Skocz do zawartości

NBA Draft 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja mam 2 faworytów:

Knicks - bo jeśli Zion odpali i okarze się bestią, samcem alfa i nowym kimś tam to najlepsza opcja dla całej NBA. Wielki gracz w światłach wielkiego miasta.

Dallas - bo to najlepsza opcja dla Ziona i największa szansa na normalny, kompleksowy rozwój w dość komfortowych, jak na realia NBA, warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets - bo mi smutno, że ich oszukano z MKG i Davisem. Williamson tylko chyba mógłby ich wyciągnąć z wieloletniego marazmu.

 

Aż z ciekawości przejrzałem listę ich wyborów w ostatnich latach i... Jak dla mnie ten klub powinien dostać zakaz uczestniczenia w drafcie, ponieważ marnują wszystkie picki. Ostatni dobry wybór mieli w 2011 wybierając Walkera i Tobiasa Harrisa (którego opchnęli do MIL za Biyombo i Corey Maggette).

 

Jeżeli Zion trafi do nich, to znając życie zamiast Charlesem Barkleyem XXI wieku, zostanie Derrickiem Colemanem. Jak trafi gdziekolwiek indziej - to odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już jednoznacznie można nazwać Ziona najlepszym prospektem od czasów LeBrona, bo niesamowite jak poniżej oczekiwań gra Duke poza Jonesem i ZW, i jak Zion robi z nich top3 drużyn w college'u. Wczoraj (dzisiaj...) świetnie było widać ile złych decyzji podejmują Barrett i Reddish, a przez ostatni miesiąc - jak słabe jest Duke bez Ziona. Co nie jest bardzo odkrywcze dla ludzi oglądających Duke, ale chyba wciąż mają reputację super college teamu naładowanego talentem.

 

Ze trzech ludzi w obecnej lidze (abstrahując od salary, contenderowania itd.) nie oddałbym za prawo wyboru Ziona, więc Pels powinni się modlić, by trafił do Knicks.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Knicks są zdolni do tego, aby go oddać za Davisa jeżeli wylosują #1.

 

Niby to jest żart, ale cała ta organizacja to jest żart więc przedstawienie trwa dalej. I wówczas - z dziką rozkoszą - posłucham jak melodia "będziemy stawiać na młodzież i nie będziemy robić pochopnych ruchów" przejdzie do refrenu "taka okazja nie zdarza się zbyt często aby pozyskać gracza takiego kalibru". 

 

Pomimo, że martwi mnie masa Ziona (tak, tak Shaq i Barkley) ale nie chciałbym, żeby go oddali za Davisa jeżeli 14% okaże się łaskawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Knicks są zdolni do tego, aby go oddać za Davisa jeżeli wylosują #1.

 

Niby to jest żart, ale cała ta organizacja to jest żart więc przedstawienie trwa dalej. I wówczas - z dziką rozkoszą - posłucham jak melodia "będziemy stawiać na młodzież i nie będziemy robić pochopnych ruchów" przejdzie do refrenu "taka okazja nie zdarza się zbyt często aby pozyskać gracza takiego kalibru". 

 

Pomimo, że martwi mnie masa Ziona (tak, tak Shaq i Barkley) ale nie chciałbym, żeby go oddali za Davisa jeżeli 14% okaże się łaskawe.

 

NYK oddadzą go za Davisa TYLKO jeśli najpierw podpiszą KD i Irvinga. Durant ma przed sobą może jeszcze ze 3-4 sezony na najwyższym poziomie i nie będzie czekał na rozwój Ziona, Smitha czy Robinsona.

 

"Pochopny ruch" to byłoby knicksowe pchanie się w jakiegoś przereklamowanego allstara (Melo,Amare, Marbury, Curry). Tutaj mówimy o dwóch zawodnikach z top 5 + Kyrie, co robi z Knicks contendera na najbliższe kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.