Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2018/19 - No Parker, No PO.


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Demar lekka ręką może rzucić w Rs ponad 20 punktów na mecz, w zeszłym sezonie poprawił się jeśli chodzi o rozdawanie piłki ponad 5 asysty na mecz to jest dobry wynik. W zeszłym sezonie stał się grozniejszy za łuku na tyle by przeciwnicy faktycznie nie mogli go sobie tak po prostu odpuszczac, w końcu zaczął trafiać ta jedna 3 na mecz, u Popa myślę że raczej nie zacznie rzucać więcej ale procenty mu znowu podskoczą. Nie wiem w jakich statach jeśli chodzi o Rs on wygląda słabo.

 

Jescze pewnie nie jedna osoba się zdziwi ile Pop będzie w stanie wyciągnąć z gry rodzyna.

 

Moim zdaniem San Antonio skończą wyżej niż Minnesota, Denver czy tacy Lakers. Nie mówiąc już o jakiś Memphis czy Clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że sezon pechowy to się zgodzę, ale, że bliżej było do 3 niż do straty PO to lekki odlot IMHO.

 

? ;)

Dlaczego odlot.

 

Cały sezon mimo dziur w składzie byli wyżej niż 7 seed.

Spadać zaczęli dopiero gdy LEONARD już nie wrócił i dodatkowo LMA grał z kontuzja aby dowieźć po.

 

Lma 7 gier i drugie tyle z kontuzja w plecy

Kyle 8 gier

Green aż 12

Gay aż 25

Parker czekał 27 gier

 

Mimo to połowa sezonu

28:14

Druga połowa gdzie wszyscy mieli wrócić czyli Parker gay i Leonard

19:21

W tym 5porazek z 9 ostatnich gier. gdy było groźnie

 

Nadal uważasz ze seed 7 nie 3?

Długo spurs byli trójka.

Jak na okoliczności za długo.

A kiedy kalendarz był najtrudniejszy wypadł lider.

Wtedy zaczął się spadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest problem

Ale w dzisiejszej koszykówce lepiej dodać te 23,5 ppg

Atak był przewidywalny

Już nie jest taki oczywisty

Dziś liga promuje atak

Spurs poprawia też transitoon off z tak kozlujacym ddr

Ja tam tego Andersona nie żałuję

Kolejny dwufunkcyjny w ataku

Green jednostronny

Wolę niespodzianki od łonie więcej minut dla bertansa i ddr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz widzę ten ofens zbudowany na midrange'ach DDR i LMA przerzucajacy resztę bo na co komu obrona :D

ja wiem, ze tak na 99% procent jestes trollem lub czyims drugim kontem, ale zlapalem zarzutke i zaryzykuje.Czy jest jakis zespol ktory jest twoim zdaniem ok i nie jest obiektem twoich drwin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, ze tak na 99% procent jestes trollem lub czyims drugim kontem, ale zlapalem zarzutke i zaryzykuje.Czy jest jakis zespol ktory jest twoim zdaniem ok i nie jest obiektem twoich drwin?

Kilka się znajdzie :)

 

Nie śmieje się z samych zespołów co ze śmiesznych wizji fanów danego zespołu jak np wyżej, gdzie ktoś uważa że Spurs zrobią na tym co mają na tyle dobry offens że swoje wygrają będąc słabi w defensywie

DDR ostatni sezon miał dużo więcej wejść.

Dużo więcej na koźle i więcej przez niego piłka szła dalej.

5,5 apg

A lma był najczęściej co się mu zarzuca post upujacym graczem

Tylko to 2018 a nie 2004

Na tym nie zbudujesz elitarnej ofensywy i bez przynajmniej dobrej obrony nic tu nie ugraja.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do DDR.

 

gracz zapowiedział ze rezygnuje po weekendzie z kadra USA z nba without borders w Afryce aby przygotować się do przyłączenia się do San Antonio spurs.

 

Po fali wypowiedzi pełnych szoku na temat oddania go po 9 latach wrócił profesjonalizm.

 

Ostatnie wypowiedzi po bardzo szczerym wywiadzie w ESPN pokazują ze spurs zyskali bardzo lojalnego gracza.

 

Możecie wyśmiewać jego po Choke games / nadal twierdze ze po części z powodu innej kultury gry w Toronto i złego rozliczenia ciężaru na guardow / ale twierdze ze spurs będą mocniejsi w tym roku.

 

Oby pozyskać plastra i o najbliższe sezony będę spokojny.

 

Spurs tracili Robinsona za darmo

Spurs tracili Duncana za darmo

Za Leonarda wyrwali gwiazdę z wadami w obronie i bez chwały w PO.

DDR będzie bardzo zmotywowany. To osłupienie i żal będąc na kadrze minie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze poszli bez wymiany. I gracza w zamian.

Leonard piszedl z graczem w zamian.

Trudno zrozumieć. ?

 

Inaczej rozliczasz DDR a inaczej emeryturę gdzie ewentualnie dajesz minuty oberto czy rasho

Chodzi mi o coś innego niż uprzedzić pelikany.

Wszyscy płaczą jak to spurs spadną z takim cancerem a w stosunku do poprzedniego sezonu to czysty zysk.

 

Zdrowy Leonard to może być już abstrakcja

A ze emerytura gracza po złotej karierze w jednym klubie to plus nie tlumacz fanom spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była 4 obrona ligi z Leonardem na ławce. Aż tak złe nie będzie. Może Poetl jakoś oduczy się faulować i załata jak kiedyś tiago

Była 4 obrona ligi tylko małym szczegółem jest to, że stracili 2 z 3 najlepszych obronców zeszłego sezonu a dostali w zamian top kasztanów w tej kategorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Pop, zrobi z tego dobrą ofensywę i sensowną obronę, biorąc pod uwagę jak (prawie) zawsze Popovich wyciska 120% z rosteru w RS i tak samo będzie teraz, mocno dziwią mnie te apokaliptyczne wizje.

Słowo "last dance" zostało zastąpione "No Parker, no PO" już trochę siedzę na forum i ewidentnie uważam że tematy Spurs są zakładane przez skrajnych pesymistów. Co do samego rosteru to fakt - strata Greena w obronie może boleć, ale w zamian Spurs dostają All - Stara, który jestem niemalże pewny poprawi obronę pod skrzydłami Popa ( Gay mógł to Rodzyn nie da rady ?). Wg mnie Spurs będą w PO kosztem zamiast Pelicans lub Blazers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.