Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

WCS to mniejszy problem niż Shumpert jeśli chodzi o S5

 

Zresztą taki Porter nawet na 4 razem z Bagleyem by mógł grać, czyli coś czego jakiś Bogdanovic nie może

 

Shumpert nie odpowiada tak za obronę pod deską jak WSC

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Kantera, zrobił się trochę niedoceniany po trafieniu do tej dziury z Nowego Jorku, która zmarnowała już nie jednego playera, ale to jest mocne:

 

Enes Kanter (illness) will not play Friday against the Pacers.

Yeah, so it turns out eating seven burgers at one time isn't the best idea. If you missed it, Kanter posted a video of himself saying he was about to eat seven burgers, and he wound up on the injury report the next day.

 

Wklejam tutaj, bo sporo się mówi, że trafi do Kings. Nie wiem jak wymiana może wyglądać, ale myślę, że byłby upgrade w stosunku do Steina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Kantera, zrobił się trochę niedoceniany po trafieniu do tej dziury z Nowego Jorku, która zmarnowała już nie jednego playera, ale to jest mocne:

 

Enes Kanter (illness) will not play Friday against the Pacers.

Yeah, so it turns out eating seven burgers at one time isn't the best idea. If you missed it, Kanter posted a video of himself saying he was about to eat seven burgers, and he wound up on the injury report the next day.

 

Wklejam tutaj, bo sporo się mówi, że trafi do Kings. Nie wiem jak wymiana może wyglądać, ale myślę, że byłby upgrade w stosunku do Steina.

 

WCS im dalej od kosza tym lepiej broni, picka też lepiej gra a w post-up wielkiej różnicy nie ma więc wstrzymałbym się z tym lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem, że Kanter jest lepszy w obronie?

Napisałeś ogólnie ze upgrade a wcześniej czytałem krytykę obrony bo w ataku WCS gra bardzo dobrze jak na tak rozrzucona koncepcje gry kings gdzie obwodowi maja używanie a do niego piłka idzie w ostateczności

 

Jeżeli czytam ze jest słaby w obronie i miękki a w drugim poście o upgrejdzie to mimo wszystko łącze zdania ;)

Wady wypisał Koelner i odpisałem łącznie po prostu

Czepia się go strasznie a on jeszcze na rookie pieniądzach jest

Shumpert nie odpowiada tak za obronę pod deską jak WSC

czy ktoś jest jeszcze na bandwagonie WSC?

w 4 sezonie , jakże możliwie wydawać mogłoby się że przełomowym Willie robi około 14 pkt i nie może dojść do 10 zbiórek .

Cousins przynajmniej się fajnie wkurwiał

49482167_10156718131931531_2670494550211

Kanter jest twardy ale nie w D a tego brakuje Kings

Kings nie bronią pod deską , tam potrzeba wzmocnienia

Jakaś krucjata?

DRAPM +0,34 WCS

DRAPM -1,86 Kanter

Różnica w DR 6,5 vs 6,9

To 4 deski w ataku robią różnice.

Ale obrona?

‚Może chodziło o bloki?

 

0,4 vs 0,8 dla WCS

Dużo brakuje kings ale nie uzupełnia tego Kanterem.

 

WCS ma iść dalej to wtedy jest logiczne z Porterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak Sacto skończą sezon over 0,500 to Joerger powinien być minimum top 3 w głosowaniu na COTY.Naprawdę fajnie się to ogląda.Kings muszą wystrzegać się jednego,za żadną cholerę nie ładować się w jakiś chory kontrakt dla WCS-a,tym bardziej że Bagley wygląda coraz lepiej i choć ta jego gra na C mocno kuleje to nadal ma 2 razy więcej talentu niż Willy.Harry Giles może i jest zwykłym jaśkiem ale za samą historię kontuzji i problemy ze zdrowiem człowiek patrzy z sympatia bo to podobny casus co Shaun Livingston po swoich historiach.

Edytowane przez StroSHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, WCS jest jak najbardziej do zastąpienia a pewnie  wypłaty bedzie oczekiwał solidnej. Vucevic by tam świetnie pasował.

 

swoją drogą od czasu jak Bagley zaczął dobrze grać i Yogi jest backupem za Masona to ławka Kings świetnie wygląda

 

do ov 0.500 trzeba zrobic minimum 13-16 a patrząc na to że terminarz mają dosyć przyzwoity to jak najbardziej do zrobienia [maja 6x tankers aka NY/PHX/CLE/Bulls i 2x Mavs, 2x Pels]. Do Playoffów pewnie niestety braknie, bo o 8 seed do końca sąsiedzi z cali będą walczyć.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ov 0.500 trzeba zrobic minimum 13-16 a patrząc na to że terminarz mają dosyć przyzwoity to jak najbardziej do zrobienia [maja 6x tankers aka NY/PHX/CLE/Bulls i 2x Mavs, 2x Pels]. Do Playoffów pewnie niestety braknie, bo o 8 seed do końca sąsiedzi z cali będą walczyć.

 

na PO nie dadzą rady , można się z tym pogodzić.

najważniejsze że zaczęli grać i przy tak wolnym salary cup wystarczy jakieś solidne wzmocnienie na SF i wymiana/pozbycie się WSC za kogoś sensownego co broni pod dziurą i mamy dobrze, i właśnie za rok przydałby się jeszcze coś w stylu grający Zach czy Carter jako tacy weterani , bo tego będzie nam potrzeba.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.