Skocz do zawartości

Houston Rockets 18/19 - co wy żeście najlepszego zrobili?!


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wrzuć jeszcze mema. Podniesie to znacznie Twój autorytet. Przy aktualnym składzie nie widzę lepszej alternatywy niż Melo w S5. Oświećcie mnie wielcy znawcy.

Znawca ze mnie zaden, anyway Ennis/Tucker to dodatek przy raku jakim jest stary melo. W RS jakos sie moga bujać, co pokazal wczesniejszy sezon, me7o w PO jest gorszym graczem, w obecnej formie psychicznej to nonfactor, cancer i bob budowniczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Melo, MCW, Ennis, Nene, Green, Knight, czy ten drugi pojeb z Suns :nevreness: , który przy Hardenie i Paulu ma szansę stać się drugim Capelą.  Kolejność przypadkowa. Pokaż mi  inny zespół NBA, którego ławka odstaje in plus od wyżej wymienionej.( Bo z tego co mi wiadomo Lebron bez względu  na sytuację, będzie zaczynał w pierwszej piątce :playful: ). Zresztą to już kolejny sezon z rzędu na E - NBA, gdzie ławka Rockets ma ssać...

Edytowane przez Wojt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ić pan z tym Nene.

Prawda jest taka że ta ławka to niesprawdzona torchę [MCW / Ennis] a pod koszem to nie ma nic, bo ten Nene już po drugiej stronie od dobrych 2 lat.  Jest sporo lepszych ławek w innych teamach. 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo, MCW, Ennis, Nene, Green, Knight, czy ten drugi pojeb z Suns :nevreness: , który przy Hardenie i Paulu ma szansę stać się drugim Capelą.  Kolejność przypadkowa. Pokaż mi  inny zespół NBA, którego ławka odstaje in plus od wyżej wymienionej.( Bo z tego co mi wiadomo Lebron bez względu  na sytuację, będzie zaczynał w pierwszej piątce :playful: ). Zresztą to już kolejny sezon z rzędu na E - NBA, gdzie ławka Rockets ma ssać...

 

Schroder/Felton-Abrines/Diallo-Luwawu/Ferguson-Grant/Patterson-Noel

Wg mnie OKC w tym sezonie moze skleic kilka calkiem calkiem lineupow z lawki. Zobaczymy w praniu.

 

Oprocz Thunder dobre lawki maja na papierze jeszcze: Boston (Rozier, Smart, Ojeleye, Morris, Baynes), Nuggets (Thomas, Malik, Juancho, Lyles, Plumlee), GSW oczywiscie, Clippers moga miec niezla (SGA, Lou, Thornwell, Mbah-a-Moute, Harrell), Lakers (Ball, Hart, Lance, Kuzma, Wagner/Zubac), Sixers (McConnell, Fultz, Korkmaz, Wilson, Muscala), Spurs (Mills, Lonnie, Belinelli, Bertans, Poeltl), Raptors (FVV, Delon, CJ Miles, Siakam, Ibaka), Jazz (Exum, Allen, Thabo, Crowder, Udoh).

 

Generalnie nic szczegolnego ta rezerwa Rockets imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsze ustawienie Mavs w zeszłym sezonie. 19.4 netrtg na plusie w 231 minut w druzynie 24-58. A na papierze kupa. Wiec takie wyliczanki to raczej średnio mają sie do rzeczywistości. Ważniejsze jest to co wymysli trener i jak zawodnicy są w stanie to wykonać. Takie sztukowanie supergwiazdy do 4 rolesów też podnosi statystyki  

 

D. Nowitzki, .D. Harris, .J. Barea, .D. Powell, .Y. Ferrell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.