Skocz do zawartości

NBA Draft 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Krzyzewski to musi mieć tam u góry jakieś dobre kontakty, bo to już drugi raz kiedy powinni zostać wyeliminowani. Zion na to NCAA jest po prostu za mocny. W pewnym momencie nawet potrojenie nie wystarczało. Niech Ci którzy wybiorą Barretta zaczną się modlić żeby dostali R.Ja z drugiej połowy spotkania a nie tego z pierwszej, który puka do drzwi "bust".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga czy tylko ja mam Bol Bola w TOP10?

przed INJ był chyba dosc wysoko, teraz patrze w mock espn a tam dopiero na 13, chyba troszkę go niedoceniają [albo ja przeceniam :grin:]

Bol Bol to największy znak zapytania tego draftu. Jak się nie połamie i uda mu się dołożyć masy mięśniowej to kariera stoi przed nim otworem. Ja trzymam za niego kciuki. Świetny shot blocker z trójką, kto pogardzi takim gościem? :smile: Niech tylko nabierze siły i pokaże swoją ofensywę na tle rywali z NBA, czy daje radę, czy nie. Bo jak ofensywa będzie kuleć to taki Thon Maker może z niego być.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bol dużo zyska na workoutach, ta jego kontuzja nie była tak poważna (chyba, że coś się zmieniło, początkowo komunikat był taki, że Bol mógłby wrócić, ale nie ma po co), a sprawny 7-2 wysoki napieprzający trójki na pewno komuś zaimponuje. Gdyby się nie połamał, to poszedłby w top5.

 

W ogóle spoko draft jeżeli chodzi o wysokich, cztery duże talenty ze znakami zapytania, które powinny iść w top10 ze względu na upside/floor. :smile: Nie licząc Ziona ocw.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Edwards to chyba SG w ciele PG.

 

ale wygląda w tych MM jak nba ready- spokjnie late 1st - mała próbka z mojej strony, ale wygląda jak ktoś kim nigdy nie stał się Trey Burke (tak, użyłem tego słowa ) tymczasem on w mockach ledwo co łapie się na 2 rundę- Mesjaszem nie będzie, ale spokojnie jako typ do rotacji powinien się przebić- czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wygląda w tych MM jak nba ready- spokjnie late 1st - mała próbka z mojej strony, ale wygląda jak ktoś kim nigdy nie stał się Trey Burke (tak, użyłem tego słowa ) tymczasem on w mockach ledwo co łapie się na 2 rundę- Mesjaszem nie będzie, ale spokojnie jako typ do rotacji powinien się przebić- czy nie?

Ale co roku tacy gracze nie ida wysoko. Patrz jalen brunson rok temu czy sindarius thornwell dwa lata temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Duke za rok nie będzie mieć tak dobrego składu jak przez ostatnie sezony, to pewnie główny motyw Jonesa. Aż tak bardzo się nie zdziwiłem szczerze mówiąc. Jak będzie za rok, to nikt nie wie, taki Culver pójdzie w ~top4 w sumie dlatego, że jest rok starszy od reszty i gra w dobrym teamie. ;] Poza pierwszą rundę i tak nie wypadnie jak poprawi rzut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft 2019- parę słów na temat tego draftu od strony spurs.

Spurs posiadają 3 wybory w drafcie w tym dwa 1st Rd.

W najbliższą noc może dojdzie do rozstrzygnięcia co z #18-20 a może to rzut monetą zadecyduje.

Pick Raptors pzrechodzący do spurs to 28-29 czyli jednak słabszy niż zakładany w noc wymiany

 

Zespół znany z tego, ze dobrze wybiera podczas draftów stoi w dosyć mocnym rozkroku obecnie.

 

Dlaczego? naturalny brak obecnie wysokiego dobrze broniącego SF przy dodatkowym poważnym zagrożeniu odejścia Gaya sprawia, że spurs powinni skupić się na wyborze tej właśnie pozycji mając przeładowanych graczy 6'00-6''5 oraz na dziś mimo odejścia Gasola także pozycji C.

...tymczasem festiwal mocków gdzie w spurs widzimy PG/SG  lub C jest wysyp, co mnie dziwi niezmiennie.

 

Rozkrok spowodowany jest jednak kwestią komentarzy LMa o reunion z Lillardem, prawdopodobnym odejściem Gaya który łatał PF oraz niewiadomymi zdrowia Murraya.

W takiej sytuacji totalnie nie wiadomo w co iść i BPA bedzie grane ale oby z akcentem SF.

 

 

PIERWSZA PRZYMIARKA 

 

20.San Antonio Spurs Spurs: Cam Johnson, SF, North Carolina

Height: 6’8" | Weight: 210 | Senior
 
29.San Antonio Spurs Spurs (via Raptors): Neemias Queta, C, Utah State

Height: 6’11" | Weight: 240 | Freshman
 
48. Spurs: Dedric Lawson, PF, Kansas

bardzo chwalony na spurstalk zestaw nie jest moim ulubionym bo wolę:

 

No. 20 Spurs PF Sekou Doumbouya, Guinea
 
No. 29 Spurs (via Raptors) SF Admiral Schofield, Tennessee
 
48. Spurs PF Jaylen Hoard, Wake Forest

 

mnie jednak najbardziej interesuje:

 

MatisseThybulle

 

​dla jego defensywnych umiejętności gotowy byłbym wrzucić pakiet Forbes+pick aby zrobić move up o te brakujące 4-5 pozycji oraz oczywiści dobrym i perspektywicznym ruchem byłoby pozyskanie Gogo Bitadze - wybór typowy dla spurs tylko czy będzie on dostępny z #28-29?

 

lepsze typy z SF poza zasięgiem i tak...

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Culver nie pójdzie w top5 dlatego, że jest starszy rok od reszty, tylko dlatego, że freshmani w tym drafcie generalnie ssą

Czyli ... pójdzie w top5 dlatego, że jest starszy od reszty i dzięki temu się wyróżnia na tym tle. Jaki będzie następny draft, nie wiadomo, przeważają komentarze, że raczej słaby, a najlepsi gracze w HS to '20 i dalej '22. Jones dużo ryzykuje, ale ze swoją obroną i tak znajdzie miejsce w NBA, a może mocno poprawić swoje miejsce w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Culver z obecnymi wadami nie jest dobrym fitem, niektórych nie poprawi, co do innych można mieć wątpliwości.  

 

Pewni 1st rounderzy, zostający w drafcie zazwyczaj spadają, a nie rosną.

Niektórzy spadają, niektórzy zyskują, niektórzy są w tym samym miejscu, nie ma reguły, np. Zeller był typowany do lotto, został w college'u i skończył z #3 albo #4. Dlaczego? Bo wylądował w słabym drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.