Skocz do zawartości
Piotr Zarychta

Powrót Magic Basketball

Rekomendowane odpowiedzi

NO chyba, ze tak, nie sledzilem, az tak dokladnie watku. Nie wiem, czy nie lepszym rozwiazaniem bylo zrobic numer zerowy w pelnej okazalosci, zeby zachecic potencjalnym uzytkownikow, nie kazdy sledzi watek, a na stronie u Was nie widzialem nigdfzie informcji, ze jest to numer okrojony. Wiec, jako potencjalny Janusz potraktowalem numer zero jako darmowy numer dla probki, ktora okazuje sie nie miarodajna, ale jakby nie forum to bym o tym nie wiedzial i juz bym na strone nie zajrzał. 

W kazdym razie czekam na numer 1 z ciekawosci. Wtedy wypowiem nowa opinie, czyli narazie ja, powiedzmy "zawieszam" ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kilka pytań:

rozumiem że zerowy numer jest tylko w formie elektronicznej do pobrania na smartfon/tablet itp. - czy będzie dostępny w formie papierowej?

czyli pierwszy numer już na pewno będzie papierowy i by go otrzymać trzeba zapisać się na prenumeratę czy tak?

czy można na razie prenumerować jeden numer czyli 1/2019 potem następny opłacić czyli 2/2019 itd. czy trzeba od razu prenumerować na pół roku?

nie wiem czy dobrze widziałem ale przedwczoraj/wczoraj prenumerata jednego numeru kosztowała 15,99 a teraz już 18,99...?

Numer zerowy jest tylko w formie elektronicznej do pobrania na smartfon/tablet. Powstanie forma papierowa. ale nie będzie dostępna w dystrybucji. Być może pojawi się jako dodatkowa nagroda w jakimś naszym konkursie.

Pierwszy numer będzie zarówno papierowy, jak i cyfrowy. 

Można prenumerować od razu na pół roku, albo na rok, ale można też kupować pojedyncze numery, tak jak obecnie numer 01.

Co do ceny, to jednostkowa za numer 01 jest 18,99. Pojawiała się kwota 15 z groszami, ale była to kwota bez VAT, która się pojawiała w związku z problemami jakie mieliśmy na naszej stronie. Cena od początku jest taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzięki.

Aha, a jakie są formy płatności za papierową prenumeratę - czy jest opcja wpłaty na konto przelewem zwykłym? i jaka jest opłata za wysyłkę np. do paczkomatu?

Edytowane przez Majer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Borys ale przecież nam, ludziom siedzącym w temacie od wielu lat sama otoczka by nie wystarczyła a MB jedynie w formie "powrotu do przeszłości" spaliłby się po max pół roku

Mnie przekonuje teraz treść a nie masa fotek i plakatów jak kiedyś bo teraz odpalam przeglądarkę i mam każde zdjęcie jakie chce ale rzetelnych tekstów o NBA w rodzimym języku jest mało.

Mnie jakość tekstów bardzo zaskoczyła, jeśli będzie równie dobrze i regularnie (pozdro airball.pl) to ja osobiście będę kupował, warto czasem oderwać się od ekranu komputera czy tabletu i wziąć pachnący drukiem magazyn :)

@panie Zarychta czy będzie możliwość odbioru osobistego? Dużo jeżdżę po Warszawie więc myślę że czasami łatwiej będzie mi się z Tobą spotkać niż czekać na (żenującą u mnie) pocztę polską

Edytowane przez josephnba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@panie Zarychta czy będzie możliwość odbioru osobistego? Dużo jeżdżę po Warszawie więc myślę że czasami łatwiej będzie mi się z Tobą spotkać niż czekać na (żenującą u mnie) pocztę polską

Możemy ponegocjować :) Gorzej jak więcej osób będzie tak chciało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możemy ponegocjować :) Gorzej jak więcej osób będzie tak chciało

to zrobimy to po cichu ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale we dwóch ;-)

to zrobimy to po cichu ;)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no jak juz tak, to moze i ja dolacze ;) stary dobry MB byl w kioskach sprzedawany, jak widac musisz nad takim pomyslec ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.04.2019 o 12:03, Borys napisał:

no jak juz tak, to moze i ja dolacze ;) stary dobry MB byl w kioskach sprzedawany, jak widac musisz nad takim pomyslec ;)

W sensie, żę mam założyć własny kiosk? No nie wiem. Najprawdopodobniej pewna liczba będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Sklepu Koszykarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Były pytania o redakcję, więc dzisiaj mogę odpowiedzieć, że dołącza do niej Michał Rutkowski, co oznacza, że wraca Fruwając pod koszem. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Piotr Zarychta napisał:

Były pytania o redakcję, więc dzisiaj mogę odpowiedzieć, że dołącza do niej Michał Rutkowski, co oznacza, że wraca Fruwając pod koszem. 

Fruwa się nad koszem, pod to można stać 🤣

Przycztałem "zerówkę". Po artykule Kujawińskiego pomyślałem sobie, że jak całość będzie na takim poziomie, to prenumerata na rok murowana :) niestety dalej nie było tak dobrze, ale na pewno dam Wam szansę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
41 minut temu, kolek23 napisał:

Przycztałem "zerówkę". Po artykule Kujawińskiego pomyślałem sobie, że jak całość będzie na takim poziomie, to prenumerata na rok murowana :) niestety dalej nie było tak dobrze, ale na pewno dam Wam szansę :)

Nie wiem jak Ty, ale mnie w tym artykule Kujawińskiego zdziwiło to, że się tak nagle skończył. Myślałem, że mi się apka zwiesiła. Oczywiście artykuł bardzo dobry.

Najmniej mi się podobał artykuł Michała Górnego, nie do końca wiedziałem, o czym to miało być.

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem jak Ty, ale mnie w tym artykule Kujawińskiego zdziwiło to, że się tak nagle skończył. Myślałem, że mi się apka zwiesiła. Oczywiście artykuł bardzo dobry.

Najmniej mi się podobał artykuł Michała Górnego, nie do końca wiedziałem, o czym to miało być.

Dokładnie. Czytam, kończę i pierwsza myśl "wińcyj!".

Tekst Górnego nr. 2 dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli rozmawiamy sobie o poziomie tekstów to mi najmniej przypadł do gustu Hetmana o NCAA. Za duzo nazw, statystyk, dat, angielskich zwrotów. Człowiek ma wrażenie ze połowa tekstu to cyfry. Rzuciło mi sie to w oczy, moze tylko ja tak miałem? Ale cały numer generalnie na plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rafał Juć dołącza do Magic Basketball, niezłe wzmocnienie redakcji.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ma im szukać prospectów to z pewnością :) bo jak pisze to nie wiemy i na efekty trzeba będzie poczekać. 

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, matek napisał:

Jeśli ma im szukać prospectów to z pewnością :) bo jak pisze to nie wiemy i na efekty trzeba będzie poczekać. 

Eurolige komentuje fajnie więc nadzieje jakieś są 😎 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, matek napisał:

Wiemy. Między innymi kilka jego tekstów było w MVP Magazyn.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Kosi napisał:

Wiemy. Między innymi kilka jego tekstów było w MVP Magazyn.

+ niektórzy pamiętają wesołą twórczość Rafała z popularnego niegdyś forum ;)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, ja pamiętam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi