Skocz do zawartości

Houston Rockets 18/19 - co wy żeście najlepszego zrobili?!


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

I asyst też było jeszcze więcej, więc rozumiem, że potwierdzasz moją tezę?

 

Yyyyy.... no przy 2 possessions więcej było w meczu pewnie te dodatkowe 0,7 asysty, owszem.

 

Nie wiem jaka jest twoja teza, więc nie mogę potwierdzić.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej zaskoczył mnie niski procent rzutów i nagle jeszcze to ze tak jest od lat.

 

I dopiero potem pomyślałem ze Harden to taki chyba gorszy gracz niż statystycznie.

 

 

sprawdź sobie co to są statystyki eFG, TS% (i zobacz jak rokrocznie wypada w nich Harden), potem sprawdź sobie ten link z basketball reference który wcześniej wrzucałem, potem przemyśl czy faktycznie ma taki niski procent czy może nie do końca jak również czy Twoje box-score staty (albo Twój sposób ich analizowania - same eFG czy TS% też prosto opierają się na boxscore, w sumie nie wiem czy w związku z tym kwalifikują się jako box-score stats czy nie) nie są może trochę melodią przeszłości

 

ogólnie nie wiem na ile interesujesz się NBA, co czytasz i co oglądasz, ale polecałbym Ci więcej coacha Nicka (kanał youtoube bball breakdown) a mniej rumorsów na hoopsHypie i dyskusji Stephena A. Smitha ze Skipem Baylessem

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie wiem na ile interesujesz się NBA, co czytasz i co oglądasz, ale polecałbym Ci więcej coacha Nicka (kanał youtoube bball breakdown) a mniej rumorsów na hoopsHypie i dyskusji Stephena A. Smitha ze Skipem Baylessem

 

Diss sooo 2016

 

 

His final appearance on First Take was on June 21, 2016

.

Biorąc pod uwagę, że jeszcze w lipcu tego roku byłeś sooo 2014 (MHL ;-) to nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież bball breakdown to szrot okrutny jest

 

Gość niedawno nagrał filmik czy Doncic gra najlepszy rookie season ever

 

to było przegięcie (albo run na likes / subskrypcje / odtworzenia), ale ogólnie kanał jest imho świetny -  statsy, analiza zagrywek, a wszystko na przystępnym poziomie i z lekkim humorem. 

Anyway, jeśli znasz podobne / lepsze kanały w tym stylu - podrzuć proszę. Jakiś czas temu pytałem o tego typu kanały tutaj na forum ale nikt nic nie po-share'ował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych bo albo trafiam na takie bball breakdown albo jakis Chińczyk co nagrywa filmik ze def staty sa złe bo Turner ma gorszy def on/off niż Sabonis przez to ze gra że słabszymi defensorami mimo że w każdym innym stacie turner wygląda lepiej i wychodzi śmiesznie :D

 

Ben Taylor na TT i ludzie z bball-index to imo najlepsze źródło "poszerzania wiedzy" na które trafiłem

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a btw trochę chyba przeginasz że "trafiam na takie bball breakdown". Serio, poza tym jednym filmikiem (i ja go teraz dokładnie nie pamiętam, ale wydaje mi się że on tam nie forsował tezy o 'najlepszym sezonie ever' tylko że tytuł taki był - ale oglądałem to podczas robienia jajecznicy i nie byłem 100% focused na youtube ) i jakimś tam większymi i mniejszymi sympatiami & antypatiami samego Nicka to wydaje mi się bardzo legitny kanał.

Bardzo fajne są np te video calle z tym byłym sędzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych bo albo trafiam na takie bball breakdown albo jakis Chińczyk co nagrywa filmik ze def staty sa złe bo Turner ma gorszy def on/off niż Sabonis przez to ze gra że słabszymi defensorami mimo że w każdym innym stacie turner wygląda lepiej i wychodzi śmiesznie :grin:

 

Ben Taylor na TT i ludzie z bball-index to imo najlepsze źródło "poszerzania wiedzy" na które trafiłem

 

o właśnie Ben Taylor i bball-index i w tym momencie powinno się zamykać dyskusję, ewentualnie jeszcze Nyloncalculus czy ogólnie fansided, chociaż ja tam nie czytam całości a na yt trafiłem jeden spoko kanał ale muszę go odkopać i wpełni zweryfikować i potem najwyżej podeślę 

sprawdź sobie co to są statystyki eFG, TS% (i zobacz jak rokrocznie wypada w nich Harden), potem sprawdź sobie ten link z basketball reference który wcześniej wrzucałem, potem przemyśl czy faktycznie ma taki niski procent czy może nie do końca jak również czy Twoje box-score staty (albo Twój sposób ich analizowania - same eFG czy TS% też prosto opierają się na boxscore, w sumie nie wiem czy w związku z tym kwalifikują się jako box-score stats czy nie) nie są może trochę melodią przeszłości

 

imo najlepiej jest w ogóle nawet samemu sobie zrobić to relatywnie dla pozycji, wtedy jest całkiem wiarygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niemal pewien że Paul nadal gra z tym łokciem niezaleczonym bo normalne to nie jest że rzuca jak Rondo a z linii 78% robi

 

No ale przynajmniej dla defensywy lepiej go mieć niż nie mieć na boisku :tongue:

Obrona a początku czwartej kwarty była epicka, ale na boisko wlazł Harden i wszystko się popeerdoliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.