Skocz do zawartości

NBA Draft 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, january napisał:

Nets mają w cholerę  assetów z Carisem na czele, takich NYK teraz biją na głowę.

Nixi pewnie rzucą 3 pick, Mitcha, Knoxa i DSJ, a już gdzieś widziałem się przewineło, że Pels mogą celować w RJ by "zadowolić" Ziona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na miejsce można dojść do wniosku, że Silver ręcznie wybierał kto jaki numerek dostanie.

Dwa top picki idą do klubów są w jakimś tam stopniu zagrożone przeniesieniem. Z trójki czerwonych latarni  top 3 trafia do Knicks, co biorąc pod uwagę, że byli Suns i farciarze Cavs to ok wybór.

top 4 dla Lakers cóż trochę to podejrzane.

Hawks niby ok, ale raczej przegrani.

Boston wszystkie assety świata nie tym razem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstalem o 2.25, wchodze na LP a tam nie ma transmisji, ta jest tylko na espn:D

znalazlem na szybkosci jakis live na yt fana... suns. troche byla zalamka jak pokazala sie koperta z logotypem suns, nawet nie wiem czy to nie byl ten sam fan suns, ktory paradowal przed staples ostatnio:p

czytalem, ze jak lakers nie wybiora z 10 czy 11 wchodza do 4, tak sa ustawione koperty, wiec jak nie wylosowali na poczatku troche sie podjaralem:D

top4 to niesamowity asset. oczywiscie sam wybor jest duzo bardziej sexy niz graczm ktory zostanie wybrany.

wygrani? oczywiscie pelicans, grizzlies i lakers.

przegrani to oczywiscie cavs suns i bulls. wszyscy mogli spokojnie pozostac w top4 z takimi szansami.

knicks tez mam jako przegrywow ale jako jedyni z "czolowki" zachowali szanse na top3, wiec nie jest az tak zle, a jesli faktycznie 2 swietnych grajkow pojdzie tam grac to 3 wybor moze byc fajnym assetem w walce o innego grajka pod kontraktem. byc moze nawet ziona...

 

liga jeszcze bardziej powinna pokombinowac przy % szansach na 1. podzielilbym nawet na rowno szanse wszystkich ekip, moze wtedy koncowka sezonu nie bylaby smieszna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, badboys2 napisał:

wstalem o 2.25, wchodze na LP a tam nie ma transmisji, ta jest tylko na espn:D

znalazlem na szybkosci jakis live na yt fana... suns. troche byla zalamka jak pokazala sie koperta z logotypem suns, nawet nie wiem czy to nie byl ten sam fan suns, ktory paradowal przed staples ostatnio:p

czytalem, ze jak lakers nie wybiora z 10 czy 11 wchodza do 4, tak sa ustawione koperty, wiec jak nie wylosowali na poczatku troche sie podjaralem:D

top4 to niesamowity asset. oczywiscie sam wybor jest duzo bardziej sexy niz graczm ktory zostanie wybrany.

wygrani? oczywiscie pelicans, grizzlies i lakers.

przegrani to oczywiscie cavs suns i bulls. wszyscy mogli spokojnie pozostac w top4 z takimi szansami.

knicks tez mam jako przegrywow ale jako jedyni z "czolowki" zachowali szanse na top3, wiec nie jest az tak zle, a jesli faktycznie 2 swietnych grajkow pojdzie tam grac to 3 wybor moze byc fajnym assetem w walce o innego grajka pod kontraktem. byc moze nawet ziona...

 

liga jeszcze bardziej powinna pokombinowac przy % szansach na 1. podzielilbym nawet na rowno szanse wszystkich ekip, moze wtedy koncowka sezonu nie bylaby smieszna...


Ja natomiast czytałem, że już od jakiegoś czasu było wiadomo, że Byki skończą z wyborem #7. Dziwne, żartobliwe, ale się sprawdziło. Wybór dla Lakers zalatuje jak skur....
Swoją drogą

"Coby White

no matter what" 
:D

 

 

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, january napisał:

 

Ale los zakpił z Davisa. Typ miał wszelkie podstawy, by chcieć spieprzać z NO (pamietam nawet lorak i BMFa tu jak casus Garnetta wspominali). A tu w loterii gwiazdka z nieba dla tej organizacji.

.

ciekawe czy davis ma ochote dalej czekac x lat zanim zbuduja w pels true contendera, dont think so.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Eld napisał:

Coś czuję, że dziś podczas loterii się coś odwali. Tzn. że jakiś procentowy underdog zgarnie Ziona. Dawno nic takiego się nie wydarzyło, więc miło będzie podgrzać koperty atmosferę.

No to ten 🙂.

Alonzo mnie uprzedził w opinii, że najbardziej należy się cieszyć z tego iż bezczelni tankerzy dostali nauczkę. Suns, Cavs i może najmniej Knicks. 

Pisaliście wczoraj, że dwie najgorsze destynacje dla Ziona to Cavs i Wizzards. Miałem dopisać Pelicans no i masz Ci los...

Ciekawi mnie czy ktoś szalony ( Ainge? ) zadzwoni do NOP po Davisa i jednocześnie #1. Oj cena była by sroooga. 

W kontekście Lakers i Davisa. Jak niby Lakers mogli by go pozyskać jak w drugą stronę nie mają praktycznie żadnego salary fillera. Tutaj bez trzeciego teamu się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Barrett nie przypomina wam Evana Turnera?
Podobny wzrost
Podobny wingspan
Podobne zalety: zbiórka, kozioł, kreowanie 
Podobne wady: słaby rzut z dystansu, 
Dodatkowo RJ ma dość mało przechwytów i bloków. 

W sumie ten draft wychodzi naprzeciw trendom obecnej NBA bo w top 4 mocku na przykład na tankathon, nie ma żadnego zawodnika, którego z czystym sumieniem można nazwać dobrym strzelcem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie wiadomo kto jakich graczy wybrał?

Philadelphia szorowała dno, dostała fajne picki i coś tam ulepiła. Lakers od 2014 roku picki w top 10 z czego 3x2 i teraz 4 a są w ciemnej dupie. 

Wynik NYK mnie dziwi. Skoro losowania tak promują Lakers to im też coś powinno skapnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ptak napisał:

Philadelphia szorowała dno, dostała fajne picki i coś tam ulepiła. Lakers od 2014 roku picki w top 10 z czego 3x2 i teraz 4 a są w ciemnej dupie. 

Sixers trafili z wyższymi pickami na drafty, w których były gwiazdy i tyle. Poza tym Lakers generalnie lepiej draftowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał:

zobaczymy, NO nie cieszy się generalnie uznaniem wśród zawodników. 

jeszcze to: 

 

To sobie przypomnij reakcję Embiida na info ,że go wybrało 76ers

To nie ma żadnej racjonalności oceniać przyszłośc gracza na bazie jego pierwszej reakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ely3 napisał:

To sobie przypomnij reakcję Embiida na info ,że go wybrało 76ers

widziałeś pewnie zmanipulowane nagranie (tape delayed). w rzeczywistości on się cieszył z tego wyboru.

https://ftw.usatoday.com/2014/06/joel-embiid-nba-draft-76ers-reaction

 4b4f0a5c691c10e6b49977ecfa13d3c3.gif?140

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Ciekawi mnie czy ktoś szalony ( Ainge? ) zadzwoni do NOP po Davisa i jednocześnie #1. Oj cena była by sroooga. 

W kontekście Lakers i Davisa. Jak niby Lakers mogli by go pozyskać jak w drugą stronę nie mają praktycznie żadnego salary fillera. Tutaj bez trzeciego teamu się nie obejdzie.

A jaki sens NOP mieliby w oddawaniu Davisa i top prospecta jednocześnie? W domyśle za Davisa przyjdą właśnie prospecty i picki, nie ma żadnego sensu rozmienianie najlepszego młodego talentu wymiany. Nikt nie ma assetów, żeby dostać jednocześnie Davisa i tę #1. 

Lakers mają full miejsca w salary i mogą brać graczy nawet za free, jeśli nie dobiją do granicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.