Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2018/19 - No Parker, No PO.


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś chce zobaczyć coś więcej niż rekord Klaya to polecam mecz spurs vs mavs gdzie narodziła się nowa gwiazda. Luka.

 

Gość jest niesamowity i życzę dallas cierpliwości w rozwoju chłopaka.

 

.

 

Jeszcze dwa miesiące temu dwie patologiczne organizacje miały szanse go wziąć i odpuściły. Trzecia wytransferowała go. Dzisiaj patrzysz na gościa i w każdym momencie widzisz profesora na parkiecie w wieku 19 lat grającego jak stary wyga przeciw szybszym, silniejszym i skoczniejszym od niego zawodowcom z doświadczeniem. W wieku 25 lat będzie pewnie kimś w rodzaju Messiego NBA. Najlepsze jest to, że wszystko co widzimy jest jakby oczywiste, on z tą swoją zadziornością, z tą grą opartą na czystych umiejętnościach, czytaniem gry, świetnej trójce dokładnie miał wyglądać na parkietach NBA jak wygląda. Jak się zastanowić to do dzisiejszej koszykówki jakbyśmy chcieli wymyślić prototypowego 19-latka stworzonego do odniesienia sukcesu to byłby to właśnie charakterny skrzydłowy o wzroście PFa mający drybling i przegląd pola PG i rzucającego trójki na zawołanie tak aby mógł inicjować ofensywę na pick and rollu niemożliwą z punktu widzenia defensywy przy obecnych przepisach NBA do zatrzymania. A mimo to trzy zespoły bez perspektyw, w tym dwa szorując po dnie od dekady zrezygnowały z możliwości wyboru Luki. NBA - where amazing happens

Jedyne pytanie jakie ciśnie mi się na usta w związku z potencjałem Doncica to czy Samem Bowie minionego draftu jest Ayton czy Trae?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa miesiące temu dwie patologiczne organizacje miały szanse go wziąć i odpuściły. Trzecia wytransferowała go. Dzisiaj patrzysz na gościa i w każdym momencie widzisz profesora na parkiecie w wieku 19 lat grającego jak stary wyga przeciw szybszym, silniejszym i skoczniejszym od niego zawodowcom z doświadczeniem. W wieku 25 lat będzie pewnie kimś w rodzaju Messiego NBA.

albo Tyreke Evansa

 

Jedyne pytanie jakie ciśnie mi się na usta w związku z potencjałem Doncica to czy Samem Bowie minionego draftu jest Ayton czy Trae?

 

Ayton wygląda bardzo dobrze a jeszcze lepiej będzie wyglądał jak będzie mniej minut dzielił z patologią zwaną Booker i Crawford albo Jackson, ale tego niestety za dużo się nie da zobaczyć - gość wygląda na naprawdę inteligentnego

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka świetna linijka ale powiedz mi bo nie ogladałem kto go tam krył podczas meczu?

przypadkiem nie jakiś rezerwowy obrońca rodem z G-League?

Nominalnie Dante Cunningham

 

W pierwszych punktach 1 i 3 Q krył go DDR

Z ławki jak Pop rotował składem Bellinelli i po pojedynczej zasłonie Jordana luka wchodził w pomalowane w 3 przypadkach.

Raz po zmianie krycia Mills był wolniejszy w obronie niż Luka z ciałem Pf z piłka.

Pop docenił Luke bo wyszedł jak na lbj Dante w S5 i dał mu aż 27 minut.

Drugie tyle Belli.

Rozan krył go na radar

Belli obiegał jakby luka parzył

Mills nawet nie dotknął

Dante jedyny coś próbował.

LMA za wolno go przejmował.

 

Była jedna akcja kuriozum gdzie switch w obronie skończył się tum ze luka pobiegł do rogu sam rzucając za trzy a 3 spursiakow zostało w pomalowanym.

 

Takiej obrony nie widziałem.

A widziałem tankujący 76ers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Tyreke Evansa

 

 

Ayton wygląda bardzo dobrze a jeszcze lepiej będzie wyglądał jak będzie mniej minut dzielił z patologią zwaną Booker i Crawford albo Jackson, ale tego niestety za dużo się nie da zobaczyć - gość wygląda na naprawdę inteligentnego

 

Tyreke to jednak bazował na swojej nieprawdopodobnej sprawności, nawet jako debiutant miał siłę, szybkość i koordynację ruchową na tle graczy NBA doskonałą/elitarną. Luka to czysty wydestylowany skill w ciele o przeciętnych/słabych parametrach na tle ligi.

 

Ayton nie ma serca do gry. Wygląda lepiej niż sądziłem, faktycznie zdaje się myśleć na boisku, w ofensywie jest już bardzo dobry i szkoda, że jego rola w ataku jest ograniczona do roli Chandlera plus okazjonalny automatyczny rzut z półdystansu, a kiedy już koledzy z drużyny zauważają, że mają diament w pomalowanym, który mógłby nie tylko im stawiać zasłony, to połowa nawet najprostszych piłek do niego kończy się stratą. Dać mu Nasha to facet wyglądałby od razu jak Amare w wersji premium plus. Tyle, że patrząc na ligę to nie wiem czy dane mu będzie grać z kimś kto ten potencjał uwolni, bo graczy nie tyle nawet pokroju/talencie Nasha, co o jego charakterystyce nie ma (Rubio jest jedynym realnym kandydatem, ale on bez rzutu jaki prezentował w PO też ma poważne ograniczenia). Jedyny który mi przychodzi do głowy to Doncic, który był dostępny ale Suns mając Igora wiedzącego jak go wykorzystać i znającego jego zalety zamiast oddać wszystko (Jackson, Bridges,1st Suns 19, swap 20?) i przelicytować Dallas szansy tej nie wykorzystali.

W obronie natomiast Ayton nie gra nic, kompletnie nie istnieje w help defence, źle się ustawia i gra po tej stronie boiska z wyraźną rezerwą, żeby nie powiedzieć że na pół gwizdka, okazjonalny dobry i skuteczny nazwijmy to contest rzutu rywala i dobra gra na desce tego obrazu nie zmienia, a akurat u centra to jest feler istotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze nic mnie nie zdziwi już w spurs.

 

Nie wiem co robi Pop z chłopakami po godzinach ale to geniusz.

 

W pierwszych czterech meczach spurs byli najgorsza obrona ligii i to przy średnich przeciwnikach wiec fluke kalendarzowy należy wykluczyć.

 

Wyciągnięty z odmętów kanału Dante odmienił spurs.

I tu słowa podziękowania lakers bo w sumie obrona na lbj i wygrany duel z ła pozwolił mu uwierzyć w siebie.

 

Pop coś tam pomajstrować postanowił.

Zaklęcia szeptał do ucha Rydego Gejniusza Forbesa i LMA a przy tym nie truł zbytnio DDR o tej stronie parkietu i bęc.

W nocy przyjechała ekipa dosyć ofensywna ze średnia 111 ( 3 w lidze ) i pozwolono wrzucić im 39 punktów do połowy i tylko 95 w meczu.

 

Cyfry skoczyły i defensywa spurs jest jyz 16 a cztery ostatnie wygrane potyczki to 95,2 def rating najlepszy w lidze.

 

O co chodzi? Jak z 4 pierwszych najgorszych obron zrobiono w czterech ostatnich najlepsza obronę?

 

Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyreke to jednak bazował na swojej nieprawdopodobnej sprawności, nawet jako debiutant miał siłę, szybkość i koordynację ruchową na tle graczy NBA doskonałą/elitarną. Luka to czysty wydestylowany skill w ciele o przeciętnych/słabych parametrach na tle ligi.

 

Ayton nie ma serca do gry. Wygląda lepiej niż sądziłem, faktycznie zdaje się myśleć na boisku, w ofensywie jest już bardzo dobry i szkoda, że jego rola w ataku jest ograniczona do roli Chandlera plus okazjonalny automatyczny rzut z półdystansu, a kiedy już koledzy z drużyny zauważają, że mają diament w pomalowanym, który mógłby nie tylko im stawiać zasłony, to połowa nawet najprostszych piłek do niego kończy się stratą. Dać mu Nasha to facet wyglądałby od razu jak Amare w wersji premium plus. Tyle, że patrząc na ligę to nie wiem czy dane mu będzie grać z kimś kto ten potencjał uwolni, bo graczy nie tyle nawet pokroju/talencie Nasha, co o jego charakterystyce nie ma (Rubio jest jedynym realnym kandydatem, ale on bez rzutu jaki prezentował w PO też ma poważne ograniczenia). Jedyny który mi przychodzi do głowy to Doncic, który był dostępny ale Suns mając Igora wiedzącego jak go wykorzystać i znającego jego zalety zamiast oddać wszystko (Jackson, Bridges,1st Suns 19, swap 20?) i przelicytować Dallas szansy tej nie wykorzystali.

 

są plotki o Rozierze więc możecoś się ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd pisać.

 

LMA słabo i jedynie zbiórka ok

Ddr słabo

White bez punktu ale dodał obronę

Bertans i Mills dobrze

Forbes słabo

Poetl bardzo słabo

Bellu słabo

Dante słabo

 

Dobra obrona tym razem

Tragiczny atak na 30 procentach.

Będzie karuzela.

Dramatyczne to parowanie White Forbes ( na SG)

Brak Gaya to spadek ataku i kłopoty na wysokich pozycjach

Na plus Bertans bo Millsa dalej by sprzedał za skrzydło

Zero zapasu aby pop coś mógł dodać.

Jest co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo jest co pisać bo pop opierdolil towarzystwo w przerwie meczu i w drugiej połowie były tylko 3 straty.

 

Nie zazdroszczę fanom rakiet bo obecnie grają koszmar

 

Spurs maja na dziś dwóch graczy:

 

LMA 27/10 oraz wracający dopiero po kontuzji White który świetnie pasuje do Ddr i LMA.

 

Gość dodał tak bardzo brakujący atletyzm na niskich pozycjach szybkość i obronę.

 

Już kręci dobre cyfry 14/4/rekordowe 8 asyst i kluczowe 2 przechwyty ale ważniejszy niż te cyfry jest realizowanie planu gry popa.

 

Spurs na dziś nie maja talentu i tylko dyscyplina mogą wyrwać mecz z takimi Rakietami. I to robią.

Tu nawet Bertans dodaje coś od siebie ( 2 bloki)

Brak Rudego i Gasola. Dalej Walker poza gra a minuty nie powąchał Poetl którego minuty dostaje Metu.

 

Wygrana cieszy ale ogólnie nie ma zbyt dużo powodów do optymizmu poza powrotem White i gra na bardzo wysokim już poziomie.

 

Ddr słaby. 13/3 i tylko te 11 zbiórek robi wrażenie.

5/12 z gry. Dobrze ze się opamiętał i przestał rzucać te 25 razy.

 

Rakiety bez melo wiec teza ze psuje grę tu nie pasuje robią 9/41 za trzy.

 

Tyle.

Ticker Cp Harden 38-40 minut każdy.

Capela 32. Gordon 30 z ławki.

Widać ze zależało na wygranej.

 

Czeski remis.

 

Spurs 7:4

Rakiety 4:7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będziemy na minusie.

 

LMA już jest zmęczony ale to ze nie trafia 2-3 rzutów jakie rok temu trafiał jest trudne do zrozumienia.

 

Spurs grają co chwile w innym składzie i teraz grają bez Gaya bez którego przegrywają.

 

Złapali taki marazm ćwicząc coraz to inne składy.

 

No i na wyjeździe to spurs są dwa tiery niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.