Skocz do zawartości

Houston Rockets 18/19 - co wy żeście najlepszego zrobili?!


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwię się.. Tam w pakiecie był Knight i Chriss. By musieli nA głowę upaść by brać taKi odpAd

Chriss spada po sezonie a Knight rok pozniej. Do przezycia a jesli te picki nie maja jakichs dziwnych protekcji to bylby swietny deal za rok Butlera, ktorego i tak musza sprzedac bo tam bedzie coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Pany z tym Houston? Nie lubię ich ale muszę powiedzieć że mnie zaskakują od początku in plus. Tzn są gorsi niż przepowiadałem :). Strata dwóch z trzech broniących skrzydłowych boli. 

 

Pisałem już że podpisanie Paula za ten hajs ich pogrąży ale o dziwo udało im się zatrzymać Capelle i opchnąć Andersona. Z tym składem powinni być wyżej ale widocznie chemia bardzo słaba u nich.

 

Widocznie Paul jest takim c***k... jak niektórzy mówili i nikt nie chce z nim grać. Jeszcze przed sezonem całą kasę na wzmocnienia przytulił i musieli się "wzmacniać " Melonem i Rycerzem a to wiadomo co oznacza. 

 

Cieszy mnie postawa Houston byle tak dalej. Może coś w drafcie dostaną jak im się w loterii poszczęści. Zaraz będą tak spanikowani że pójdą po Butlera z Diengiem za Capelle i 5 picków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestii Rockets: oni z założenia walczą o tytuł tu i teraz. To nie jest skład na kilka lat do przodu. Teraz roster wygląda gorzej niż rok wcześniej.

Rockets mieli w tamtym sezonie szansę na mistrza (małą, bo małą, ale niektórzy nawet tego nie posiadają w erze Warriors), więc... zawsze będę miał szacunek dla tych, którzy próbują na serio zaszkodzić monopolowi Golden State. Inni się poddają i idą na przeczekanie, a Rockets szukają swojej szansy już teraz i za to dla nich brawa, choćby mieli upaść przez to na kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byli blisko wyeliminowania GS dlatego ze mieli poza Hardenem 4 bardzo dobrych obrońców w składzie i prawie wszystko swichowali. Niestety kontuzja Paula zepsuła wszystko. Z trgo powodu i historii jego kontuzji nie powinien dostać tego maxa bo go nigdy nie było i nie będzie na najważniejszych meczach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro obiecali maksa Paulowi, to trudno było im się z tego wycofać. Wtedy taki marceli73 prułby gębę jaka to goowniana organizacja co umawia się z zawodnikiem, a potem wycofuje się. Nie to co Spurs( sądząc po avatarze jesteś fanem), którzy obiecali przez 3 lata po 16 baniek zwłokom Gasola i płacą, choć kibiców krew zalewa. Na razie nie ma paniki, choć wkurw niesamowity. Zobaczymy jak będzie, gdy wszyscy będą zdrowi, bo granie MCW i tym fafluchtenem o twarzy dziecka w innym momencie meczu, niż "garbage time" jest koorewskim nieporozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości też wziąłeś w pracy paycut, by zwiększyć osiągnięcia(wyniki finansowe) firmy?

Ale ja nie mam zwiększać wyników finansowych tylko wygrać rywalizacje sportową. Drużyna sportowa to nie firma do końca. Wygrywa mój team a ja jestem jego leaderem mogę zarobić np z reklam więcej. Zostaje moj wynik w osiągnięciach wszech-czasów. Moje nazwisko się tam gdzieś przewija jako zwycięzca. 

W takim GS paycaty mieli lub właśnie zrobili Durant, Curry, Green, Klay i jadą z wszystkimi jak z gów..... 

Jak dla Paula kontuzjowanego zawsze jak jest najbardziej potrzebny ważniejsze jest parę baniek mimo że już zarobił pewnie ponad 100 to niech idzie do Orlando lub jakiegoś Charlote lub Atlanty.

 

Kolejna rzeczą jest że on nie był już wart tego kontraktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna sportowa to nie firma do końca.

Drużyna sportowa to może nie firma, ale jednak klub NBA to na pewno firma. Nawet mająca akcje.

 

Wygrywa mój team a ja jestem jego leaderem mogę zarobić np z reklam więcej. Zostaje moj wynik w osiągnięciach wszech-czasów. Moje nazwisko się tam gdzieś przewija jako zwycięzca. 

Wygrywa przetarg twoja firma dzięki niższym kosztom dzięki czemu możesz sobie więcej wpisać w cv. Zresztą przewija się gdzieś twoje nazwisko wśród pracowników miesiąca.

 

Jak dla Paula kontuzjowanego zawsze jak jest najbardziej potrzebny ważniejsze jest parę baniek mimo że już zarobił pewnie ponad 100 to niech idzie do Orlando lub jakiegoś Charlote lub Atlanty.

Dokładnie. Zamiast pójść do młodego, dynamicznego zespołu, lidera branży, on chce zarabiać. Może jeszcze zarabiać w pieniądzach.

Roszczeniowy millenials.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wybacz ale pierdolisz jak potłuczony

 

Curry nie brał żadnego paycutu przecież jest najlepiej opłacanym graczem w lidze 

 

Jak to nie było warte maxa wbaMGB.jpg

To ja nie wiem co nie jest. Paul to nadal TOP10 gracz ligi a dla takich graczy zawsze warto [tym bardziej że Paul nie bazuje na atletyzmie wiec na top poziomie może pociągnąć jeszcze długo]

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie  chce mi się cytować wiec napiszę.

 

Dunkpunk20. Curry dostał kontrakt w zeszłym roku po 3-cim mistrzu w ciągu 4rech lat. jak to nie był paycut wcześniej to co to było. 

Pokaz mi cyferki z PO i ilość wygranych serii w PO Paula to pogadamy. 

 

Rappar. Jeśli uznamy że team to w 100% firma a salary jest ustalone na cały zespól jako stałe to nie płacimy dyrektorowi kosztem reszty pracowników jak dyrektor zachlał ryja i nie zjawił się w pracy akurat jak był najlepszy kontrakt do zgarnięcia i szlag kontrakt trafił. 

 

Z tymi niższymi kosztami i "wygrywa firma dzięki niższym kosztom" to mówisz o GS nie o Houston chyba. 

Nie tylko roszczeniowy milenials ale nie warty tej kasy i żaden klub by mu tego nie dał. Nawet Atlanty i Charloty tej ligi. W tym wieku to jedynie Lebron na takie pieniadze zasługuje z tym że może się zaraz okazać ze nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli weźmiemy pod uwage wygrane serie z Jamalem Crawfordem grącym 30MPG na mecz w zespole to Paul będzie tu wyglądał nawet lepiej niż Curry :rugby:

 

a te staty które wyżej dałem Paul w PO ma gorsze ale nadal bardzo dobre 

 

 

 

Nie tylko roszczeniowy milenials ale nie warty tej kasy i żaden klub by mu tego nie dał. Nawet Atlanty i Charloty tej ligi.

Gdyby Paul chciał podpisać maxa w Hornets nawet w tym wieku to Jordan pewnie publicznie powiedziałby że Lebron jest goatem a on sam grał przeciwko farmerom aby tylko to przyklepać

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli weźmiemy pod uwage wygrane serie z Jamalem Crawfordem grącym 30MPG na mecz w zespole to Paul będzie tu wyglądał nawet lepiej niż Curry :rugby:

 

a te staty które wyżej dałem Paul w PO ma gorsze ale nadal bardzo dobre 

 

Gdyby Paul chciał podpisać maxa w Hornets nawet w tym wieku to Jordan pewnie publicznie powiedziałby że Lebron jest goatem a on sam grał przeciwko farmerom aby tylko to przyklepać

Ale Curry dostał syty kontrakt po 3 mistrzach i chyba je po winach w PO zdobył. 

 

Może by i dostał 90% normalnego maxa ale nie tego z Houston bo brak praw Birda. Zresztą te prawa w stosunku do Mbah-amute i Arizy i podpisanie z nimi gwarantowały im jedynie kontynuacje walki podobnej jak w zeszłych PO.

 

Ci dwaj albo nie chcieli grać  z tym Paulem już więcej albo/i uznali ze nie będą zarabiać po 2 bańki kosztem zrzutki na toksyczny kontrakt  Paula

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry nie grał na typowej zniżce. Jego kontrakt poprzedni wyglądał super w salary cap, ale to kwestia tego w jakim momencie został podpisany. Wtedy nie dostał maxa, bo były flagi w postaci jego kostek. On nie dał zniżki GSW po prostu to wówczas wyglądało na normalny kontrakt w momencie podpisania.

 

Potem SC mocno w górę poszło, a i Curry zaczął prezentować niesamowity poziom. GSW miało jako organizacja po prostu trochę szczęścia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar. Jeśli uznamy że team to w 100% firma a salary jest ustalone na cały zespól jako stałe to nie płacimy dyrektorowi kosztem reszty pracowników jak dyrektor zachlał ryja i nie zjawił się w pracy akurat jak był najlepszy kontrakt do zgarnięcia i szlag kontrakt trafił. 

Ale to nie Paul, ale Morey jest dyrektorem. Paul jest pracownikiem.

 

Z tymi niższymi kosztami i "wygrywa firma dzięki niższym kosztom" to mówisz o GS nie o Houston chyba. 

Klay, Curry i Green, wszyscy grają za maxa, Iguadola ma raczej wysoki kontrakt jak na swój wiek i grę, jedynie Durant wziął zniżkę tam. 

Nie tylko roszczeniowy milenials ale nie warty tej kasy i żaden klub by mu tego nie dał. Nawet Atlanty i Charloty tej ligi. W tym wieku to jedynie Lebron na takie pieniadze zasługuje z tym że może się zaraz okazać ze nie. 

Rozumiem, że kontrakt Chrisa Paula z Rockets to pierwszy kontrakt w NBA o jakim słyszałeś na jaką kwotę został podpisany i nie masz żadnego pojęcia jakie pieniądze na jakich graczy wydawały Atlanty i Charloty tej ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata dwóch z trzech broniących skrzydłowych boli.

A jak tych dwóch broniących skrzydłowych się prezentuje?

Ariza dostał od Suns 15/1. Uważasz, że jest tego warty? Ile upustu musiałby dać cp3 by móc zatrzymać Arizę?

 

Myślę, że spory wpływ na ich obecny bilans ma mimo wszystko 2 mecze opuszczone przez cp3 i dwa opuszczone przez Hardena

(chociaż rok temu nadal z jednym superstarem byli mega maszyną do gry - imo to nie kwestia chemii, a formy. Eric Gordon już miał sezon chyba jeszcze w NOP gdzie pierwsze 10meczy miał fatalne zanim złapał rytm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.