Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam TS-count u Foxa? 54%? Typowałem mu ~53%. ;]

raczej ty z lorakiem powinieneś siedzieć cicho bo wg waszej teorii gościu nie poprawił ft% wiec jego ts% było biased ;]

 

Mamy prawie prawie 80% spotkań rozegranych a jego ts% jest nadal wyższe o ponad 6 pkt procentowych niż rok temu, ft% praktycznie to samo 72.2% vs 72.3%.

 

Ps. Zreszta owarunkowales swoje ~53% tym ze trójka spadnie mu do 31-32% za trzy. Obecnie ma prawie 37%.

Warunek niespełniony wiec wszystko jest false, sorry ;)

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem, że Fox się nie poprawił tak generalnie, a jedynie, że nie utrzyma poziomu z początku sezonu gdzie miał ~60%TS, bo jego skuteczność at rim to fluke. ;] Za to myślałem, że spadnie mu skuteczność za 3, ale mocno mu spadła skuteczność z midrange w trakcie sezonu, na ten moment ma 37%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem, że Fox się nie poprawił tak generalnie, a jedynie, że nie utrzyma poziomu z początku sezonu gdzie miał ~60%TS, bo jego skuteczność at rim to fluke. ;] Za to myślałem, że spadnie mu skuteczność za 3, ale mocno mu spadła skuteczność z midrange w trakcie sezonu, na ten moment ma 37%. 

ale nikt nie pisal, ze fox utrzyma 60%ts :)

 

zabawnie negowaliscie fakt, ze ma ts% wyzsze r/r, bo ft% mu sie nie poprawil, wiec to na pewno biased wynik. Lorak jeszcze chyba w grudniu wjezdzal do tematu i pisal w stylu, ze ma juz tylko "55%ts and still counting" i cos w stylu ze sie nie kopie lezacego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróć sobie do początku tematu. BMF napisał, że Fox wygląda tak samo (rzutowo) jak w poprzednim sezonie, na co ty odpowiedziałeś, że nie, bo ma TS o 10 wyższy. próby wytłumaczenia, że to aberracja, były odpierane typowo. no ale sezon się kończy i widać jak na dłoni kto miał rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche ten sezon przypomina mi poczatki Hornets z Paulem Westem i Chandlerem , gdzie wysokoczyli do ASg a po ASBreak zabraklo im expa i nie weszli do playoffs 

 

trener w meczu z Warriors , najpierw zjebal Buddiego ze trafil trojke z 8 metra a potem Buddy biedny zagubiony zamiast yebnac GW to wszedl na pale i chcial cos z bliskiego zasiegu - troche over coaching jak na tak mlody team potrzebujacy duzej dozy zachety - mysle ze Marc Jackson duzo wiecej by z nich wycisnal 

 

Willie Kupa sraka regularnie w koncowkach nie umie podac i ogolnie ostatnie 2 minut to w wykoanniu Kings w half court nie wyglada to organizacyjnie, duzo pracy dla Foxa - zjedzony przez Bledsoe 

 

przyjemnie sie zespol oglada ale - mieli by Donavana Mitchela w miejsce Buddyego/Foxa - mieliby playoffy taka roznica klas pomiedzy zawodnikami w ostatnich minutach gry 

 

mieli by Doncica mieliby playoffy 

mieli by Horforda zamiast WCS mieli by playoffy 

 

no i jestem pewien ze za 8 lat albo 28 wyjdzie historia jak Vlade Divac wierzyl ze Bogdanovic jest lepszy od Doncica i zabierze mu spotlight i stad decyzja by wziac Bagleya - inaczej tego nie potrafie wytlumaczyc przy calej zajebistosci Bagleya 

 

fajny zespol ale brakuje 'pana 4 kwarta' i Barnes zadnego z tych klopotow nie rozwiazuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Idealne miejsce dla Butlera, aby rozjebać młody team swoimi fochami i tłustym kontraktem :] 

 

dokładnie ,ja go nie chcę.

https://stats.nba.com/teams/clutch-advanced/

kings są na 4 pozycji jeśli chodzi o clutch time. nie potrzebujemy gtg na końcówki , wolę aby w tym zakresie rozwijał się Hield lub Bogdanovic a Fox jak na 21 latka wygląda bardzo dobrze

https://stats.nba.com/players/clutch-advanced/?sort=GP&dir=-1

 

problem kings jest defense at rim.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm, już widze jak Hassan wypruwa sobie żyły dla Kings ;]

 

myślę, że Butler wystarczająco dostał po dupie w Sixers, jeśli chce coś w tej lidze jeszcze znaczyć musi iść na ustępstwa i współpercować, ryzyko spore, ale dla Kings to może być jedyna szansa na gracza jego pokroju (chyba, że Klay)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm, już widze jak Hassan wypruwa sobie żyły dla Kings ;]

 

myślę, że Butler wystarczająco dostał po dupie w Sixers, jeśli chce coś w tej lidze jeszcze znaczyć musi iść na ustępstwa i współpercować, ryzyko spore, ale dla Kings to może być jedyna szansa na gracza jego pokroju (chyba, że Klay)

Hassan za rok będzie walczył o kontrakt

Z Kings to w sumie spoko pomysł, myślę ze nawet sporo by skorzystał na współpracy z Foxem.

 

A potem można mu rzucić jakieś 10 mln na rok i wszyscy szczęśliwi :>

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm, już widze jak Hassan wypruwa sobie żyły dla Kings ;]

 

myślę, że Butler wystarczająco dostał po dupie w Sixers, jeśli chce coś w tej lidze jeszcze znaczyć musi iść na ustępstwa i współpercować, ryzyko spore, ale dla Kings to może być jedyna szansa na gracza jego pokroju (chyba, że Klay)

 

Klay? A z Hieldem to co wtedy zrobią? Odpada. U nich jakiś vet z głową pod kosz był by jak znalazł. Lopez któryś. Ale za wuja bym Hassana nie tykał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróć sobie do początku tematu. BMF napisał, że Fox wygląda tak samo (rzutowo) jak w poprzednim sezonie, na co ty odpowiedziałeś, że nie, bo ma TS o 10 wyższy. próby wytłumaczenia, że to aberracja, były odpierane typowo. no ale sezon się kończy i widać jak na dłoni kto miał rację.

Dokladnie widac. To, ze lepiej rzuca za 2 przy wiekszej ilosci prob, lepiej za 3 przy wiekszej ilosci prob sprawia, ze wyglada tak samo (rzutowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klay? A z Hieldem to co wtedy zrobią? Odpada. U nich jakiś vet z głową pod kosz był by jak znalazł. Lopez któryś. Ale za wuja bym Hassana nie tykał.

jak masz szansę podpisać Klaya, to się raczej nie zastanawiasz, wiadomo, że szkoda Buddy'go ale Klay jakąś tam historie grania na sf ma, więc może by się dało to jakoś posklejać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlade przedłuży WCS. Może w końcu przestanie się bać obręczy :] 

 

A powinni sprawdzić Noela za grosze, a nie pchać się Hassanów tej ligi. Bo Robin Lopez to raczej już nie ten wiek :[ 

 

A to nie Ty pisałeś w każdym poście dotyczącym Kings #freeWCS?

 

Noel nigdzie się nie rusza. Zostaje w OKC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.