Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2018/19 - No Parker, No PO.


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Straszne zwycięstwo bardzo wymęczone.

 

Braki kadrowe biły po oczach i statystycznie doskonale linijki liderów z rekordem asyst DDR nie powinny zasłonić jego słabej końcówki rodem z POs znane z Toronto.

 

pobicie rekordu asyst pokazuje jednak to ze ma gość świadomość słabości i starał się pare razy odegrać podczas gdy w czasach raps dalej by ciskał przez ręce na chyba ulubione miejsce gdzie obręcz spaja się ze szkłem.

 

Najgorsze jest to ze para Mills forbes powinna mieć zero minut na parkiecie razem a jesteśmy na nich skazani 6 tygodni minimum.

 

Pozytyw. Para Ddr LMA lubi się.

Spurs wygrali na wyjeździe !

Rzadkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny gość na lbj poza Rudym.

Plus zbiórka która jest cienka w spurs jak sik pająka.

Zobacz. Gość zrobił 12 zbiórek plus był plus 6 w sumie.

25 luty.

 

Ostatni win on road. Wtf????

 

Że niby dobry obrońca na LBJ?

 

12 zbiórek duży props. Zaskoczyły mnie jego spore minuty. +6 też spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Braki kadrowe biły po oczach i statystycznie doskonale linijki liderów z rekordem asyst DDR nie powinny zasłonić jego słabej końcówki rodem z POs znane z Toronto.

 

pobicie rekordu asyst pokazuje jednak to ze ma gość świadomość słabości i starał się pare razy odegrać podczas gdy w czasach raps dalej by ciskał przez ręce na chyba ulubione miejsce gdzie obręcz spaja się ze szkłem.

 

Demar praktycznie z miejsca musiał wejść w nowe buty, głównego rozgrywającego a wyszło ze zabawil się w Hardena. Nawet próbował z dystansu 2/5 solidnie, moim zdaniem lepiej żeby czasem ceglil niż wgl nie rzucał jak z Portland.

 

Ja jestem pod wrażeniem jak szybko potrafił się dostosować do roli która dostał od Popa, na razie spełnia pokladne w nim nadzieję.

 

Warto też pochwalić Aldridga bardzo ładnie na zbiórce po atakowanej stronie.

 

Forbes świetny rzut, szkoda że nie ma warunków by być teoche lepszym obrońca.

 

Po trzech meczach na razie wynik zadowalający, następny mecz znowu z Lakers którzy prawpodoobnie będą zmęczeni więc kolejna szansa na zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jestem pod wrażeniem jak szybko potrafił się dostosować do roli która dostał od Popa, na razie spełnia pokladne w nim nadzieję.

 

 

Bo Derozan to dobry koszykarz jest. Oczywiście wiekszość tego forum uważa go za cancera, ale jak to sie ma do rzeczywistości to każdy chyba widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech cyfry nie przesłonią faktu ze gdy zrobiło się goroco to nie trafił ostatnich rzutów 8 w 4Q i OT.

 

Odegrania w tempo po penetracji i 13 asyst było dobrych ale te rzuty przez ręce przypominały mi po.

 

Mam nadzieje ze 2-3 rzuty przymusowe przez ręce zamieni na 2 asysty więcej co noc i skończy jako SG za Hardenem tylko w APG

Potwierdza się jego słaba obrona ale w role głównego rizgrywacza wszedł super i to przy tylko 2 stratach co w nowej roli i nowym zespole jest super wynikiem.

 

Stat linę LMA z 3 gier to 22.4/12.3/4.0/1.0 i 1.7 bloku przy 1 stracie.

4 asysty i 1.7 bloku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech cyfry nie przesłonią faktu ze gdy zrobiło się goroco to nie trafił ostatnich rzutów 8 w 4Q i OT.

 

Odegrania w tempo po penetracji i 13 asyst było dobrych ale te rzuty przez ręce przypominały mi po.

 

Mam nadzieje ze 2-3 rzuty przymusowe przez ręce zamieni na 2 asysty więcej co noc i skończy jako SG za Hardenem tylko w APG

Ja mam zdanie że to jak grał cały mecz się liczy, bo do końcowego wyniku prowadzi postawa przez całe spotkanie a nie tylko podczas końcówki :)

 

Moim zdaniem chcąc nie chcąc tych asyst trochę ponabija bo na razie jest jedynym graczem z sensownym pierwszym krokiem który może minąć obrońce, myślę że Pop koniec sezonu koło tych 7 asyst na mecz może mieć.

 

Kilka osób po sezonie będzie musiało przeprosić Demara :)

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli łapie mnie depresja jak widzę co razem wyprawia 30 procent naszego sałary na parkiecie razem.

 

Mills z Gasolem grają antykoszykowke bez jakiejkolwiek obrony a gdy nic nie wpada do tragedia zamienia się w komedie.

 

Ile oni razem wyprodukiwali? Minus 54 z Pacers?

 

Dodatkowo w 5 najgorszych lineupach spurs w defensywie grających około 5 minut Mills pojawia się we wszystkich.

 

Patrząc na to z perspektywy ewentualnej poprawy różnych zespołów w lidze i zgrania się razem te dwa ancymony raczej lepsze nie będą.

 

Danie im kontraktów zbiegło się z pechowa kontuzja Leonarda ( ta zazy) i pogorszeniem relacji kl ze spurs.

 

Obecnie leonard gra już na najwyższym poziomie podczas gdy spurs latają braki kadrowe.

 

Para Forbes Mills nie ma prawa funkcjonować na dłużej niż sekundę gdy mijają się przy zmianie przy linii bocznej.

 

Oczy krwiawią.

Para DDR LMA mogą robić swoje co noc ale takie zaplecze jest bardzo trudne do ogarnięcia.

 

Oby White i Lonie szybko wrócili i zabrali Millsowi minuty.

Gasol w dzisiejszej koszykówce jest przydatny jak Noah czy Gortat ale dodatkowo jest najstarszy.

 

W powrocie młodych nadzieja i może jednej genialnej wymianie w lutym.

 

Chyba ze spurs popracują nad draftem 2019 głębiej mając oba wybory bo Toronto gra tak ze na pewno pick idzie do spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jak długo Spurs byli dobrzy to wcale nie powinno zaskakiwać. Dziwne spotkanie w pierwszej połowie Gasol wyglądał jakby miał umrzeć. Po przerwie jak nowy. LMA jakiś taki przygaszony. DDR - świetne spotkanie pod Popem wchodzi na wyższy poziom.

 

W pierwszej połowie brakowało płynności w podaniach Spurs w drugiej wyglądało to już o wiele lepiej. Gay z ławki to niezły pomysł. Wyglądało to trochę tak jakby Pop rozgryzł Lakers po przerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce zobaczyć coś więcej niż rekord Klaya to polecam mecz spurs vs mavs gdzie narodziła się nowa gwiazda. Luka.

 

Gość jest niesamowity i życzę dallas cierpliwości w rozwoju chłopaka.

 

Wygrana po dogrywce cieszy ale jeżeli najlepszym obrońca jest Rudy Gay z 6 przechwytami a i tak luka robi show to dobrze na koniec sezonu bez wzmocnień D nie będzie.

 

Rozan zrobił 3/4 kluczowych akcji i doprowadził do dogrywki i z RG zamknął mecz.

 

Robi się z niego lepszy closer niż myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramatycznie wypada i na razie wychodzi mi ze dostanie 850 minut łącznie.

 

Jego główna zaleta i gra pnr wyparowała poprzez kontuzje Whitea z którym najlepiej wypadał.

 

Pop zaraz będzie hamował czas LMA ( czubek ligii w minutach) i starego Gasola i wtedy Jakub dostanie szanse.

 

Ale pop chyba coś do niego ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.