Skocz do zawartości

NBA Draft 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny draft dla Cavs. Szacun za BPA z piątką, a tego Portera ponoć Lakers mieli wysoko na liście, więc musi być kozak. :)

Suns - lol

Pelicans - coraz mniej mi się to zaczyna podobać, pachnie Ainge'm i Hinkiem, czyli kolekcjonowanie picków, żeby rozmieniać je na kolejne picki - sztandarowy fetysz GM'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że na ten czas wygranymi draftu są cztery ekipy - NOLA (wiadomo), Nuggets (Bol Bol to może być steal na miarę Jokicia), Pistons (18-letni Doumbouya, który zadebiutował w pierwszej lidzie w wieku 15 lat plus Sirvydis, czyli 202cm rzucający obrońca z Litwy, szanuję) i Hawks (fajne wybory, fajny core, kurde - fajny zespół się tam tworzy). Co do reszty - raz lepiej, raz gorzej, ale największymi przegrywami są Phoenix Suns. Aha, Huchimura* w Wizards to dobry pick, moim zdaniem ten zawodnik okaże się całkiem dobrym grajkiem. 

*edit -oczywiście Hachimura, pierwszy Japończyk w NBA

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, eF. napisał:

. Aha, Huchimura w Wizards to dobry pick, moim zdaniem ten zawodnik okaże się całkiem dobrym grajkiem. 

Gdzieś przeczytałem, że Wizards nie rozmawiali z Hachimurą ani jego agentem i nie był też u nich na żadnym workoucie. Podobno to wybór w ciemno:) Co w przypadku Wizards nie byłoby zdziwieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TripylDabyl napisał:

Bolowi przydałoby się sporo minut

Bol to bez roku siłowni za wiele minut nigdzie nie pogra..., Bitadze może grać na C z Sabonisem (ale i Turnerem) na PF, choć Clarke i G.Williams aż się prosili jako fit. Niemniej Bitadze wydaje się lepszy overall graczem.

5 minut temu, fluber napisał:

Gdzieś przeczytałem, że Wizards nie rozmawiali z Hachimurą ani jego agentem i nie był też u nich na żadnym workoucie. Podobno to wybór w ciemno:) Co w przypadku Wizards nie byłoby zdziwieniem.

Też trochę tak to odczułem, choć w sumie to on pasuje do Howarda pod kosz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.