Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

dobra sprawdzilem i prosze bardzo (uwierz mi nie mam 4 komputerów ;])


    • Chrome
    • od: 05.03.2019 21:08
    • Typ: PC
    • Chrome
    • od: 12.02.2019 21:05
    • Typ: PC
    • Chrome
    • od: 01.09.2018 14:29
    • Typ: PC
    • Chrome
    • od: 03.12.2017 20:29
    • Typ: PC

juz nawet nie chodzi o przeinstalowanie chrome, tylko glupia aktualizacje, ktora to automatycznie wymusza usuniecia jednej z wersji przegladarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loża się opłaca to czemu mb miałby paść?

 

 

Nie zgadzam się jedynie z twierdzeniem że pożyczając komuś swój egzemplarz kradnę

To tak jakby napisać że sprzedając książkę którą przeczytałem okradam autora powieści

Nie handluję sama treścią, nie przypisuję sobie jako swojej

Handluję moim egzemplarzem

 

wiesz czy sie oplaca to nie wiesz (ja stawiam ze oplaca ale tylko dla Kamila ktory ją założył), poki co raczkuje i zwlaszcza cena tych pierwszych numerow to przeciez jakis kosmos byl po 30+ zł za drukowana gazetke

 

a tutaj na mb ma pracowac ok 20 osob jesli dobrze pamietam :) wiec naprawde ciezko bedzie nawet wyjsc na zero, ale no powiedzmy ze trzymam kciuki, chociaz rok temu nie bylo konkurencji zadnej i byloby latwiej, a tak ta loża wyskoczyla i juz tam jakas czesc targetu chociaz pochlonela, bo nie kazdy bedzie chcial sie zdecydowac i na to i na to, a czcesc pewnie zostanie przy tym co juz zna i ma od 1 numeru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie większość użytkowników tutaj to 30+, ja raczej jestem z młodszego odsiewu i co mogę zauważyć, to dissowanie młodzieży jako potencjalnych odbiorców to kompletna głupota, de facto to oni powinni stanowić solidny % odbiorców. Ze starszych użytkowników to tutaj jest całkiem solidny poziom, ale wchodząc na facebook'a można dostać raka (historia NBA, enbiejakszyn i inne, których nawet nie kojarzę,Zarychta na TT czy YT to też meh kontent dla młodszych odbiorców (<25), a nazywanie ludzi przyzwyczajonych do współdzielenia złodziejami to też świetna zagrywka)

 

Co do rozkminy o urządzeniach, 3 to absolutne minimum, moim zdaniem lepiej zrobić coś w stylu, że jedno urządzenie naraz i tyle ....

 

Nie ma co się dziwić, że Loża zbiera jakiś tam odbiorców, bo ten rynek jest kompletnie pusty, są rakowe gwiazdy basketu czy probasket, ale tam nic sensownego nie ma. Z polskich stronek NBALabs robią naprawdę dobry kontent, czasem wychodząc poza schematy prostych artykułów, ale to już trzeba się chociaż trochę zainteresować.

 

Nie zapominajmy też o grupach, chociażby klub dyskusyjny Paltrovitza, gdzie można po przesiewie durnoty wyciągnąć sporo jakości, jest koszykawka, lekko podumarła, ale też ma twarde community i całkiem nowe NBA w Polsce, gdzie też sporo informacji przechodzi i nawet bez odpalania TT można wynaleźć. Te 3 grupy oparte są na młodszych odbiorcach, a średnio pewnie 5k mają .

 

Papier raczej odchodzi do lamusa, chyba że zostanie zrobiony na wzór Kickera, czyli coś jest tylko na papierze (ew PDFy) i nie ma tego w necie (czyt. strona głowna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykawka nie umiera :>

 

Chociaż mam mniej czasu to się tam mniej dzieje ;)

 

względem analogicznego okresu rok temu to różnica jest kolosalna ;) ale tam zawsze na PO jest spory ruch, zresztą sam się sporo udzielam :D 

 

zresztą Wirkusa można nie lubić z wielu powodów, ale dla popularyzacji myślenia i używania adv stats zrobił naprawdę sporo, coś co tutaj też nie zawsze jest używane

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra sprawdzilem i prosze bardzo (uwierz mi nie mam 4 komputerów ;])

    • Chrome

    • od: 05.03.2019 21:08
    • Typ: PC
    • Chrome
    • od: 12.02.2019 21:05
    • Typ: PC
    • Chrome
    • od: 01.09.2018 14:29
    • Typ: PC
    • Chrome
    • od: 03.12.2017 20:29
    • Typ: PC

juz nawet nie chodzi o przeinstalowanie chrome, tylko glupia aktualizacje, ktora to automatycznie wymusza usuniecia jednej z wersji przegladarek.

To jest co najmniej dziwne. 

 

Mam nc+go od połowy 2016 na chrome w robocie i na chrome w domu, robię wszystkie aktualizacje, a nigdy nie miałem takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, już wiem czemu w co drugim poście nie piszesz, że Penny był zajebisty. ;]

 

już dawno część to stwierdziła ;) nie mam trochę czasu, to się mało udzielam, a co PH, to był potencjał, ale najważniejsza ryba poszła to LA i to nie ma co nawet gadać, zresztą tamte czasy to meh, nie lubię napierdalania ISO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mają Wasze przykłady z NC+ do czasopisma. To jest zupełnie inna sprawa i dziwi mnie, że autor zamieszania postanowił potraktować polaków (społeczność koszykarską) jak złodziei. Nie spodziewałem się, serio.

 

Zabawne jest to, że jakiś czas temu przeglądałem książkę z zakresu marketingu, w której autor uzasadniał, że takie praktyki to zawsze jest zmarnowany hajs. Bo jak ktoś chce coś podebrać treść, to np. porobi zrzuty ekranu, generalnie zawsze znajdzie się sposób. Z kolei takie coś ma też nieoceniony aspekt promocyjny. Od kombinowania między ziomkami do zakupu przez każdego z nich. Jak znajdę tytuł to podrzucę.

 

BTW, pozdrawiam usera, który twierdzi, że jak zakupioną gazetę pożyczam teściowi to on kradnie. Mam nadzieję, że ogólnie u Ciebie wszystko OK :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier raczej odchodzi do lamusa, chyba że zostanie zrobiony na wzór Kickera, czyli coś jest tylko na papierze (ew PDFy) i nie ma tego w necie (czyt. strona głowna)

Papier nigdy nie odejdzie do lamusa! prędzej odpadną wam paluszki i nadgarstki od myziania tych smartsajsów :)

Moim zdaniem Piotr i ekipa maja raczej wszystko przemyślane. Ze swojej strony dodam ze czekam na papier. Wole ograniczyć technologie. Ale to tylko ja.

Proste. Nie tylko Ty, ja też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier nigdy nie odejdzie do lamusa! prędzej odpadną wam paluszki i nadgarstki od myziania tych smartsajsów :smile:

Proste. Nie tylko Ty, ja też :smile:

 

szanujmy się, papier to już w głównej mierze został dla starszych ludzi (40+) i studentów na krzyżówki, kiedy wykładowca nie pozwala używać telefonu, wersje elektroniczne to teraźniejszość i przyszłość, kwestia tego jak się do tego dostosujesz..... . Wyzywanie potencjalnych klientów od złodzieji to świetna ścieżka a przydupas twierdzący, że technologia to zło podąża podobnymi ścieżkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie idiota, ochłoń trochę kolego

wybacz, ale skoro praktycznie cała Twoja aktywność zamyka się na robieniu PRu nowemu MB to ciężko o inne wnioski

 

38 latek z kontem założonym w lutym 2019? powiedzieć, że to podejrzane to jak nic nie powiedzieć

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanujmy się, papier to już w głównej mierze został dla starszych ludzi (40+) i studentów na krzyżówki, kiedy wykładowca nie pozwala używać telefonu, wersje elektroniczne to teraźniejszość i przyszłość, kwestia tego jak się do tego dostosujesz..... . Wyzywanie potencjalnych klientów od złodzieji to świetna ścieżka a przydupas twierdzący, że technologia to zło podąża podobnymi ścieżkami

przydupasem nie jestem i idiotą nikogo nie nazwałem a technologia to nie zło ale też technologia to nie wszystko. jak napisałeś - szanujmy się i odmienne zdanie. Czekam na gazetkę i zapach druku. Pozdrawiam

wybacz, ale skoro praktycznie cała Twoja aktywność zamyka się na robieniu PRu nowemu MB to ciężko o inne wnioski

 

38 latek z kontem założonym w lutym 2019? powiedzieć, że to podejrzane to jak nic nie powiedzieć

cóż skoro jestem na bakier z technologią więc dowiedziałem się stosunkowo późno o starcie MB, pierwsze numery MB w 90s to są czasy początku mojej przygody z NBA i zawsze będę miał sentyment, niektórzy być może tego nie rozumieją. trudno. a sprawdzać mnie nie musisz, wiem że teraz takie czasy, każdy musi o każdym wszystko wiedzieć, tylko po co. Kupię numer MB i miejmy nadzieję następne papierowe i po to tu jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz, ale skoro praktycznie cała Twoja aktywność zamyka się na robieniu PRu nowemu MB to ciężko o inne wnioski

 

38 latek z kontem założonym w lutym 2019? powiedzieć, że to podejrzane to jak nic nie powiedzieć

 

dokładnie, kurde ludzie nawet fejków nie umieją robić

 

 

przydupasem nie jestem i idiotą nikogo nie nazwałem a technologia to nie zło ale też technologia to nie wszystko. jak napisałeś - szanujmy się i odmienne zdanie. Czekam na gazetkę i zapach druku. Pozdrawiam

cóż skoro jestem na bakier z technologią więc dowiedziałem się stosunkowo późno o starcie MB, pierwsze numery MB w 90s to są czasy początku mojej przygody z NBA i zawsze będę miał sentyment, niektórzy być może tego nie rozumieją. trudno. a sprawdzać mnie nie musisz, wiem że teraz takie czasy, każdy musi o każdym wszystko wiedzieć, tylko po co. Kupię numer MB i miejmy nadzieję następne papierowe i po to tu jestem.

 

szanujmy się miało mieć inny wydźwięk, ale okej

 

pozostałą część pozostaje skwitować tylko "nie rzucajcie kamieniami w dinozaury, ale niech one same w siebie nie rzucają" 

Papier aby mieć sens, musi mieć sporo wiernych odbiorców, quality content i dobrą reklamę w sieci, stwierdzając, że inna gazeta jest dla młodych z automatu pozbywa się chętnych na swój towar 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"nie rzucajcie kamieniami w dinozaury, ale niech one same w siebie nie rzucają" 

dobre :smile: pasuje jak ulał

"Papier aby mieć sens, musi mieć sporo wiernych odbiorców, quality content i dobrą reklamę w sieci, stwierdzając, że inna gazeta jest dla młodych z automatu pozbywa się chętnych na swój towar"

liczyłem że MB będzie raczej łączył fanów w różnym wieku. mam nadzieję że projekt wypali i niech każdy czyta tak jak lubi (ja lubię papier) dobrej nocy.

Edytowane przez Majer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.