Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Tomuś, odpuść sobie waivery, proszę Cię. Znów wypierdolisz stówkę na Gortata, cz y innego Chiecka Diallo.

Ja rok temu na wakacjach na zielonej i pięknej wyspie Zakynthos kminiłem przez 30 minut na porannym sraczu, czy brać kocura, czy nie. Finalnie się zdecydowałem - wziąłem Dedmona za Stevena Adamsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Bartku,

 

Dzisiejszy występ niewątpliwie nie był tak udany jak premierowy. Pewne zastrzeżenia mam do partnera, który nie prowadził w tańcu jak powinien, tylko ciepał jak pojebany (mówię tu o THJ). Natomiast jeśli chodzi o pracę nóg było całkiem nieźle (1 stl, 1 blk). No i są rezerwy w trzymaniu ramy (0 na 3 za 3).

 

Andrzej Grabowski: daję 4,

Beata Tyszkiewicz: daję 3,

Krystyna Pawłowicz: daję 2.

 

Konkluzja: c***owo z plusem, ale powinno być lepiej / Kapitan (Fort) Knox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy się pobili o Rodneya Hooya. No nie wierzę...No i 11$ za JaVale'a, ale to Jendras, więc w ogóle się dziwię, że nie wziął Rondo.


EDIT: o k.urwa, dopiero zauważyłem.... 100$ za Trae Younga???!!! Tomuś, trzyma Cię jeszcze po sobocie?

To już 34$ za Rudego Geja nawet tak nie szokuje...

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy się pobili o Rodneya Hooya. No nie wierzę...No i 11$ za JaVale'a, ale to Jendras, więc w ogóle się dziwię, że nie wziął Rondo.

EDIT: o k.urwa, dopiero zauważyłem.... 100$ za Trae Younga???!!! Tomuś, trzyma Cię jeszcze po sobocie?

To już 34$ za Rudego Geja nawet tak nie szokuje...

 

Rondo to głównie asysty, a ja asysty mam już wystarczająco mocne. 

 

Z JaVale zaszalałem, ale facet w preseason wygląda w ataku trochę jak Deandre - wszystkie loby jego, plus Walton powiedział, że nie ma żadnych restrykcji minutowych. Może być niezłe źródło skuteczności, trochę zbiórek, bloków i żadnej spierdolonej kategorii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Trae Young w kontekście składu Marca wcale nie taki głupi. Nawet jeśli będzie robił te 35 procent z gry, to to i tak odrobią mu wszyscy wysocy, a as, stl, 3p i ft myślę że będą na dobrym poziomie u niego.

 

Of korz nie za stówkę ale co kto lubi.

 

ale wiesz, że nie gramy keepera i to, co będzie za 3 lata nie ma dziś znaczenia?

 

Chłopak jest fajny, perspektywiczny i przypomina pewnego żółwia bez skorupy, ale jest tak wątły, że Rob to przy nim Pudzian. FG i TO's zajebie, ale trójek Marcowi i tak nie odrobi, skoro ma obok siebie Elfrida, Drummonda, Aytona i DeRozana?

Chociaż to i tak lepiej niz gdyby Tomuś wziął Gortata - postęp jakiś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w projekcjach Marzec się poprawił (też wierzę w Younga od day 1), za to Jendras chyba tankuje sezon : P

 

	po drafcie      po waiverach	
GM	ROTO	RANK	ROTO	RANK
chytry	70	2	74	1
cwebb	71	1	72	2
rob	64	3	66	3
lorak	63	4	64	4
ai	56	6	60	5
marzec	54	9	59	6
roger	53	10	57	7
bolduck	56	6	55	8
pewee	59	5	55	8
bula	56	6	50	10
lu	51	11	50	10
jendras	49	12	40	12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roto rank mi spadł o 1, bo wziąłem Jaylena zamiast tej jednowymiarowej pizdy Warrena? C'mon...

bo inni też się wzmocnili.

No bo McGee robił jakieś 4-2 przez ostatnie lata, więc pewnie dlatego.

jesteś na końcu nawet biorąc staty z jego najlepszego sezonu ('12), tyle że już dużo bliżej ostatnich miejsc. tu chyba nawet nie o dokładność projekcji chodzi, lecz o to, że masz 5 lakers i nie ma wśród nich LeBrona. tam zwyczajnie nie będzie tyle produkcji i albo część z nich wywalisz, albo będzie słabo. GSW mieli rok temu 4 zawodników grywalnych w tym formacie, BOS to samo, a konstrukcja twojego składu sugreuje, że w LAL będzie ich 6 ; ]

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.