Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie zamieszczam linków, bo nie chcę spamować.

W sumie to mógłbyś jednak edytować pierwszy post i coś tam podlinkować, jestem ciekawy zwłaszcza, czy zamierzasz postawić jakąś stronę mb. 

 

Mógłbyś też zdradzić, jakie są plany co do tego, co będzie w środku ( tak ogólnie, jeżeli jakieś plany już są), zawsze możemy Ci tutaj coś spróbować doradzić, niekoniecznie dobrze, ale może na podstawie naszych opinii na coś wpadniesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanpage: https://www.facebook.com/MagicBasketball90s

YT: https://www.youtube.com/channel/UCe_F8mGW5G_aasDH1xzAERA

 

Co do tego co będzie, to zdecydowanie nie idziemy w newsy. Na newsy poświęcimy za 2 strony. Pójdziemy mocno w felietony, treści autorskie, materiały o koszykówce retro itd. Będziemy chcieli też puszczać wywiady plus kilka rubryk takich samych jak w MB z lat 90. Oczywiście mamy jeszcze czas na to, żeby ostatecznie to przygotować. Na razie jest to szkic. Kazdy z członków redakcji będzie mógł coś zaproponować od siebie. Nie mamy sztywnych ram.

W sumie to mógłbyś jednak edytować pierwszy post i coś tam podlinkować, jestem ciekawy zwłaszcza, czy zamierzasz postawić jakąś stronę mb. 

 

Mógłbyś też zdradzić, jakie są plany co do tego, co będzie w środku ( tak ogólnie, jeżeli jakieś plany już są), zawsze możemy Ci tutaj coś spróbować doradzić, niekoniecznie dobrze, ale może na podstawie naszych opinii na coś wpadniesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeszcze trwają dyskusje. Na pewno kilka miesięcy przed pierwszym numerem pojawi się info odnośnie redakcji i jej składu. Ale drzwi są otwarte dla każdego. Nie tylko Ci, których sam znam i będę im proponował pisanie, mogą się w niej znaleźć. Każdy kto ma ochotę może tego spróbować. Tak jest chociażby z podcastami, gdzie ludzie sami się do mnie zgłaszają.

 

A tak z ciekawości to kto będzie tworzył tę redakcję poza Tobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna inicjatywa, trochę jak podróż w czasie do lat dzieciństwa. Poczułem nawet lekki imperatyw ruszenia do kiosku, bo "może już jest"  :rugby:  Papierowa wersja zainteresuje pewnie tylko do nasze pokolenie. Młodsi wolą wersję e-, poza tym nie sądzę, żeby zamówili magazyn dla felietonów (które są też na stronach typu Airball, nie mówiąc o anglojęzycznych). Będzie możliwość zamówienia PDF obok papierowej wersji?

 

Ja zamówię. Liczę, że będzie coś o Nets :D

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem potrzebę ustalenia konkretnej liczby odbiorców, by uniknąć zbyt dużego druku, ale tu pojawia się pytanie.

 

Czy kupno (i wcześniejsze rezerwacje) będą prowadzone dla każdego numeru z osobna czy w formie prenumeraty np. rocznej?

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem potrzebę ustalenia konkretnej liczby odbiorców, by uniknąć zbyt dużego druku, ale tu pojawia się pytanie. Czy kupno (i wcześniejsze rezerwacje) będą prowadzone dla każdego numeru z osobna czy w formie prenumeraty np. rocznej?

jeśli mam być szczery to rocznej prenumeraty bym nie zaryzykował jako konsument

 

Pierwsze 3-4 numery zweryfikują mniej więcej zapotrzebowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie wersja e- i wersja papierowa.

Bardzo fajna inicjatywa, trochę jak podróż w czasie do lat dzieciństwa. Poczułem nawet lekki imperatyw ruszenia do kiosku, bo "może już jest"  :rugby:  Papierowa wersja zainteresuje pewnie tylko do nasze pokolenie. Młodsi wolą wersję e-, poza tym nie sądzę, żeby zamówili magazyn dla felietonów (które są też na stronach typu Airball, nie mówiąc o anglojęzycznych). Będzie możliwość zamówienia PDF obok papierowej wersji?

 

Ja zamówię. Liczę, że będzie coś o Nets :grin:

 

Powodzenia!


Obie opcje będą dostępne.

Rozumiem potrzebę ustalenia konkretnej liczby odbiorców, by uniknąć zbyt dużego druku, ale tu pojawia się pytanie. Czy kupno (i wcześniejsze rezerwacje) będą prowadzone dla każdego numeru z osobna czy w formie prenumeraty np. rocznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same staruchy, zemną włącznie oczywiście :), i przez sentyment patrzą. ok inicjatywa bardzo fajna i łezka się człowiekowi w oku kręci, ale jak @Borys napisał, realia są zupełnie inne i szanse że pomysł się sprawdzi, utrzyma są bardzo nikłe, raz że temat jakby nie patrzeć dosyć niszowy, dalej dostępność treści dla tych wszystkich młodych i staruchów w necie i co chyba obecnie najważniejsze kondycja całego rynku prasowego nie tylko zresztą w Polsce ale i na świecie. Jak to wszystko przeskoczyć? Ogólnie powiedzieć ciężko to nic nie powiedzieć, ale oczywiście trzymam kciuki pomysł zacny, jak wszystko co wiąże się z promocją kosza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie. A teksty, że coś poszło nie tak to już totalna żenada. Koleś dokonał wyboru, w końcu to jego życie.

Mógłby rozbijać się rolsem w abrio, rwać modelki i też zwróciłby na siebie uwagę mediów.

Gdybyście nie wiedzieli to byście pisali, że Magic ma kobylastą córkę. Coś jak Queen Latifah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.