Skocz do zawartości

Powrót Magic Basketball


Piotr Zarychta

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, josephnba napisał:

 

Niestety chłopak okazał się trochę prostaczkiem czym jeszcze bardziej mnie zraził, a pomimo słabszej jakości tekstów byłem skłonny kupować dalej łoże, bo liczyłem na rozwój spowodowany powstaniem konkurencji. Po tym co i w jaki sposób mi odpisywał definitywnie odpuszczam 

Loza to produkt polprofesjonalny, wiec poziomem tekstow nie doskocza do ludzi ktorzy robia to profesjonalnie od lat, ale dla ludzi ktorzy zaczynaja przygode z nba to nawet calkiem spoko tytul. 

Takie komentarze jakie wrzucal sa zupelnie niepotrzebne a tym bardziej dopierdzielanie sie do naszego forum to juz zupelnie bez sensu bo nie wiem co my im zrobilismy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do dostawy to dziś padłem.

Magici dosłali mi nr 1, na swój koszt, kurierem DPD abym miał ten swój pierwszy numer bo tamten coś dojść nie mógł.

Speedmail twierdził, że doreczył mi 9 Lipca ( yeah right ), po czym dziś...w końcu dotarł. Mają rozmach skur*wysyny. Trzy piętra w dwa tygodnie.

No i teraz mam 2x numer 1, ale Chłopakom z MB za zajebiste załatwienie mojej reklamacji odsyłam ten jeden który jest jeszcze zafoliowany.

9 minut temu, fluber napisał:

 

Takie komentarze jakie wrzucal sa zupelnie niepotrzebne a tym bardziej dopierdzielanie sie do naszego forum to juz zupelnie bez sensu bo nie wiem co my im zrobilismy:)

Co pisał na nasze forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że wylewamy na niego pomyje i że ktoś tu pisał o projekcie na informatykę. 

Ja obu magazynów nie kupuje, bo mam Reddita, nie chce mi się też bawić z wrzucaniem ich na Kindle'a

Pewnie przez aktywność w SM bardziej pasuje mi Loża, bo parę niezłych postów na ich fanpage widziałem, ale mam wrażenie że ten ich założyciel generalnie ma spory problem z przyjmowaniem krytyki i odnoszeniem się do niej merytorycznie

Nie wiem o co chodzi w tym komentarzach o Rondo tak też nagle, ale to pewnie followup do jakiegoś tekstu, którego w życiu na oczy nie widziałem 

O kurde z tego co Fluber wrzucił to bekowy komentarz strasznie 

 

Koledzy po fachu. Jeżeli ta akcja spowoduje, że u Was już więcej taka sytuacja się nie powtórzy, to znaczy, że odrobiliście lekcje i ja więcej nie będę musiał wykładać własnych pieniędzy z portfela, by ludzie nie czuli się oszukiwani.

Wilk będzie syty i owca cała. Następnie wrócimy do pisania magazynu, a o reszcie bedzie decydowac wreszcie jakosc pisania artykulów, a nie niezadowoleni ludzie.

Kłaniam się,
Loża

k****, jak się ktoś decyduje na jakąś rekompensate i to jeszcze nie za swój błąd to jest wyłącznie jego decyzja i dobra wola, więc skąd tu ten tekst o tym że przed błąd MB i ich dostawców on MUSIAL wykładać na coś swoje pieniądze. Bezczelność i próba zagrania na emocjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

en

Nie wiem o co chodzi w tym komentarzach o Rondo tak też nagle, ale to pewnie followup do jakiegoś tekstu

W podsumowaniu sezonu pelicans padlo " widac bylo brak defensywnej reki rajona rondo z poprzedniego sezonu" czy cos podobnego z tego co pamietam w mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to przez przerwę od forum, ale ludki trochę dystansu, Loża to projekt raczej hobbistyczny niż komercyjny, merytorycznie nigdy nie będzie mieć podjazdu do MB co jest dość dość oczywiste patrząc na liczbę osób zaangażowanych w oba projekty, tak jak pisał @rw30 zrobiło się halo jakby kolo Piotrkowi po rodzinie jechał

inna sprawa, że Józek uczący innych pokory w social mediach wzbudza moją szczerą sympatię i mam nadzieję na kontynuację tego panelu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Coś się źle wkleilo, ale po zakończeniu "loża" jest mija wypowiedz

Szło się domyślić.

 

No to może skończmy tę kulturalną dysputę i na życzenie pana od loży wylejmy teraz trochę pomyj? 🤣

 

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

inna sprawa, że Józek uczący innych pokory w social mediach wzbudza moją szczerą sympatię i mam nadzieję na kontynuację tego panelu

 

 

Czy coś w moich wypowiedziach skłoniło cię do napisania tego ironicznego komentarza?

Jestem oburzony!

 

Lbs

Mi osobiście chodziło o podkładanie komuś świni w perfidny sposób i sugerowanie (niezgodnie z prawdą) że mb olał temat jak i późniejsze komentarze i bezczelność autora

Bo jak pisałem miałem zamiar wciąż kupować Loże, ale mnie od tego odwiedzono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem czy to przez przerwę od forum, ale ludki trochę dystansu, Loża to projekt raczej hobbistyczny niż komercyjny, merytorycznie nigdy nie będzie mieć podjazdu do MB co jest dość dość oczywiste patrząc na liczbę osób zaangażowanych w oba projekty, tak jak pisał @rw30 zrobiło się halo jakby kolo Piotrkowi po rodzinie jechał

inna sprawa, że Józek uczący innych pokory w social mediach wzbudza moją szczerą sympatię i mam nadzieję na kontynuację tego panelu

 

 

Skoro Ty mozesz uczyc dystansu to Józek może uczyc pokory:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu na forum byłem opryskliwy i niegrzeczny

Mam taki sposób na forum

Natomiast w rozmowach z klientami w różnych pracach które wykonywałem nie naskakiwalem na nich choć czasami mem ochotę chwycić za jaja i zakręcić nimi kilka razy

A nie wszyscy próbowali mi swoje racje w tak kulturalny sposób przekazać jak ja staram się pisać do pana loża NBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Coś się źle wkleilo, ale po zakończeniu "loża" jest mija wypowiedz

Ten komentarz lozy to jest zloto:)

W sumie to najzabawniejsze jest to ze ta akcja z groszem za to ze mb spierdolilo wysylke skonczyla sie tym ze trzeba bylo zaplacic zeta za numer magazynu bo loza spierdolila system zakupowy i system nie przepuszczal transakcji ponizej zlotowki i loza placila ostatecznie 99 groszy rekompensaty za blad w systemie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Są mi znane bo obserwuje Loże od jej początku 

 

Ktoś (eld?) Wytknął loży licytację podróbki 

Nie zagłębiłem się w temat ale w obliczu wjazdu na MB za wpadkę ze speedmail to wygląda przekomicznie 🙃

Z tego co zdążyłem przeczytać przed usunięciem posta, to koszulkę Loża otrzymała od osoby, która chciała przekazać coś na licytację. Gdy się okazało, że nie jest to Authenic, a zwykła podróbka, usunęli post i wystawili jersey Duranta (już sprawdzony).

A jeśli chodzi o sytuację z 30 magazynami każdy za 1zł, to marketingowo dobry pomysł, tylko niepotrzebna ta prowokacja w stosunku do MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.