Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2018/19 - No Parker, No PO.


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężkie czasy przed Spurs.,Pozostaje tylko liczyć na geniusz Gregga Popovicha

Czy ja wiem, czy ciężkie czasy przed Spurs? Czarne chmury widać na horyzoncie w Charlotte, czy w takim Cleveland. Organizacja z San Antonio to nie Knicks, Kings czy inny cyrk na kółkach. To inteligentna organizacja, więc nie sądzę, by zanotowali regres.

W zeszłym sezonie nieźle dawali sobie radę, a drużynę ciągnął sam na swych barkach Aldridge. Teraz do pomocy będzie miał jeszcze DeRozana. Nawet bez porządnego rozgrywającego wygląda to wszystko co najmniej ok, więc o Spurs tak bardzo bym się nie martwił :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs ma dwóch zawodników z top10 all nba teams z zeszłęgo sezonu.

Jak historycznie sobie radziły takowe ekipy?

 

Ogólnie, nie wiem skąd się bierze ten downgrade składu spurs.

Jest porównywalny z zeszłorocznym Raps (LMA ~ Lowry, Derozan = Derozan) i myślę, że takowego sezonu się można spodziewać.

(mniej niż 59zwycięstw z uwagi na mocniejszą konfę, ale 55w w zasięgu myślę i gładki wyjazd w 2 rundzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć sporo lat bo tank był w 1987-90 oraz 1997.

Nie łapie się na pozostałe 1/3.

Wyszło z nich paru graczy.

 

David Robinson z 1

Willie Anderson z 10

Sean Eliott z 3

Tim z 1

 

Ewentualnie z 7 w 1984 Roberson

 

I to wszystko choć nawet tank po Tima to dalej tylko i wyłącznie kwestia kumulacji kontuzji bo to były bardzo poważne urazy

 

Wiele czytam ze po kontuzji obu młodych prospektów spurs powinni przytankowac.

 

Nie wiem czy się da gdy dodaje się do LMA druga gwiazdę DDR ( mimo krytyki ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć sporo lat bo tank był w 1987-90 oraz 1997.

Nie łapie się na pozostałe 1/3.

Wyszło z nich paru graczy.

 

David Robinson z 1

Willie Anderson z 10

Sean Eliott z 3

Tim z 1

 

Ewentualnie z 7 w 1984 Roberson

 

I to wszystko choć nawet tank po Tima to dalej tylko i wyłącznie kwestia kumulacji kontuzji bo to były bardzo poważne urazy

 

Wiele czytam ze po kontuzji obu młodych prospektów spurs powinni przytankowac.

 

Nie wiem czy się da gdy dodaje się do LMA druga gwiazdę DDR ( mimo krytyki ).

 

Przy LMA i DDR próba tankowania skończy się jak Hornets na wschodzie. Więc albo ciśniecie o playoffs, albo oddać LMA gdzieś a DDR wysłać na leczenie depresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to wie ktos jakie sa teraz pany Popa na najblizsze lata?

Majac Kawhiego mogl przeczekac Warriors i isc na wojne o mistrzostwo za 2-3 lata, a teraz Spurs to przecietna druzyna ktora bedzie nadal robic overachieving w RS, ale w PO 2nd round exit to jest max na jaki ich stac wiec tak naprawde to nic mu poza zostaniem HC z najwieksza iloscia wygranych w NBA nie zostalo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to wie ktos jakie sa teraz pany Popa na najblizsze lata?

Majac Kawhiego mogl przeczekac Warriors i isc na wojne o mistrzostwo za 2-3 lata, a teraz Spurs to przecietna druzyna ktora bedzie nadal robic overachieving w RS, ale w PO 2nd round exit to jest max na jaki ich stac wiec tak naprawde to nic mu poza zostaniem HC z najwieksza iloscia wygranych w NBA nie zostalo..

Popovich to rocznik 1949 ty chcesz żeby on czekał 2-3 lata?

 

W tym wieku nie ma się już chyba tyle czasu na czekanie.

 

Wokół Demara pewnie teraz będzie się obracal atak SAS będzie jego centralna postacią. Lepiej być w play-offach niż e nich nie być.

 

Nie zdziwilibym się również jeśli jakiś pick przyszloroczny SAS lub ten za dwa lata był wykorzystany by pozyskać jakiegoś 3&d.

 

A czas na tank będzie jak Pop odejdzie, myślę że może potrwać nawet kilka lat bo ciężko będzie zastąpić kogoś takiego na którym cała organizacja się opiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popovich to rocznik 1949 ty chcesz żeby on czekał 2-3 lata?

 

W tym wieku nie ma się już chyba tyle czasu na czekanie.

 

Wokół Demara pewnie teraz będzie się obracal atak SAS będzie jego centralna postacią. Lepiej być w play-offach niż e nich nie być.

 

Nie zdziwilibym się również jeśli jakiś pick przyszloroczny SAS lub ten za dwa lata był wykorzystany by pozyskać jakiegoś 3&d.

 

A czas na tank będzie jak Pop odejdzie, myślę że może potrwać nawet kilka lat bo ciężko będzie zastąpić kogoś takiego na którym cała organizacja się opiera.

A czy ja napisalem ze on ma na cokolwiek czekac? 

Gdyby Kawhi zostal w San Antonio to moglby 2 sezony przeczekac i zaatakowac, a tak to musztarda po obiedzie...

 

A czy pop musi jeszcze coś komuś udowadniać?

Przeczuwam jakiś trade w grudniu

 

O, to. Nie musi, ale watpie zeby Pop z takim CV cieszyl sie co roku ze pojedzie na ryby po drugiej rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs ma dwóch zawodników z top10 all nba teams z zeszłęgo sezonu.

Jak historycznie sobie radziły takowe ekipy?

 

Ogólnie, nie wiem skąd się bierze ten downgrade składu spurs.

Jest porównywalny z zeszłorocznym Raps (LMA ~ Lowry, Derozan = Derozan)

Np suns 08/09 nie weszli do playoffs. Takze to nie zawsze jest gwarancja sukcesu.

 

Trudniejsza konferencja, duze zmiany w skladzie oraz slaba lawka rezerwowych. Nie jest porownywalny. jest slabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np suns 08/09 nie weszli do playoffs. Takze to nie zawsze jest gwarancja sukcesu.

Super, dokładnie o taki przykład mi chodziło. Myślę, że to rzadkość.

 

Trudniejsza konferencja, duze zmiany w skladzie oraz slaba lawka rezerwowych.

Akurat to wszystko powinno nie stanowić problemy dla tak dobrego trenera?

(ławka rezerwowych nie jest słaba).

 

Nie jest porownywalny. jest slabszy.

Na postawie czego oceniłeś, że słabszy?

 

Taki PGasol na przykład jak się spotyka z Valanciunasem na arenie międzynrodowej to dużo lepszy.

Ogólnie bardzo równe składy.

Zgoda co do tego, że na Zachodzie bęzie trudniej o tyle zwycięstw.

Tak naprawde to wie ktos jakie sa teraz pany Popa na najblizsze lata?

Obstawiam, że złoty medal olimpijski ( zwłaszcza, że ma w swoim dorobku nieszczęsny brąz z 2004 w Atenach).

 

Poza tym, nie zdziwiłbym się jakby wystartował z końcowym sukcesem w wyborach prezydenckich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.