Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

Borys ale przecież nam, ludziom siedzącym w temacie od wielu lat sama otoczka by nie wystarczyła a MB jedynie w formie "powrotu do przeszłości" spaliłby się po max pół roku

Mnie przekonuje teraz treść a nie masa fotek i plakatów jak kiedyś bo teraz odpalam przeglądarkę i mam każde zdjęcie jakie chce ale rzetelnych tekstów o NBA w rodzimym języku jest mało.

Mnie jakość tekstów bardzo zaskoczyła, jeśli będzie równie dobrze i regularnie (pozdro airball.pl) to ja osobiście będę kupował, warto czasem oderwać się od ekranu komputera czy tabletu i wziąć pachnący drukiem magazyn :)

 

@panie Zarychta czy będzie możliwość odbioru osobistego? Dużo jeżdżę po Warszawie więc myślę że czasami łatwiej będzie mi się z Tobą spotkać niż czekać na (żenującą u mnie) pocztę polską

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2019 o 12:03, Borys napisał:

no jak juz tak, to moze i ja dolacze ;) stary dobry MB byl w kioskach sprzedawany, jak widac musisz nad takim pomyslec ;)

 

W sensie, żę mam założyć własny kiosk? No nie wiem. Najprawdopodobniej pewna liczba będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Sklepu Koszykarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Piotr Zarychta napisał:

Były pytania o redakcję, więc dzisiaj mogę odpowiedzieć, że dołącza do niej Michał Rutkowski, co oznacza, że wraca Fruwając pod koszem. 

 

Fruwa się nad koszem, pod to można stać 🤣

 

Przycztałem "zerówkę". Po artykule Kujawińskiego pomyślałem sobie, że jak całość będzie na takim poziomie, to prenumerata na rok murowana :) niestety dalej nie było tak dobrze, ale na pewno dam Wam szansę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kolek23 napisał:

 

Przycztałem "zerówkę". Po artykule Kujawińskiego pomyślałem sobie, że jak całość będzie na takim poziomie, to prenumerata na rok murowana :) niestety dalej nie było tak dobrze, ale na pewno dam Wam szansę :)

Nie wiem jak Ty, ale mnie w tym artykule Kujawińskiego zdziwiło to, że się tak nagle skończył. Myślałem, że mi się apka zwiesiła. Oczywiście artykuł bardzo dobry.

 

Najmniej mi się podobał artykuł Michała Górnego, nie do końca wiedziałem, o czym to miało być.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem jak Ty, ale mnie w tym artykule Kujawińskiego zdziwiło to, że się tak nagle skończył. Myślałem, że mi się apka zwiesiła. Oczywiście artykuł bardzo dobry.

 

Najmniej mi się podobał artykuł Michała Górnego, nie do końca wiedziałem, o czym to miało być.

 

Dokładnie. Czytam, kończę i pierwsza myśl "wińcyj!".

 

Tekst Górnego nr. 2 dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli rozmawiamy sobie o poziomie tekstów to mi najmniej przypadł do gustu Hetmana o NCAA. Za duzo nazw, statystyk, dat, angielskich zwrotów. Człowiek ma wrażenie ze połowa tekstu to cyfry. Rzuciło mi sie to w oczy, moze tylko ja tak miałem? Ale cały numer generalnie na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.