Skocz do zawartości

Houston Rockets 18/19 - co wy żeście najlepszego zrobili?!


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze napiszmy to wprost - CP3 po dostaniu swojego hajsu mocno w tym sezonie zdziadział.

Capela obniżył loty.

 

Zaraz Morey ruszy picki, bo źle to wygląda.

 

Do Knicks go albo Wizz, może to nic nie da ale będzie przynajmniej śmiesznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwóch(był trzeci) największych looserów ostatnich lat i musiało to tak się skończył. byłem mega zaskoczony że Houston nie ma najgorszej obrony w NBA jak spojrzałem na drtg. ogólnie jeden trade moze odmienić wszystko ale trochę liga odjeżdża a oni nadal są w dupie.

"dwóch(był trzeci) największych looserów ostatnich lat" Masz na myśli Hardena? Gościa , który od kiedy jest w Houston za każdym razem  swoim tłustym dupskiem przepycha Rockets do PO, w tym dwa razy do WCF. Daj mu jako support Currego, Thompsona i Greena, a będzie śmigał aż miło. Co do tego drugiego pełna zgoda.

Edytowane przez Wojt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dwóch(był trzeci) największych looserów ostatnich lat" Masz na myśli Hardena? Gościa , który od kiedy jest w Houston za każdym razem  swoim tłustym dupskiem przepycha Rockets do PO, w tym dwa razy do WCF. Daj mu jako support Currego, Thompsona i Greena, a będzie śmigał aż miło. Co do tego drugiego pełna zgoda.

 

z Currym , Thompsonem, Greenem to nawet Łukasz Koszarek doszedłby do WCF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Currym , Thompsonem, Greenem to nawet Łukasz Koszarek doszedłby do WCF.

Ok, Koszarek nie miał tyle szczęścia, żeby znaleźć w odpowiednim miejscu i porze.

Niech spurs idą w tank i biorą te 4 pierwszorundowce.

 

Ale nie.

 

Pop to pop.

 

A rakiety są na zachodzie.

Ale za kogo te pierwszorundowce? Koszarek z tego co wiem gra w Zielonej Górze, a nie w San Antonio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 ma swoje grzechy, ale badzmy powazni - w kwestii robienia wynikow to jego przebija najwyzej parunastu graczy w lidze.

Rozumiem, ze mowimy o poprzednich sezonach? Plus, pomnozmy total impact przez wspolczynnik 0.7-0.8, bo gdzies tyle mniej wiecej opuszcza gier CP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 ma swoje grzechy, ale badzmy powazni - w kwestii robienia wynikow to jego przebija najwyzej parunastu graczy w lidze.

Nie wiem, czy widziałeś jakiś mecz Rakiet w tym sezonie, ale wygląda to tak, że dwóch gości przez 20 sekund klepie na zmianę piłkę, reszta stoi i się przygląda, ale musi być w gotowości , żeby w razie wypalania się zegara oddać rzut z dupy. Potem takie kwiatki jak dzisiaj: Tucker 0/2; Ennis 1/4. Nie po to chyba przychodził Paul, żeby sabotować ruch piłki, ale hamować Hardena, gdy ten się za bardzo podpali. Tak ja to widzę. Mam też pretensje do MDA, że nie potrafi narzucić drużynie wizji gry z której jest znany i jaki Rakiety grały dotychczas. Z najszybciej grającej drużyny dwa lata temu teraz grają najwolniej.  Zero obrony, ale też mizernie w ataku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze mowimy o poprzednich sezonach? Plus, pomnozmy total impact przez wspolczynnik 0.7-0.8, bo gdzies tyle mniej wiecej opuszcza gier CP3.

Nie wiem, czy widziałeś jakiś mecz Rakiet w tym sezonie

Post oryginalnie mowil o "2 najwiekszych loserach ostatnich lat", wiec obviously mam na mysli "ostatnie lata".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardena w sumie też , ale NBA dlatego oglądamy bo lubimy superbohaterów , którzy wygrywają ;]

Niestety, ale w zeszłym sezonie Legion of Doom był za silny.

Houston Rockets z zeszłego roku to jedna z najlepszych drużyn w historii bez pierścienia.

Po prostu trafili na Curry+Green+Durant+Klay+Iguodala

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston Rockets z zeszłego roku to jedna z najlepszych drużyn w historii bez pierścienia.

a

jesteś jak Magda Gessler. wczoraj oglądałem chwilę przymuszony jeden odcinek i przewidując że to był pewnie ileś tysięczny odcinek to użyła słowa opisując kaczkę „najlepsza w życiu jaką jadłam” oraz równocześnie do buraczków „ najgorsze w życiu jakie jadłam”. nadajesz się do TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 2 ostatnie mecze to dramat, ten z Minny oglądałem do momenu jak Rockets prowadzili +15, wyglądali jak Golden State w finałach z Cavsami i w ogóle dominowali, potem robie ffwd, patrzę, Minny dochodzi, ale już było późno wieczorem i nie chciało mi się oglądać to ffwd robię dalej a tam Minny odskakuje... no lol

 

z Utah dramat.

 

jest początek grudnia więc luzik, a z drugiej strony jeszcze 2-3 tyg gry na .450 czy coś koło tego i będzie bardzo trudno skończyć w górnej części drabinki w PO. 

 

 

to jak z tym Arizą, he? czy dalej myślicie Gary Clark jest w stanie go zastąpić ? : )

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szukam tych powodów dramatycznego bilansu Rakiet oglądając mecz z Mavs.

 

Mignęło mi ze Harden na razie kręci 43% FG i dosyć niskie 82,3 %FT

Ma te swoje lokciofaule dalej ale po prostu Rakiety poprzez słabsza efektywność tracą te wygrane.

Patrzę potem w staty kariery i widzę ze cyfry identyczne od lat.

 

Przesuwam wzrok dalej i dalej.

 

I.

 

Widzę.

 

3,4,faulu czyli już mu trochę tych ofensow więcej gwiżdżą.

 

I

 

 

Na deser

 

5,8 straty na mecz

Piec koma osiem

Nie pamietam takich cyfr.

 

Wait.

 

Dwa lata temu 5,7. Miał ktoś.

Ale wtedy miał 11,3 asysty.

 

Teraz 8,2.

Przecież to jest antykiszykowka.

Biorąc pod uwagę ze nba bardzo liberalnie liczy asysty plus takie oddanie do kolegi który rzuci tez sobie za trzy przez ręce to żadna asysta mam coraz gorsze zdanie o Brodatym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.