Skocz do zawartości
Tasma

Golden State Warriors 2018/19

Rekomendowane odpowiedzi

Typowy Ken Mauer.

Aż mi się przypomniało to:

Mogła być fajna końcówka w tym meczu, którą Blazers by i tak pewnie wygrali. Nagle budzi się Pan Mauer i zamiast 2 osobistych mamy 4 i piłkę z boku i jest po zawodach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkąd Cousins gra w s5, to potwór z Golden State ma bilans 10-0. Damn.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10-1, i mieli taki sobie terminarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A S5 z Cousinsem robi tylko +0.5

Wygrywanie close games z różnego rodzaju Kings czy Heat u siebie raczej dupy urywa

Mieli dwa w miarę poważniejsze mecze od jego powrotu - wygrali z Celtics i przegrali z 76ers, w obu Cousins wyglądał słabo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygrywanie close games z różnego rodzaju Kings czy Heat u siebie raczej dupy urywa

Mieli dwa w miarę poważniejsze mecze od jego powrotu - wygrali z Celtics i przegrali z 76ers, w obu Cousins wyglądał słabo

ano. jestem zawiedziony, że tak słabo wyglądają z Cousinsem. może to jeszcze kwestia zgrania, ale póki co od tego 18 stycznia z nim są +3,4 (114,6 ortg, 111,2 drtg), a bez niego +14,8 (122,3 oraz 107,5).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Biorąc pod uwagę że ma USG% na poziomie 27.5 to w sumie nie dziwi

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No faktycznie mają 10-1, mój błąd. A to że grają średnio i robią taki bilans, świadczy o tym, że potencjał tam jest nieograniczony. Nie widzę żadnej drużyny, która jest w stanie wygrać z nimi serie. No fckin way. Ciekawiej będzie w offseason, bo jeśli Durant faktycznie odejdzie by pracować na swoje legacy, to być może przedłużą Kuzyna. Ewentualnie wezmą kogoś w stylu Butlera? Btw nawet bez KD, to będzie faworyt, ale już nie tak mocny jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sumie az sobie spojrzalem i w tych minutach z Currym i Durantem DMC ma wiekszy USG od nich lololo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ano. jestem zawiedziony, że tak słabo wyglądają z Cousinsem. może to jeszcze kwestia zgrania, ale póki co od tego 18 stycznia z nim są +3,4 (114,6 ortg, 111,2 drtg), a bez niego +14,8 (122,3 oraz 107,5).

w najlepszym pełnym swoim sezonie w 2016 w kings był ledwie dodatnim graczem, w 2017 jużw ogóle przez obronę minusowym. nie wiem czy wpływ ma na to zgranie, absencja czy kontuzja ale taki on jest
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w najlepszym pełnym swoim sezonie w 2016 w kings był ledwie dodatnim graczem, w 2017 jużw ogóle przez obronę minusowym. nie wiem czy wpływ ma na to zgranie, absencja czy kontuzja ale taki on jest

w '16  był więcej niż "ledwo dodatnim". po prostu kings byli tak słabi, że on court wygląda jak wygląda. poza tym na początku '15 (do czasu zwolnienia Malone'a) grał super, nawet w defensywie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w '16 był więcej niż "ledwo dodatnim". po prostu kings byli tak słabi, że on court wygląda jak wygląda. poza tym na początku '15 (do czasu zwolnienia Malone'a) grał super, nawet w defensywie.

w 2016 i w 2017 byli lepsi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dziwnie to zabrzmi ode mnie, osoby ktora broniła "impactu Cousinsa" ale on jest niesamowitym cancerem w GS tam, pięknie się to układa

a Rockets są 4-2 w Oracle od przyjścia Paula

Edytowane przez dapunk20
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mając tak mocarną S5 to i Lebron miałby niski +/- 

Ta statystyka bez kontekstu jest przeciez gówno warta 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

a jaki kontekst do tego trzeba? skoro w 137min S5 z Cousinem robi -0.34 a w 275min z Looneyem +14.35 to na ten moment   wygląda na to że high usage center do obecnego rosteru  tam nie pasuje.

Edytowane przez dapunk20
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi to wyglada na wpuszczenie sobie samemu konia trojańskiego.

Pozyskano za niewielkie pieniądze gracza na tyle groźnego i poszerzającego line up ze konkurencja musiała się przezbroic na taka ewentualność zaoewne drożej płacąc za swojego podstawowego centra.

A ze sałary to nie worek bez dna to musi każdy wybierać z opcji dostępnych.

Jeżeli ( a zapewne tsk się stanie) Gsw wróci w chwili remisu do swojego niskiego line up to przeciwnik zrobi to samo.

Teoretyzując mocno marnowanie DMC na ławce wtedy ma sens bo z drugiej strony siądzie alter ego.

Gsw wrócą do swojej gry a przeciwnik będzie oglądał ( Toronto np i 25.000.000 Gasola) troszkę droższa lawke w milionach.

Reasumując ryzyko minimalne tak jak i koszt ale zaszachowano tym polowe ligi która musiała się dozbroić nie tam gdzie trzeba.

A DMc w formie to tez kłopot jednak.

Jego kosztem gsw nie tylko kupiło sobie centra i spokój na big ball przeciwnika ale poszerzyli arsenał oraz ustawili chyba bleff.

Auto koń trojański

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze co, liga sie dozbroila pod gsw bo ci wzieli na c cousinsa? Liga ma wywalone, kazdy czeka na przetasowanie w lato

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom, sczegolnie to widac po ruchach Raptors, Bucks czy 76ers

Warriors są do ogrania tak jak co roku.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego Warriors wyglądają tak słabo przeciwko mocnym ekipom? w Oracle przegrali juz Bucks, 76ers, Raptors, Celtics (w dodatku 3x blowout) do tego 0-3 z Rockets. A Steph opuścił chyba tylko jeden z Rockets, KD żadnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale grali jakby mieli wszystko w dupie - gorzej pod tym względem wyglądali ostatnio tylko Lakers. Albo... po prostu są słabi jak nigdy wcześniej i w playoffach będziemy świadkami dużej niespodzianki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi