Skocz do zawartości

[2028-2029] Regular Season - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

U Ciebie wreszcie jest porządny C (szkoda ze Favors wczesniej nie gral w jakims PO teamie), Wilkins zastępuje w miarę Millera więc jest dobry wynik, ale imo Sixers i Bulls to jednak tier wyżej. Chociaz simka jest nieprzewidywalna więc rownie dobrze misia mogą zdobyc Nets czy Celtics (chociaż 5 tytulow w 7 lat Sixers trochę temu przeczy)

Nie no - mialem juz kiedys Favorsa, mialem Ajince. Tylko to bylo w czasach, kiedy Webber byl moja jedyna opcja ofensywna (co ofk w simce nie daje szans na powodzenie). Teraz w koncu mam ciekawy, gleboki sklad z dwoma gwiazdami (Webber i Harper). Bieda jest tylko na SG, ale na wschodzie akurat w topowych teamach nie ma dwojek, ktore moglyby sprawic problem - mam tylko nadzieje, ze Hughes mnie nie pokara juz w 1szej rundzie :)

 

Co do zawodow to faktycznie LAL i Mavs zdecydowanie przoduja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że CWebb dalej nie wykonal tego kroku naprzód mimo tego, że wchodzi w prime i dalej nie jest w ściślej czołówce ligi. W obronie jest świetny, ale przydałby mu się step-up w ataku

 

Teraz to ofensywny talent mam gdzie indziej ;)

Zobaczymy tylko czy C-Web nie ucieknie w międzyczasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ofensywny talent mam gdzie indziej ;)

Zobaczymy tylko czy C-Web nie ucieknie w międzyczasie

Wilkins to taki sobie material na 1 opcję w ataku, tutaj ratuje Cie Harper który jest duzym upgradem nad Paytonem. Dziwię się, że na początku to tak slabo funkcjonowalo mimo pozyskania Harpera.

 

A Webber miał być lepszy i nie mów, że na to nie liczyłes :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilkins to taki sobie material na 1 opcję w ataku, tutaj ratuje Cie Harper który jest duzym upgradem nad Paytonem. Dziwię się, że na początku to tak slabo funkcjonowalo mimo pozyskania Harpera.

 

A Webber miał być lepszy i nie mów, że na to nie liczyłes :tongue:

 

Pisząc o ofensywnym talencie miałem na myśli Martina :tongue:

 

Webber po prostu od jakichś 3 campów się nie rozwija i tyle - więc faktycznie w tamtym gdzieś momencie liczyłem na trochę więcej, ale overall to luźno spełnił oczekiwania jakie miałem draftując go ;). Świetna druga opcja + DPOTY caliber w obronie + career-wise pewnie będzie GOAT PFem simki (chociaż to głównie dlatego, że ci naj naj najlepsi 'wysocy' to centrzy ;) )

 

a Wilkins wbrew pozorom to bardzo dobry scorer się zrobił ostatnio (same skille ma spoko i przekłada się to na faktycznie niezłe procenty w grze) i nawet nie odczuwam jakoś specjalnie jego dziadowskiego 'handlingu'.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jezeli chodzi o oczekiwania przeddraftowe to wiadomo, że wyrobił 200% normy ale praktycznie od 3 sezonu nie zrobił postępu. :)

 

A co do GOAT PF to Biedrins! I Comegys mimo ze to nie ta polka to za pierscionki powinien być rozważany tym bardziej ze w D to jeden z lepszych grajkow pewnie w historii :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jezeli chodzi o oczekiwania przeddraftowe to wiadomo, że wyrobił 200% normy ale praktycznie od 3 sezonu nie zrobił postępu. :smile:

 

A co do GOAT PF to Biedrins! I Comegys mimo ze to nie ta polka to za pierscionki powinien być rozważany tym bardziej ze w D to jeden z lepszych grajkow pewnie w historii :tongue:

 

Biedrinsa to chyba dopiero na koniec kariery przerobili na PFa.

 

Taki z niego PF jak z Shaqa obecnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 120 (na pierwszym miejscu goscie)

Warriors 91 - Kings 98
play-by-play

Grizzlies 82 - Pistons 110
play-by-play

Cavaliers 95 - Heat 117
play-by-play

Spurs 75 - Raptors 110
play-by-play

Nets 99 - Knicks 120
play-by-play

76ers 107 - Bucks 82
play-by-play

Suns 126 - Hawks 138
play-by-play

Rockets 110 - Clippers 95
play-by-play

Timberwolves 102 - Nuggets 112
play-by-play

Bulls 101 - Mavericks 114
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Brad Daugherty - Kings - 3 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Johnson zawsze byl promowany przez glosujacych :(

 

A moje rezerwy przejechaly sie po 6 sile zachodu :D Lewis&Wilkins osmieszyli Lebrona :D

 

Iverson b2b MVP, goni Thomasa. A DPOTY Shaq imo trochę kontrowersyjnie

 

EDIT: nie rozumiem czemu, ale Houston, który jechał z Grizzlies dostał tylko 27 minut.. :o

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim samym bilansie liczy się bilans bezpośrednich spotkań i to dosyc oczywiste. :tongue:

 

Jefferson przed Malonem w 3rd team to jakaś żenada i nieporozumienie

 

No wiem, ale na 99% jestem pewien, że jakoś tydzień/dwa temu mając ten sam bilans byłem przed Hawks w 'playoff standings' :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Johnson zawsze byl promowany przez glosujacych :(

 

A moje rezerwy przejechaly sie po 6 sile zachodu :grin: Lewis&Wilkins osmieszyli Lebrona :grin:

 

Iverson b2b MVP, goni Thomasa. A DPOTY Shaq imo trochę kontrowersyjnie

 

EDIT: nie rozumiem czemu, ale Houston, który jechał z Grizzlies dostał tylko 27 minut.. :o

 

Nie dodałeś że testowałem lineupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.