Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.01.2020 o 09:15, Mich@lik napisał:

Ja mogę czekać, ja mogę stracić już te pieniądze. Chciałbym tylko jasnej informacji np. "Styczniowy numer nie wyszedł. Wysyłka wstrzymana. Nie sprawdzaj skrzynki, nie ma po co. Tym razem to nie wina poczty. Dalsze info co będzie dalej do 10 lutego". Wtedy jest jasność. Najgorsze jest oczekiwanie i niewiedza. 

Przede wszystkim jest to brak profesjonalizmu, a wchodzenie po długiej przerwie tylko po to żeby napisać "JesCze chwilka" jest dyskwalifikujące dla Pana Piotra jako wiarygodnego partnera biznesowego (bo tak należy traktować istniejącą tutaj relację klient - sprzedawca).

I to nie hejt ani żółć, tylko stwierdzenie faktów . Nie można tak traktować swojego klienta i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info otrzymane dzisiaj na maila  😕   Szkoda, ale przynajmniej wygląda na to, że się starali, próbując. Miałem nosa, że zamówiłem prenumeratę tylko na 6 miesięcy, jestem tylko 1 numer w plecy ...

Szanowni Państwo

Zarząd Magic Basketball Sp. z o.o. zawiadamia, że z upływem pierwszego (niepełnego) roku istnienia Spółki dokonał oceny jej wyników także z punktu widzenia możliwości kontynuowania działalności biznesowej. Ocena ta jest negatywna. Jak się okazuje zainteresowanie naszym czasopismem, a tym samym dyscypliną jest niewystarczające na pokrycie kosztów wpływami ze sprzedaży i reklam.

Ostatnie miesiące poświeciliśmy na poszukiwanie sponsora czy inwestora, którego wsparcie pomogłoby rozwinąć magazyn, zwiększyć dystrybucję a co za tym idzie spłacić zobowiązania spółki. Nie mamy jeszcze wszystkich odpowiedzi, ale – co do zasady – starania te nie przyniosły efektu.

Jesteśmy zmuszeni zakończyć działalność. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Państwa nie otrzyma zaprenumerowanych numerów naszego czasopisma. Nie jesteśmy też w stanie zwrócić Państwu wniesionych opłat. Nie mamy żadnego usprawiedliwienia poza tym jedynie, że polska koszykówka i związany z nią rynek okazały się znacznie mniej zasobne i aktywne niż się spodziewaliśmy. Nie zmieniły tego także sukcesy na ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata.

Niezależnie od dalszych losów Spółki postaramy się choć w drobnej części wynagrodzić Państwu poniesione straty. Nie wiemy jeszcze jak to zrobimy, ale nie pozostawimy tej sprawy samej sobie. Proszę nam wierzyć, że powstała sytuacja jest dla nas tak samo bardzo przykra.

Szczerze przepraszamy. Dziękujemy za zainteresowanie naszym czasopismem i za podtrzymywanie w nas wiary w sensowność tego co robiliśmy.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co oni to rozkręcali? Od początku było wiadomo, że zapotrzebowanie będzie niszowe. To miało być pismo od fanów dla fanów, wydawane w małym,adekwatnym nakładzie. Trzeba było najpierw szukać inwestora a nie takie tłumaczenie,że brak inwestora,który pokryje zadłużenie. Wygląda na to,że chęci i upór się skończyły i trzeba dać sobie spokój z wydawaniem pisma. Oczywiście roczna prenumerata opłacona wraz z przesyłką poleconym a skończyło się słabo i nie znalazłem informacji,że pieniądze będą oddane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, burner napisał:

 nie znalazłem informacji,że pieniądze będą oddane.

Ty nie, ja w sumie też nie :

2 godziny temu, SpursNation napisał:

 

Szanowni Państwo

Zarząd Magic Basketball (...)
 Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Państwa nie otrzyma zaprenumerowanych numerów naszego czasopisma. Nie jesteśmy też w stanie zwrócić Państwu wniesionych opłat.
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, z srntymentu odkopałem w wakacje stare MB no i zamówiłem 6 numerów i cóż koniec, niestety przez niektórych forumowiczów zapowiadany, fajny powrót był... 

a teraz opcją to może być kontynuacja jedynie wersji cyfrowej i to chyba jest możliwe o ile chęci i paliwo w baku jest....

....słaby ten styczeń

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hennenberg napisał:

Szkoda, z srntymentu odkopałem w wakacje stare MB no i zamówiłem 6 numerów i cóż koniec, niestety przez niektórych forumowiczów zapowiadany, fajny powrót był... 

a teraz opcją to może być kontynuacja jedynie wersji cyfrowej i to chyba jest możliwe o ile chęci i paliwo w baku jest....

....słaby ten styczeń

 

Kontynuacji na pewno nie będzie, przynajmniej nie pod tym logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, memento1984 napisał:

Ciekawe ile kosztow bylo generowane przez uzywanie “papieru” jako medium? Gdzies to bylo poruszone wczesniej?

W dniu 17.09.2018 o 04:38, tweedy napisał:

Jestem z branży mediowej. Nie pchaj się w drukowanie, wszystko leci na łeb. Tylko niepotrzebne koszty sobie wygenerujesz. Mamy 2018, wystarczy Ci zbudowanie medium w wersji elektronicznej. Może apki z subskrypcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo sam tytuł i wydanie przywoływało wspomnienia

Rynku nie oszukasz, papier odchodzi powoli do lamusa tak jak defensywa, łokcie i rzuty oddawane z całej przestrzeni

Teraz mamy eBooki, zakaz dmuchania na przeciwnika i 95% posiadan kończonych na łuku bądź spod kosza 

 

Mimo wszystko fajnie jest mieć te kilka numerów i nawet wygrać książkę z MB

Tak jak fajnie jest odpalić mecze Spurs z początku wieku czy Pistons lejących Lakers 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale wzięcie pieniędzy za prenumeraty, kiedy tych numerów wyszło kilka, a ludzie zapłacili za całość, jest słabe. Nie wiem jak to tam wygląda dokładnie, ale nie wygląda mi to na fair play. Coś na zasadzie parodii koszykówki, czyli GwiazdyBasketu, gdzie typ wyłudza pieniądze na portal, a te trafiają zapewne do jego kieszeni, i nic nie jest przejrzyste, a portal się w ogóle nie rozwija. Nie chce zabrzmieć jak ktoś kto bawi się w jakieś spiski, ale wyczulony jestem na 'lecenie w c***a'. I nie mówię, że w tej sytuacji tak jest, nie, ale szczerość to nie wada, a tu takie trzy po trzy. Jednak ludzie swoje pieniądze na to przeznaczyli, tak? Swoją drogą obecnie inwestuje w pewien biznes, i o tyle ruszam głową, że zbadałem zapotrzebowanie na rynku, więc mogę te pieniadzę zainwestować bez większych kalkulacji. Wszystko przemyślane. Natomiast to całe MB, to mam wrażenie, że było nieprzemyślaną akcją, a teraz jest jak jest. Szkoda tych ludzi co zapłacili z góry. Nie oceniam was Panowie, ale patrzę na to trochę krytycznym okiem, bo z boku wygląda to średnio. Powodzenia w innych biznesach, oby poszło lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Rynku nie oszukasz, papier odchodzi powoli do lamusa tak jak defensywa, łokcie i rzuty oddawane z całej przestrzeni

Teraz mamy eBooki, zakaz dmuchania na przeciwnika i 95% posiadan kończonych na łuku bądź spod kosza 

XD

defensywa ciągle istnieje, tylko wygląda inaczej, jak takie pieprzenie zniechęca do czytanie czegokolwiek poza TA

a jak już chcesz podawać statystyki to je sprawdź (70% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Szkoda bo sam tytuł i wydanie przywoływało wspomnienia

Rynku nie oszukasz, papier odchodzi powoli do lamusa tak jak defensywa, łokcie i rzuty oddawane z całej przestrzeni

Teraz mamy eBooki, zakaz dmuchania na przeciwnika i 95% posiadan kończonych na łuku bądź spod kosza 

 

Mimo wszystko fajnie jest mieć te kilka numerów i nawet wygrać książkę z MB

Tak jak fajnie jest odpalić mecze Spurs z początku wieku czy Pistons lejących Lakers 

Punkt pierwszy - Książka w ręce zawsze lepsza. Lamusy nie wiedzą co jest dobre.

Punkt drugi - Bad Boys, aaaaj. Brudno, twardo, ale mocno rozjebane. Dla mnie jeden z najlepszych finałów. Underdogi wbiły ich w ziemię, piękne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.