Skocz do zawartości
wiLQ

Sacramento Kings 2018/19

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod wrażeniem Foxa

Nie spodziewałem się że w jedno lato aż tak się poprawi

Swoją drogą starterzy Kings wyglądają naprawdę mocno. Szkoda tylko że ławka z Bagleyem na czele tak mocno odstaje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od jakiegoś czasu siedzę w bandwagonie Kings i jestem spokojny o ich przyszłość. Sporo fajnego talentu, brak złych kontraktów, będzie z tej mąki chleb. Wierzę w Divaca.

O, Camby celuje w ''największy homer award'' za rok i po tym poście jest raczej nie do pokonania. ;]

Tylu dobrych słów o Kings to nawet pijany Vlade z mojego dawnego avka w jednej wypowiedzi by nie był w stanie powiedzieć. :grin:

Czy to już pora zacząć doceniać Kings? ;)

4-3 przy na prawdę ciężkim terminarzu, bardzo przyjemna dla oka gra. Zapraszam zbłąkane owieczki do wagonika, jest wciąż sporo miejsca obok mnie ;)

Tylko problem z tym Steinem mam. Wygląda nad wyraz kozacko w tym contract year i teraz pytanie czy Kings w razie czego powinni się w Niego pakować...Gra bardzo efektownie, ale jakoś nie jestem przekonany co do jego talentu. Duża ilość pieniędzy na rynku przy takiej grze może zaowocować grubym kontraktem.

Przestaje się dziwić, że włodarze Kings tak często mówią o Foxie jako swoim franchise playeru na lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja często oglądałem rok temu, teraz póki co mniej ale jak grają na wschodzi to bardzo często wpadają na monitor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Druga połowa listopada pokaże z czego są ulepieni.

Co rok ekipy 25-35 zaczynaja sezon dodatnio ale w okolicy gwiazdki już słychać. Ale mnie oszukali...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie oczekuje od Kings PO, każde miejsce ponad ostatnie będzie solą w oku/niespodzianką tego forum :)

Ps. Swoją drogą jak oni mogli nie wziąć Luki czy JJJ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie oczekuje od Kings PO, każde miejsce ponad ostatnie będzie solą w oku/niespodzianką tego forum :)

Ps. Swoją drogą jak oni mogli nie wziąć Luki czy JJJ...

Dla niektórych inne miejsce niż ostatnie będzie też -200 PLN...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4-3 ładnie wygląda a 6-3 po meczach z Hawks i Magic jest jak najbardziej realne z taką grą.

wykrystalizowała się najmocniejsza piątka czyli WSC-Bjelica-Shumpert-Hield-Fox.

problemem nadal jest WSC z jego obroną oraz deską , wygląda na gościa który potrzebuje zwierzaka obok siebie aby dobrze funkcjonować .

niech grają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi się casusy Lakers, Magic przypomniały.

Niby grali z niezłymi rywalami, ale jak rozpisać ich Ws to z średniakami. Co i tak oczywiście jest sukcesem Kings ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla niektórych inne miejsce niż ostatnie będzie też -200 PLN...

Zapałek.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wykrystalizowała się najmocniejsza piątka czyli WSC-Bjelica-Shumpert-Hield-Fox

Imo, to jest tam mocna 4:

WSC-Bjelica-Hield-Fox.

Idealny do tego byłby... Doncić. Zupełnie nie rozumiem jak mogli go puścić (bo imo Suns wybrali dobrze).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo, to jest tam mocna 4:

WSC-Bjelica-Hield-Fox.

Idealny do tego byłby... Doncić. Zupełnie nie rozumiem jak mogli go puścić (bo imo Suns wybrali dobrze).

za dużo białasów, słoweniec do serbów. nie nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fox zdecydowanie poprawił grę w pnr. Podejmuje lepsze decyzję. Mniej strat . Bardzo dobra współpraca z wysokimi. WCs dużo na tym korzysta.

Bjelica to jak na razie najlepszy zakup tego lata. Gra świetnie wręcz wyśmienicie.

Kings ma wcąż 11 baniek w salary do wydania lub przejęcia umowy

W Bostonie pewnie płaczą bo i Clippers i Memphis i Kings grają lepiej niż zakładano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łatwo przereagować na starcie sezonu, ale co byśmy robili gdyby nam zabroniono przereagowywać :)

Fox wygląda dobrze, gra jakby zwolniła dla niego, ale sam jest takim samym wariatem jakim był i chyba o to Kings chodzi żeby grać w jego tempie. Może w tym szaleństwie jest metoda.

Buddy Hield nawet wygląda solidnie jak się wymaże z pamięci zestawienia z takim jednym typem z GSW.

Szokujące jest dla mnie to, że WCS (wraz z Kostą) jest aktualnie gościem z najdłuższym stażem w zespole.

MiserableTightIlladopsis-size_restricted

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bagleya bym nie skreslał. Gosc potrzebuje kilka miechow zeby wejsc w lige. Jjj to samo w memphis. To beda dobre picki.

W ogole top5 wszyscy wygladaja bardzo dobrze i kazdy moglby byc 1 lub 5tką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bagley będzie bardzo dobry, ale wzięcie go nad Donciciem i Jacksonem, wrr. Ale w sumie skoro jako 19-latek od pierwszego meczu kręci dobry boxscore, to dramatu nie będzie.

Kings pewnie i tak skończą na jakimś 34-48, ale miło, że Boston dostanie #8 pick, a nie #2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mamy 5-3

Hield 11 zbiórek, Bjelica zajebisty zakup, WSC dobrze, Bagley przyzwoicie , a kto to jest Troy Willims  ? dzisiaj za Shumperta. widzę , że drugi mecz ale pierwszy mi umknął , ktoś go zna?

jeszcze Hawks i 6-3 ładnie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja go znam. Gra u mnie na two way w beGM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a kto to jest Troy Willims  ? dzisiaj za Shumperta. widzę , że drugi mecz ale pierwszy mi umknął , ktoś go zna?

Miał krótkie epizody w HOU, NYK, NOP no i teraz Sacramento. Taki typowy slasher ze słabą trójką chociaż starał się ją w wakacje poprawić. Z obroną szału nie ma, chociaż miał już jakieś tam przebłyski dobrej gry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ten Fox?! Jestem pod wrażeniem. Czy Sacramento są fo real? :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fox to chyba najbardziej fun to watch gracz tego sezonu. Nie chodzi nawet o to jak napędza tempo/jego szybkosc a o to jak mądrze gra - niesamowicie się rozwinął w tym aspekcie.

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi