Skocz do zawartości

NBA Draft 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

no ok, ale z tej perspektywy to przegrał kazdy kto miał chrapkę na AD, bo dzięki Zionowi Pels mogą teraz ściemniać, że mają internal leverage i podbijać cenę za AD

mnie się jednak wydaje, że najwięksi przegrani to hawks, suns i cavs, zwłaszcza atlanta z oddaniem doncica za pick nr 10

ja tam chcialem Moranta, juz wole wszystko, tylko nie ten 3-ci pick, zeby sie ubrac w tego nahajpowanego JB. mam tylko nadzieje, ze ktos tego klopsa Reddisha wezmie z 4-ka (Lakers! pod wymiane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

no ok, ale z tej perspektywy to przegrał kazdy kto miał chrapkę na AD, bo dzięki Zionowi Pels mogą teraz ściemniać, że mają internal leverage i podbijać cenę za AD

mnie się jednak wydaje, że najwięksi przegrani to hawks, suns i cavs, zwłaszcza atlanta z oddaniem doncica za pick nr 10

mocno wstrzymał bym się z takimi ocenami bo Young miał bardzo mocną drugą część sezonu i grał naprawdę dobrze. Oczywiście Luka to mega grajek ale to nie tak że Hawks dostali za niego jakiegoś ciapka. A jak z  10  wyciągną coś w stylu: J. Hayes, Hunter (był by idealny) lub Brandon Clarke choć ten nie koniecznie będzie pasował do Collins-a - to będzie git. 

 

fakt mieli trochę pecha,  że ten pik nie jest nieco wyższy ale oceniając wymianę luka = young  za aż tak nierówną - hmm -ya bym się jeszcze wstrzymał, pożyjemy zobaczymy :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TryczekSzukarek napisał:

jak z  10  wyciągną coś w stylu: J. Hayes, Hunter (był by idealny) lub Brandon Clarke choć ten nie koniecznie będzie pasował do Collins-a - to będzie git.

Nie wiem po co im Hunter jak mają Huertera, Princa, Bazemora czy Bembrego. Clarke też bez sensu, generalnie jeden pick powinni spożytkować na C - rim protectora, ale drugi... ja bym pomyślał nad handlem za jakiegoś doświadczonego swigmana, albo spakował kilku młodych i pick za gwiazdę, żeby powalczyć o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, BMF napisał:

Swoją drogą, świetnie się potwierdziło to co było wiadome od momentu wprowadzenia loterii na nowych zasadach - niby tankowanie będzie mniejsze, ale wyrównywanie szans i poziomu w ramach tego draftu może być dużo trudniejsze. Wrogom tankowania pewnie się to podoba, ale Zion w Pelicans czy #4 dla Lakers tylko pogłębiają różnice talentu w skali ligi, a powinno być odwrotnie.

Czy ja wiem. Źle zarządzane organizacje pozostają w tyle niezależnie od szans, jakie dostają od losu, a te dobre budują silne zespoły i bez wysokich picków. Jak spojrzeć na czołówkę zachodu, to w zasadzie nikt tutaj nie miał farta w loterii jako istotnego elementu budowy obecnej drużyny. Mamy za to na porządku dziennym przypadki klubów, które przez lata nie potrafią obudować gwiazdy pozyskanej w drafcie i w konsekwencji ją tracą. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzygac się można co te ESPNY odpierdalaja z Zionem

jakby on był jedynym top prospectem ktory trafia do smallmarketu ;]

tym bardziej że perspektywy w tym small markecie wyśmienite, dużo lepsze niż ma/miała większość w jego sytuacji.

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, czemu jest taki hype na Garlanda? Był dopiero #16 w high school class, zagrał tylko cztery pełne mecze w okropnym zespole przeciwko totalnym dziadom. Nie podaje, atletyczny freak to on nie jest, 6'2 w butach z krótkimi rączkami a są mocki w których jest na 4 miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jendras napisał:

Źle zarządzane organizacje pozostają w tyle niezależnie od szans, jakie dostają od losu

Może się okazać, że #1 dla Pels i #4 dla Lakers tym źle zarządzanym organizacjom jednak bardzo pomoże.

17 minut temu, dapunk20 napisał:

Porzygac się można co te ESPNY odpierdalaja z Zionem

Typowy clickbait, nie wiem kogo to dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers byliby tu wyjątkiem, ale to też nieco inna sytuacja, bo ich jednak ratuje jeszcze siła marki i rynek.

A Pels byli już w podobnej sytuacji - w zasadzie to dwa razy. Najpierw stracili Paula, teraz prawdopodobnie stracą Davisa. Jeżeli Griffin nie potwierdzi opinii sprawnego managera, to Zion niewiele pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.