Skocz do zawartości

NBA Draft 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

@BMF  - moja wypowiedź żartobliwa była, wyluzuj. A swoją drogą odpowiadasz pewnie dlatego, że gdy ja napisałem:

6 godzin temu, dannygd napisał:

Bo u niego głowa, etyka pracy to spore minusy i stąd tyle porównań do Wigginsa

Ty połączyłeś w jednej wypowiedzi dwie różne rzeczy, tak jakbyś odpisywał o etyce pracy RJ (w kontekście Wigginsa) a pisał o zaangażowaniu na boisku:

5 godzin temu, BMF napisał:

Wiggins w NCAA był krytykowany za to, że niespecjalnie mu zależy (...) Barrett jest przez wszystkich chwalony za etykę pracy

przez co małe niezrozumienie wyszło. Tylko to (kończąc wątek, bo obaj mówimy troszkę o czym innym, a ja zgadzam się w 100% z tym, że na boisku RJowi az za bardzo zależy, a Wigginsowi na boisku średnio do mało zależało) nie jest odpowiedzią na słabą głowę (IQ/decision making) i etyką pracy (nad rozwojem własnym po meczu) o której ja pisałem...

Porównanie do Wigginsa (których jest mnóstwo na pro mockach) nie wynikają z ich mentalności boiskowej (która jest różna - może nie jak ying/yang ale co najmniej o 50%), a raczej efektów innych różnych wad - które dają poniekąd małą efektywność.

PS. A ta wstawka - już nie pierwszy raz, mega słaba:

35 minut temu, BMF napisał:

Dzięki za cztery zmarnowanie minuty mojego życia na dalsze udowadnianie czegoś, o czym wszyscy inni wiedzą.

serio to takie trudne zauważyć, że ja pisałem trochę o czymś innym, zanim zaczniesz wklejać x cytatów, które poniekąd nie odpowiadają na mój post i pisać, że to ja Ci zmarnowałem czas?

8 minut temu, Jendras napisał:

Oglądałem wtedy trochę Kansas, choć bardziej dla Embiida i z Wigginsem rzeczywiście był taki problem, o którym pisze BMF. Trochę próbowano tłumaczyć to systemem, ale w NBA obawy się niestety potwierdziły.

Tak jak teraz trochę ułomności RJ tłumaczy się Zionem... niemniej red alerty ma i to spore,

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Pewnie przed draftem, ale to Przemek i Kryspin wiedzą, ja tylko gość.

Co do tego kto idzie w górę, to Claxton nie bez powodu dostał zaproszenie do GreenRoom.

 

Typ to jest takie "lustro" jak chodzi o perimeterD, że aż czasem nie można w to uwierzyć.

@Przemek_Orliński to o której startujecie?

On chyba przez dłuższy czas był w trzeciej dziesiątce mocków, więc przy 23 graczach zaproszonych, nic dziwnego, że się tam znalazł. Pewnie pójdzie pod koniec drugiej dziesiątki, może w połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Yup, gdzieś tam w range 17-22. Chyba, że Cs z 14 poszaleją, bojąc się go stracić ;>

Ogólnie oni z KPJ dostali dodatkowe zapro nagle, co sugerować może pick wyżej niż zakładano wcześniej tego duetu. 

Do green roomu chyba z reguły zaprasza się zawodników, co do których jest pewność, że zostaną wybrani? Więc prawdopodobnie jakieś kluby im złożyły już obietnicę wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

 

Griffin GOAT confirmed jeżeli to by się udało.

Nie wierzę , że Rosas by oddał w paczce za 4 pick, swoją 11 + RoCo...  skoro próbuje handlować Wigginsem do którego trzeba dopłacić. Tu musiałby grubszy deal iść z młodzieżą Lakers w tle...

Tymczasem przed draftem małe zestawienie:

D9fzmM6W4AAAiGq.thumb.jpg.0f0e09ee9a8d2e619dcf89f769cdbc2b.jpg

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, memento1984 napisał:

Hunter vs Culver - kogo powinni wziac Cavs ? Wydawalo mi sie, ze Hunter.

Culvera, ale to ryzykowny pick. 

Ten deal z Sotą chyba realny, win-win dla obu stron, zwłaszcza jak Pels nie dostaną niczego lepszego za Garlanda.

Inna sprawa, że chyba błędem jest trzymanie Holidaya.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój big board na szybko 😀

1.Zion

2 Culver

3. Barett

4. Clarke

5. Morant

6. Hunter

7. White

8 Reddish

9. Washington

10. Williams

11. Garland

12. K. Porter 

13. J. Porter

14. Okeke

15. Hayes

16. Bol

17. NAW

18. Claxton

19. Sekou

20. Langford

21. Thybulle

22. Bazley

23. Little

24. THT

25. Smailagic

26. Herro

27. Samanic

28. Rui

29. Davis

30. Windler

31. C. Johnson

32. Edwards

33. K. Johnson

34. Kabengele

35. Okpala

36. Nowell

37. Jerome

38. Jeffries

39. King

40. Fernando

41. Oni

42. Konchar

43. Leque

44. Zoosman

45. Braizdeikis

46. Roby

47. Poole

48. Matthews

49. Martin

50. Reaves

51. Mcdanields

52. Mann

53. Robinson

54. Gafford

55. Wright Foreman

56. Dort

57. Norwell

58. Schoefield

59. Ponds

60. Waters

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.