Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Kings na rynku zostają gwiazdy , które nie pójdą do ekip mistrzowskich tylko są niezadowoleni z osiągnięć z obecnych klubów , typu John Wall , Kemba Walker . Marc Gasol znajdzie sobie jakiś San Antonio.

 

rynek malutki i przyszłość nie pewna. ogólnie oprócz sci fin to nic nie uratuje tego cyrku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co im kolejny Sg? Hield i Bogdanovic też muszą przecież swoje minuty dostać.

 

Jeśli teraz z jakiegoś powodu zależałoby im na wynikach sportowych to prędzej powinni uderzyć po gościa jak na przykład Gallinari. Po kontuzji, dużo zarabia, a Clippers pewnie chcą sobie jak najwięcej miejsca w salary zrobić na następny sezon więc za jakieś spadające umowy myślę że mogliby chcieć się go pozbyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento jest w takiej dupie, że tego się nie da pojąć. To już Knicks mają lepsze perspektywy. Zapewne to wina Vivka, który wpierdala się we wszystko. Im to by się przydało przede wszystkim w tym momencie Vlade wywalić i zatrudnić Hinke, z przyżeczeniem ze strony ownera że mu się nie będzie wpierdzielał przez 5 lat.

Przyjąć Denga od Lakers z pickiem/ami.

Przyjąć Noah od Knicks z pickiem/ami.

Przyjąć Parsona od Memphis z pickiem/ami.

Do wyboru do koloru.

Do tego ich własny pick, konsolidować je by iść w górę. W loterii mimo zmienionych zasad posiadać co roku 3 picki to nie problem. 5 lat tak z rzędu i coś by z tego było.

Ale te bałwany same nie wiedzą czego chcą. 

Moją koszulkę Webbera, fioletowo-czarną z cudowną czwórką na plecach wstyd nosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki my tu się śmiejemy, a się okazuje że moje optymistyczne spojrzenie ma nawet podstawy! To kto inwestuje w bandwagon Kings? :smile:

https://hashtagbasketball.com/sacramento-kings/content/invest-now-sacramento-kings-bandwagon

 

Ja od jakiegoś czasu siedzę w bandwagonie Kings i jestem spokojny o ich przyszłość. Sporo fajnego talentu, brak złych kontraktów, będzie z tej mąki chleb. Wierzę w Divaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Kings mają bardzo dobrego trenera

 

Ten zespół jak na małą ilość talentu miał zaskakująco wysoką skuteczność w meczach na styku

 

Po 2 Fox w tym jednym jedynym meczu ligi letniej wyglądał niesamowicie dobrze co jeśli się porówna do występów Smitha Jr (meh) i Franka N ( koszmarnie) to wygląda ,że Fox może nie być taką pomyłką jak się co niektórym wydaje

 

Po 3 - Giles wyglądał bardzo dobrze. Bagley wyglądał słabo z kolei ale w tym jednym meczu z Foxem było widać o wiele lepsza grę. Fox mu ułatwiał grę,. Dobrze podawał

 

Pomimo tego że akcje dziwaczne to tym razem Kings wzięli z rynku sensownych graczy, Bjelica i Yogi Ferell 

 

Na pewno Kings musieliby spróbować spakować kilku młodzików i uderzać do Wizards po Portera albo Beala ( Wizards nie ma szans utrzymać albo do Blazers za McColluma

 

Sacramento nie będzie tak słabe jak liczą fani Bostonu choć dużo zalezy od tego co pokaże Fox w nadchodzącym sezonie i czy uda im się wymienić kilku wysokich za porządnego obwodowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli teraz z jakiegoś powodu zależałoby im na wynikach sportowych to prędzej powinni uderzyć po gościa jak na przykład Gallinari. Po kontuzji, dużo zarabia, a Clippers pewnie chcą sobie jak najwięcej miejsca w salary zrobić na następny sezon więc za jakieś spadające umowy myślę że mogliby chcieć się go pozbyć

 

Gallo po kontuzji... i zapewne przed kolejną... kwestia czasu... nie wygląda jak materiał na wzmocnienie.

 

Ja bym tu przychylił się do kierunku zbierania wrzodów kontraktowych wraz z pickami. I ogrywał młodych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po 1 Kings mają bardzo dobrego trenera
 
Ten zespół jak na małą ilość talentu miał zaskakująco wysoką skuteczność w meczach na styku
 
Po 2 Fox w tym jednym jedynym meczu ligi letniej wyglądał niesamowicie dobrze co jeśli się porówna do występów Smitha Jr (meh) i Franka N ( koszmarnie) to wygląda ,że Fox może nie być taką pomyłką jak się co niektórym wydaje
 
Po 3 - Giles wyglądał bardzo dobrze. Bagley wyglądał słabo z kolei ale w tym jednym meczu z Foxem było widać o wiele lepsza grę. Fox mu ułatwiał grę,. Dobrze podawał
 
Pomimo tego że akcje dziwaczne to tym razem Kings wzięli z rynku sensownych graczy, Bjelica i Yogi Ferell

Ely, umówmy się, że szukasz pozytywów na siłę. Sacramento - to najbardziej toksyczna organizacja w NBA. Dobre występy według Ciebie Foxa czy szklanego Gilesa w lidze letniej mają być promyczkami nadziei dla Kings? Ferell z Bjelicą będą niszczyć? Bądźmy poważni :playful:

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.