Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że Fox zagrał bardzo dobrą obronę w 4 kwarcie. Ten mecz był pełen radosnych akcji gdzie rzuty odpalano w 5-7 sekundzie akcji ale w końcówce Fox kilka razy mocno znalazł za skórę Collisonowi co zaowocowało frustracja i ofensywnym faulem .

 

Hield ma czasem dziwaczną maniere kotłownia w miejscu i rzucania za 3 przez ręce wyższego obrońcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niecałe 3 tygodnie później TS spadło mu z 60 na 55. liczymy dalej.

Ale o co ci chodzi?

 

Po 1 - czepiasz sie po meczu w którym Fox w końcówce uratował swoją obroną zwycięstwo 

Po 2 - Fox nadal we wszystkich zaawansowanych statystykach wygląda dobrze. Poprawia zarówno atak jak i obronę

Po 3-  jak na razie pośród drugo i trzecioroczniaków Fox ma po Kleberze i Tatumie najlepsze zaawansowane statystyki

 

Wybierasz słaby moment na czepianie się Foxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ci chodzi?

 

Po 1 - czepiasz sie po meczu w którym Fox w końcówce uratował swoją obroną zwycięstwo 

Po 2 - Fox nadal we wszystkich zaawansowanych statystykach wygląda dobrze. Poprawia zarówno atak jak i obronę

Po 3-  jak na razie pośród drugo i trzecioroczniaków Fox ma po Kleberze i Tatumie najlepsze zaawansowane statystyki

 

Wybierasz słaby moment na czepianie się Foxa

dlaczego słaby? przecież nie kopie się leżącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przedmiotem dyskusji nie było to, czy Fox zrobił progres, a to, czy utrzyma poziom z początku sezonu. A tutaj możliwe że skończy się na ~53%TS, bo gdzieś tyle wychodzi jak mu trójka spadnie do 31-32%.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przedmiotem dyskusji nie było to, czy Fox zrobił progres, a to, czy utrzyma poziom z początku sezonu. A tutaj możliwe że skończy się na ~53%TS, bo gdzieś tyle wychodzi jak mu trójka spadnie do 31-32%.

odpierdolił dwa mecz z okc io gsw gdzie miał 10 % oraz 21 %. słabsze mecze się zdarzają więc tak bym nie płakał, tym bardziej że ciężki był terminarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzył mi się Otto w Sas bo tam brak takiego gracza ale przeszło mi.

 

Jak zobaczyłem kontrakt plus jeszcze bardziej jak grę Otto.

 

On robi 12 PPG i nie daje tej obrony co wcześniej.

Cofnął się w rozwoju do 2014/15 niestety. Ale dodał 3 lata i pare zer więcej

Plus 15% kicker

Nie mówi się o tym ale to fatalny kontrakt a kicker jeszcze pogarsza sprawę.

 

Nigdzie mimo ze plotek było dużo o Otto nikt nawet sobie nie zadał trudu aby to sprawdzić

Bzdurnych artykułów masa. Zero info o kickerze

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox powinien poleciec.

Obecnie znowu wzrosło mu ts% na prawie 57% a ma spadać wiec typowe high sell.

 

Gdybym miał dzisiaj wybierać Fox czy Tatum, to miałbym cholernie duży ból głowy. Z rzutem to jest materiał na elitarnego franchise playera.

 

In Vlade Divac we trust!

 

Kings w PO to byłaby piękna historia, a napinka Marcusa Camby nie miałaby końca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzył mi się Otto w Sas bo tam brak takiego gracza ale przeszło mi.

 

Jak zobaczyłem kontrakt plus jeszcze bardziej jak grę Otto.

 

On robi 12 PPG i nie daje tej obrony co wcześniej.

Cofnął się w rozwoju do 2014/15 niestety. Ale dodał 3 lata i pare zer więcej

Plus 15% kicker

Nie mówi się o tym ale to fatalny kontrakt a kicker jeszcze pogarsza sprawę.

 

Nigdzie mimo ze plotek było dużo o Otto nikt nawet sobie nie zadał trudu aby to sprawdzić

Bzdurnych artykułów masa. Zero info o kickerze

 

ale o tym kickerze się mówiło sporo jak podpisywał kontrakt, że to może być gorsze od tego co podpisał i ma gwarantowane

 

Gdybym miał dzisiaj wybierać Fox czy Tatum, to miałbym cholernie duży ból głowy. Z rzutem to jest materiał na elitarnego franchise playera.

 

In Vlade Divac we trust!

 

Kings w PO to byłaby piękna historia, a napinka Marcusa Camby nie miałaby końca ;)

 

czy ja wiem, ten Fox ma ciągle imo za dużo redflagów, ale postęp niesamowity i tak zrobił, bo z totalnego raka stał się plusowym grajkiem

 

też bym się cieszył, bo na facebook'owych grupkach pisałem, że mogą być dość mocni, ALE póki co to wygląda na zbyt piękny sen, bo jednak ujemny netrtg nie wróży za dobrze, obrona też pozostawia sporo do życzenia

 

a ze wzmocnień, to interesowałby mnie cena za McGrudera z Heat i Dedmona z Hawks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz każdy żongluje składem wizz i nikt nawet się nie zająknie. To robi obłęd sałary.

 

Nie wiem jak można było graczowi na dorobku dać deal życia i Star treatment jako bonus.

 

Tam nie było wyrównania oferty? Ten kicker nie przeszedł z oferty nets czy to był genialny koncept wizz?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz każdy żongluje składem wizz i nikt nawet się nie zająknie. To robi obłęd sałary.

 

Nie wiem jak można było graczowi na dorobku dać deal życia i Star treatment jako bonus.

 

Tam nie było wyrównania oferty? Ten kicker nie przeszedł z oferty nets czy to był genialny koncept wizz?

 

to jest de facto oferta Nets zmatchowana przez Grunfelda, Wizz powiedzieli, że wyrównają wszystko a Nets złapali frajera, tam jak pamiętam jeszcze Kings byli szybko odrzuconą opcją

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings to grubsze WTF tego sezonu

 

zaczeli 6-3 więc tak pół serio ludzie ich brali bo mieli łatwy terminarz który miał się szybko skończyć - https://twitter.com/JerryEngelmann/status/1059020727049957376

 

Teraz mają piąty najtrudnejszy terminarz sezonu i są 16-13 z czego grali 3 więcej away [9-7]

 

Niby prędzej czy później zaczną przegrywać ale dosyć dziwne to się zaczyna robić

niecałe 3 tygodnie później TS spadło mu z 60 na 55. liczymy dalej.

całe 2 tyg później wzrosło z 55 na 57.5  :nevreness:

 

w last 15 robi 79.2% z FT na 5.1 fta per game w dodatku  a z midrange jakieś 45% [w sezonie] więc chyba jednak poprawił ten rzut

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO next year Panowie to peffka (w sensie sezon 18/19). Fox to bedzie przekot, oglaszam to Wam wszem i wobec :tongue:. Lepiej wskakujcie na wagonik, poki miejscowka jest. Za chwile bedzie zbyt tloczno.

A co mi tam, zaryzykuje. Choc to prawie pewne, ze od czasu tego posta wszystko pierdzielnie.

 

PS. Co do dyskusji o TS-ie Foxa, to zawsze mnie zastanawia, w ktorym momencie fani wszystkich adv stats i nie tylko uwazaja cos za fluke. Gosc jest kompletnym swiezakiem w lidze, rookie sezon nastawiony na przegrywanie (generalnie probka do dupy). Robi 60 TS i sie okazuje, ze to fluke, by po 2 tygodniach pisac, ze juz spadlo na 55 i liczymy dalej (czemu nie bylo zalozenia, ze spadek z 60 na 55 to efekt kalendarza/kilku slabych spotkan/chwilowej zapasci/czegokolwiek, ktore sie zdarzaja/moga zdarzyc nawet superstarom?). Zeby nie bylo, z ciekawosci pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Co do dyskusji o TS-ie Foxa, to zawsze mnie zastanawia, w ktorym momencie fani wszystkich adv stats i nie tylko uwazaja cos za fluke. Gosc jest kompletnym swiezakiem w lidze, rookie sezon nastawiony na przegrywanie (generalnie probka do dupy). Robi 60 TS i sie okazuje, ze to fluke, by po 2 tygodniach pisac, ze juz spadlo na 55 i liczymy dalej (czemu nie bylo zalozenia, ze spadek z 60 na 55 to efekt kalendarza/kilku slabych spotkan/chwilowej zapasci/czegokolwiek, ktore sie zdarzaja/moga zdarzyc nawet superstarom?). Zeby nie bylo, z ciekawosci pytam.

 

TS spadł z powodu dwóch fatalnych meczów , młody gracz , będą wahania

 

piękny mecz z Mavs jak za czasów Nelsona - Adelmana, happy basketball , miła dla oka. Fox praktycznie końcówkę ogarnął sam , pięknie się chłopak rozwija.

Donic robi wrażenie, fajnie że dostał w Mavs piłkę, dostał już bonus star , ogólnie jak na rookie został potraktowany jak specjalnej troski w dodatku Europejczyk, ale cyfry go bronią

PO jest w zasięgu ale przeczuwam 10 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.