Skocz do zawartości
JakubW

Houston Rockets 18/19 - co wy żeście najlepszego zrobili?!

Rekomendowane odpowiedzi

"Rockets coach Mike D'Antoni says he doesn't know yet whether Anthony will start or be used off the bench."

To jakiś żart? Chyba nie po to go ściągnęli, żeby grzał ławę, co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Rockets coach Mike D'Antoni says he doesn't know yet whether Anthony will start or be used off the bench."

Żartem jest branie Melo

Jazz non stop atakowalo po switchu Melo bo ten był zawsze źle ustawiony. Jakoś gość z ławki zamiast Andersona jest ok. Jako starter jest żartem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś gość z ławki zamiast Andersona jest ok. 

zamiast kogo?

---------------------------------------------------------------------------

w ogóle jeśli D'Antoni really meant that to zaczyna mi wyglądać na to że on na starość naprawdę zmądrzał, któryś już raz w ostatnim czasie mówi bądź robi pozytywne rzeczy o które bym go nie posądzał

jakim memem proponujecie na to odpowiedzieć? ta dziewczyna w samochodzie 'seriously' jest naprawdę spoko, ale nie chcę za często dawać żeby się nie znudziła. Może facepalmująca panda? 

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, wrzuć jeszcze mema. Podniesie to znacznie Twój autorytet. Przy aktualnym składzie nie widzę lepszej alternatywy niż Melo w S5. Oświećcie mnie wielcy znawcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To trochę smutno zabrzmi, ale na prawdę oni mają mało opcji po odejściu Arizy i Bałamute.

Ennis/Tucker? Turbo small-ball z Gordonem w s5?

Tam serio s5 Carmelo jest realną groźbą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, wrzuć jeszcze mema. Podniesie to znacznie Twój autorytet. Przy aktualnym składzie nie widzę lepszej alternatywy niż Melo w S5. Oświećcie mnie wielcy znawcy.

to latwe

obejrzyj thunder i masz odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znawca ze mnie zaden, anyway Ennis/Tucker to dodatek przy raku jakim jest stary melo. W RS jakos sie moga bujać, co pokazal wczesniejszy sezon, me7o w PO jest gorszym graczem, w obecnej formie psychicznej to nonfactor, cancer i bob budowniczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to latwe

obejrzyj thunder i masz odpowiedz

Boże jak ja się cieszę że go już nie ma w OKC. Będzie tylko lepiej. PG13 inaczej nastawiony. RW0 w Prime. Adams. Schroeder z ławy. Niech tylko jeszcze Noel odpali i zajmujemy miejsce Rockets w WCF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, biorąc pod uwagę defensywę czy transition offense to rzeczywiście Melo wypada słabo w porównaniu z Ennisem czy Tuckerem. Natomiast będąc w drugim składzie powinien dać kopa ofensywnego. Pytanie czy on jest gotowy na to aby grać z ławki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam zawsze uważałem, że takie wpisy nie mają w większości znaczenia, jak już kolesie trafiają do jednego zespołu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wróbelki ćwierkają, że Rakiety rozpoczną sezon piątką  Paul, Harden, Gordon, Tucker, Capela. Melo na ławie. Zamordują swoim small ball- em 3/4 ligi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

28/29 to na moje oko jest [licze w pamieci] ok 97%, to znacznie wiecej niz 3/4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

28/29 to na moje oko jest [licze w pamieci] ok 97%, to znacznie wiecej niz 3/4

Po prostu nie chciałem być brutalny na pierwszej randce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wróbelki ćwierkają, że Rakiety rozpoczną sezon piątką Paul, Harden, Gordon, Tucker, Capela. Melo na ławie. Zamordują swoim small ball- em 3/4 ligi.

Zobaczymy czy bedzie kop z ławki bo z tym może być tym razem słabo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Melo, MCW, Ennis, Nene, Green, Knight, czy ten drugi pojeb z Suns :nevreness: , który przy Hardenie i Paulu ma szansę stać się drugim Capelą.  Kolejność przypadkowa. Pokaż mi  inny zespół NBA, którego ławka odstaje in plus od wyżej wymienionej.( Bo z tego co mi wiadomo Lebron bez względu  na sytuację, będzie zaczynał w pierwszej piątce :playful: ). Zresztą to już kolejny sezon z rzędu na E - NBA, gdzie ławka Rockets ma ssać...

Edytowane przez Wojt1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ić pan z tym Nene.

Prawda jest taka że ta ławka to niesprawdzona torchę [MCW / Ennis] a pod koszem to nie ma nic, bo ten Nene już po drugiej stronie od dobrych 2 lat.  Jest sporo lepszych ławek w innych teamach. 

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak patrze na te lawke to nie widze tego kopa jaki byl wczesniej...chcialbym sie mylic, ale ten uklad to idealnie do Lakers pasuje a nie do ekipy, ktora tej lawki w walce o najwyzsze cele potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi