Skocz do zawartości

NBA Draft 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

NOLA miała tylko 6% szans i proszę bardzo. Osobiście liczyłem, że pierwszy pick dostaną Knicks, no bo ile lat można być w dupie. Ciekawe co z Davisem? Zreflektuje się i zechce zostać? Jeśli nie NOLA i tak dostanie za niego fajną paczkę, a Holiday/Zion plus gracze za Davisa (przykładowo Brown, Rozier, Horford) i wygląda to co najmniej przyzwoicie. Być może odbudują się szybciej niż wszyscy zakładali.

btw kolejny potencjalny superstar trafia na Zachód eh

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lorak napisał:

widziałeś pewnie zmanipulowane nagranie (tape delayed). w rzeczywistości on się cieszył z tego wyboru.

https://ftw.usatoday.com/2014/06/joel-embiid-nba-draft-76ers-reaction

 4b4f0a5c691c10e6b49977ecfa13d3c3.gif?140

Widziałem na żywo w momencie jak go wybierali to zadzwonili do niego jak usłyszał 76ers to minę miał mocno nietęgą.. Nie wiem co tam niby mieli zmanipulować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Widziałem na żywo w momencie jak go wybierali to zadzwonili do niego jak usłyszał 76ers to minę miał mocno nietęgą.

taką jak pod linkiem wyżej? jeśli nie, to proszę o wideo. dla mnie jest znana tylko jedna jego reakcja na wybór: radość jak na tym gifie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

swojo drogą, mogliby w końcu pokazać  te losowanie, a nie, że znowu jakiś koło przychodzi, tu macie kolejność i elo do zoba za rok

Trzeba przyznać ze samo losowanie jest w uj nudne wiec logiczne ,ze w taki sposob sie to odbywa, tj. ogloszenie ostateczych wynikow a pozniej pokazanie jak to dokladnie wygladalo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się nie podoba, że prospekci Lakers, którzy wylądują u Ziona, nie dają spacingu. 

Inna sprawa, że Ball-Holiday-Ingram-Zion-Bol - a to jest realne dla Pelicans - wyglądać może jak na kilka miesięcy przebudowy niesamowicie.

Pelicans są mało efektowni, co wiem po swojej reakcji, ale pod względem assetów mają naprawdę świetne perspektywy w tym momencie. Jak oddadzą Holidaya, będą mieli czyste salary, masę młodzieży i franchise playera, a to optymalna sytuacja do budowy czegoś poważnego w obecnej lidze. Zion pewnie tego tak nie analizuje, więc nie ma sensu analizowanie jego reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ely3 napisał:

Jedyna znana relacja na żywo

a, i gdzie ta rozmowa telefoniczna? 

masz tu wszystko opisane Ely: https://www.si.com/extra-mustard/2014/06/27/joel-embiid-broadcast-delay-philadelphia-76ers-draft

Embiid był szalenie zadowolony z wyboru.

 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Jrue mam nadzieję że zostanie. Wydaje mi się że jego wartość sportowa jest dużo większa niż rynkowa

no i jak zostanie, to jeśli Zion okaże się tak zajebisty jak BMF pisze to oni PO teamem od zaraz mogą być jeśli dostaną coś fajnego za Davisa 

1 minutę temu, Jendras napisał:

Ma przewagę rzutową, ale z drugiej strony żaden z niego passer.

w systemie Pels indywidualny playmaking jest mniej cenny niż rzut/obrona imo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holiday ma 29 lat - to świetny gracz, ale gdy Zion będzie dostawać maxa i wchodzić w prime, sam będzie miał 33 lata. Pelicans za AD dostaną prospektów, więc na Zachodzie i tak będzie ciężko o playoffy, a myślę, że Suns czy Bulls mogliby oddać swoje picki za Jrue.

Btw. to niesamowite że Pelicans jako organizacja przez piętnaście lat dostali trzy alltime level talenty,, z czego dwa w jednym zespole. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Btw. to niesamowite że Pelicans jako organizacja przez piętnaście lat dostali trzy alltime level talenty,, z czego dwa w jednym zespole. :)

 

... i tego wszystkiego  zrobią 2 runde co 3 rok :D

 

Mi się tegoroczni prospeci z dalszych pickow na tyle nie podobają żeby oddawać za nich Holidaya. Perspektywa bycia w miarę przyzwoitą ekipą od zaraz dużo bardziej mi się uśmiecha niż branie jakiegos duetu Redish i Josh Jackson

12 minut temu, josephnba napisał:

Daje zacha za holidaya!

 

Trochę lipa że Bulls tak nisko, bo liczyłem na ten czwarty pick

Kogo realnie Bulls mogą wziąć żeby wzmocnić roster?

PG? SF?

Kto?


Chyba handel po jakiegos sprawdzonego guarda. Wzieli Portera,  Markannen bedzie juz w 3 roku, czas na PO.

 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.