Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam szczerze, że nie rozumiałem o co chodzi z problemem do czasu zobaczenia informacji, w jaki sposób dokonano wysyłki. Szkoda, że nie dano wyboru, chociażby priorytetu. Jak ktoś kupuje magazyn za prawie 2 dychy to pewnie koszt średniego piwa w jedną lub drugą już mu nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andy13 napisał:

Przyznam szczerze, że nie rozumiałem o co chodzi z problemem do czasu zobaczenia informacji, w jaki sposób dokonano wysyłki. Szkoda, że nie dano wyboru, chociażby priorytetu. Jak ktoś kupuje magazyn za prawie 2 dychy to pewnie koszt średniego piwa w jedną lub drugą już mu nie robi.

Excalty. Mnie już listonosz zaczął unikać i portierowi tylko mówi, że nic do mnie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, narzekanie na PP jest fajne i często modne, ale jakoś ja nie mam żadnych przykrych doświadczeń. 

Jakieś części do roweru idą do mnie zazwyczaj max 2 dni robocze. Ostatnio wysyłałem kolesiowi kasetę DA w okresie wielkanocnym i dostał ją na drugi dzień, przez prawie całą Polskę. 

Dziwne jest te oczekiwanie... a może trik, żeby ludzie mocniej przeszli na cyfrówkę? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałem jeszcze ale przynajmniej wiem dlaczego

Moja lokalna poczta to ewenement nawet w skali Poczty Polskiej

Szczytem był list z sądu we wrześniu zeszłego roku. Wysłali w połowie sierpnia, miałem stawić się do końca sierpnia żeby uzupełnić dane a list dostałem w drugim tygodniu września!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Redakcji. Czy przy odbiorze drugiego numeru mogę liczyć na to, że czasopismo będzie zapakowane w folię? Pierwszy numer dostałem luzem, z lekko pozaginanymi rogami 😕  Poprawicie się? Taki jakiś dziwny jestem, że skoro zamawiam wersję papierową "na lata", to zależy mi na jej dobrym stanie.

Edytowane przez SpursNation
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SpursNation napisał:

Pytanko do Redakcji. Czy przy odbiorze drugiego numeru mogę liczyć na to, że czasopismo będzie zapakowane w folię? Pierwszy numer dostałem luzem, z lekko pozaginanymi rogami 😕  Poprawicie się? Taki jakiś dziwny jestem, że skoro zamawiam wersję papierową "na lata", to zależy mi na jej dobrym stanie.

Ja dostałem w folii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.