Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo slabe spotkanie w wykonaniu graczy z Memphis. Conley z Gasolem wyglądali, jakby szykowali sie na koszykarską emeryturę, Jackson w bezpośrednim pojedynku z Bagleyem dużo słabszy, ale i tak "najlepszy" był Anderson. Karykatura koszykarza, super, że Spurs odpuścili tego cieniasa.

Kings żadnej rewelki nie zagrali, dobrze dysponowany Fox wystarczył na Memphis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że jest tutaj bandwagon WSC ale to już drugi obok Cousinsa wysoki wybrany z wysokim numerem , który zapowiada się na cancera. center ,który nie blokuje , nie zbiera , w obronie nie robi różnicy jest od razu do wyjebania , nie widać po nim aby w  przyszłości to się zmieniło. najlepiej wygląda bjelica, który znacznie poprawia atak i jest chyba najlepszym defensorem, szkoda że go Joerger nie próbuje Bjelicy z Bagleyem.

Bagley dla mnie mimo , że bez fajerwerków z kolesia będą ludzie, zaangażowany w ataku , sporo bloków , robi różnicę w obronie , fajnie wygląda, jestem pozytywnie zaskoczony i wygląda już na bardziej dojrzałego gracza niż WSC

martwi mnie nadal niski TS Foxa, który przeplata zajebiste akcje z głupimi decyzjami

fajnie to wygląda ale bez wzmocnień przy braku picków to nie jest zespół w najbliższych latach na PO

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu siedzę w bandwagonie Kings i jestem spokojny o ich przyszłość. Sporo fajnego talentu, brak złych kontraktów, będzie z tej mąki chleb. Wierzę w Divaca.

 

 

O, Camby celuje w ''największy homer award'' za rok i po tym poście jest raczej nie do pokonania. ;]

 

Tylu dobrych słów o Kings to nawet pijany Vlade z mojego dawnego avka w jednej wypowiedzi by nie był w stanie powiedzieć. :grin:

 

Czy to już pora zacząć doceniać Kings? ;)

 

4-3 przy na prawdę ciężkim terminarzu, bardzo przyjemna dla oka gra. Zapraszam zbłąkane owieczki do wagonika, jest wciąż sporo miejsca obok mnie ;)

 

Tylko problem z tym Steinem mam. Wygląda nad wyraz kozacko w tym contract year i teraz pytanie czy Kings w razie czego powinni się w Niego pakować...Gra bardzo efektownie, ale jakoś nie jestem przekonany co do jego talentu. Duża ilość pieniędzy na rynku przy takiej grze może zaowocować grubym kontraktem.

 

Przestaje się dziwić, że włodarze Kings tak często mówią o Foxie jako swoim franchise playeru na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.