Skocz do zawartości

NBA Draft 2019


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos jeszcze pamieta jak butami do kosza mozna bylo zabijac, a jedna para byla robiona ze skory z szesciu krow?

 

Teraz te wszystkie najacze to taka kaszana, ze koniec.

pamiętamy. ja mam oldskule na ulice , lepiej mi się gra w ciezkich na streecie ale te kaszany sa lepsze na parkiet, duzo lzejsze i palce przy naskoku nie bola :) a ze sa delikatne to wiadomka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wyglądać jak sarkazm,ale mnie trudno zrozumieć sytuacje kiedy w meczu na który wyprzedano bilety w cenach od $2000 do $4000 zabrakło funduszy na porządne buty dla najlepszego gracza, a przynajmniej takie ,które by wytrzymały dłużej niż 36 sekund. 

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile wypadł Zion? Coś poważnego ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeszcze nie wiadomo na ile. Ale kolano jest "stable"

 

https://www.google.com/amp/s/www.sportingnews.com/us/amp/ncaa-basketball/news/duke-star-zion-williamson-rips-shoe-suffers-apparent-leg-injury-first-possession-north-carolina/rjmmz8do7w821pfdabpyvefu2

 

Spokojnie, Zion nie spadnie tak nisko abyś mógł go wybrać w "grze forumowej, której nazwy nie wolno wymawiać" :P

 

Poza tym:

 

Zion Williamson has an $8M insurance policy that would only kick in if he slips past No. 16 in the draft due to injury, per Darren Rovell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wyglądać jak sarkazm,ale mnie trudno zrozumieć sytuacje kiedy w meczu na który wyprzedano bilety w cenach od $2000 do $4000 zabrakło funduszy na porządne buty dla najlepszego gracza, a przynajmniej takie ,które by wytrzymały dłużej niż 36 sekund. 

Ponoć Nike straciło dzisiaj na wartości 3 mililardy dolarów, po tym jak Zionowi się ten but rozleciał. Nieźle, jak na gracza który nawet nie zarabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Nike straciło dzisiaj na wartości 3 mililardy dolarów, po tym jak Zionowi się ten but rozleciał. Nieźle, jak na gracza który nawet nie zarabia.

 

To nic nie znaczy. I tak będą powyżej 83 USD po zamknięciu a jeszcze w Grudniu 2018 nie byli nawet na 70 USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Nike straciło dzisiaj na wartości 3 mililardy dolarów, po tym jak Zionowi się ten but rozleciał. Nieźle, jak na gracza który nawet nie zarabia.

 zion to powinien teraz pojsc do nike i zasugrowac  zeby mu placili regularnie za milczenie :smile:

wyobrazmy sobie co by bylo gdyby taki zion   co kilka miesiecy wspominal ze nike to najgorsze buty w jakich gral i nie daly rady nawet minuty. 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza ta grafika? Bo Barrett wygląda dobrze jeżeli chodzi o %FG at rim, podobny poziom co Fox i Ingram.

 

assisted/unassisted FGs at rim a w kolor wrzuciłem %FG i Barrett ma 62% czyjak na guarda znośnie ale jak czasem czyta rakowiska o jego super drive'ach to robi mi się źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

assisted/unassisted FGs at rim

Ale procent wszystkich rzutow jest lepszy niż wartości bezwzględne.

 

Barrett jak na swoj headcaseowy styl gry daje radę, te 62% to jest naprawdę dobry wynik uwzględniając kontekst.

 

Zion wiadomo GOAT, już teraz wiadomo że będzie jednym z najlepszych finisherow w NBA, te ~80% to poziom AD czy Aytona z college'u. Tyle że on ma 60% rzutów unaasisted...

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.