Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2018/19


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jesteśmy w temacie księżycowym to Imo Curry nie powiedział skrajnej głupoty, ponieważ lądowanie USA na księżycu od dawna budzi kontrowersje i ludzie wierzący w spisek mają podobne argumenty jak ci wierzący w spisek 11 września. Filmów na yt na ten temat jest masa. Ja fizykiem/astronomem nie jestem, ale zawsze chodzi mi po głowie dlaczego po niemal 50 latach nikt nie poleciał na księżyc ponownie (może po prostu faktycznie nic tam nie ma?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nielogiczne jest Twoje selektywne podejście do faktów jak np odrzucanie tego ,że stało się to dokładnie dzień przed dniem promocji nowej serii butów co znacząco zwiększyło rozgłos 

 

To coś jak fałszywe plotki nt romansu aktorów na kilku dni przed premierą. Nikt potem tego nie pamięta. O Currym i jego teorii księżycowej też szybko się zapomni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy w temacie księżycowym to Imo Curry nie powiedział skrajnej głupoty, ponieważ lądowanie USA na księżycu od dawna budzi kontrowersje i ludzie wierzący w spisek mają podobne argumenty jak ci wierzący w spisek 11 września. Filmów na yt na ten temat jest masa. Ja fizykiem/astronomem nie jestem, ale zawsze chodzi mi po głowie dlaczego po niemal 50 latach nikt nie poleciał na księżyc ponownie (może po prostu faktycznie nic tam nie ma?).

co masz nam myśli piszącże nikt nie poleciał? było parę lotów w ramach programu Apollo

 

nie wiem, ale trzeba by jakiegoś dowodu, aby w taką ich przebiegłość uwierzyć.

 

teraz nie znajdę ale widziałem filmik w którym tak to tlumaczył Irving, sam bym tego nie wymyslił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy w temacie księżycowym to Imo Curry nie powiedział skrajnej głupoty, ponieważ lądowanie USA na księżycu od dawna budzi kontrowersje i ludzie wierzący w spisek mają podobne argumenty jak ci wierzący w spisek 11 września. Filmów na yt na ten temat jest masa. Ja fizykiem/astronomem nie jestem, ale zawsze chodzi mi po głowie dlaczego po niemal 50 latach nikt nie poleciał na księżyc ponownie (może po prostu faktycznie nic tam nie ma?).

przecież było kilka lądowań. poza tym gdyby to była ściema, to na pewno rosjanie by o tym krzyczeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zdziwił jakby okazało się ze lądowanie ludzi to byk bleff aby wciągnąć ZSRR w zbyt drogi wyścig w kosmosie.

To jest dalekie od pomyłki o budowie świata.

 

Nie widzę nic złego w prowokacji NASA.

 

Poszedł zobaczył policzył kamienie.

A za bilet nie musiał płacić.

Podbiło mu instragrama

Ely opisał buty to może i ja kupię.

Nic złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Bezzałogowe sondy ZSRR jeszcze w latach 70 i Chin parę lat temu.

 

Stratosfear napisał, że nikt nie wylądował a Ty o bezzałogowych lotach piszesz....

 

Zastanówcie się może ile razy w historii ludzkości przestaliśmy od tak, po prostu korzystać z rewolucyjnej technologii (która się nie zestarzała). To tak jakby po Kolumbie ludzie stwierdzili, że nie będą już pływać do Ameryki, bo to daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy w temacie księżycowym to Imo Curry nie powiedział skrajnej głupoty, ponieważ lądowanie USA na księżycu od dawna budzi kontrowersje i ludzie wierzący w spisek mają podobne argumenty jak ci wierzący w spisek 11 września. Filmów na yt na ten temat jest masa. Ja fizykiem/astronomem nie jestem, ale zawsze chodzi mi po głowie dlaczego po niemal 50 latach nikt nie poleciał na księżyc ponownie (może po prostu faktycznie nic tam nie ma?).

gorszym źródłem informacji jest juz chyba tylko pudelek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że to wątek o Golden i Curry a nie o Chinach i lotach kosmicznych

Ja ostatnio za takiego jednozdaniowca w temacie jazz dostałem dwa upomnienia ;)

 

Wracając do gsw.

 

Coś na razie tacy posypani grają ale Jordan kiedyś tez miał pare razy gorsze sezony aby w PO

Ktoś widział wszystkie mecze gsw?

Mam drobna różnice zdań co do gry niektórych graczy Warriors.

 

No i czy Klay Thompson zostanie?

Ile on może orzytulic?

 

188/5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stratosfear napisał, że nikt nie wylądował a Ty o bezzałogowych lotach piszesz....

 

Zastanówcie się może ile razy w historii ludzkości przestaliśmy od tak, po prostu korzystać z rewolucyjnej technologii (która się nie zestarzała). To tak jakby po Kolumbie ludzie stwierdzili, że nie będą już pływać do Ameryki, bo to daleko...

A czytales post? Napisał nikt w sensie inne państwa.

 

Z jakiej technologii zrezygnowano...

 

Zreszta wysyłanie lotów zalogowych na księżyc było ekonomicznie nieuzasadnione to był przede wszystkim chwyt propagandowy. To samo (cele naukowe) osiągane było za pomocą sond. Zresztą wystartował kosztowny program marsjanski i program promów kosmicznych. Nawet taki kraj jak USA liczy kasę. Tak więc mamy rozwój programu kosmicznego i związanej z tym technologii a nie żadna rezygnację z technologii.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio za takiego jednozdaniowca w temacie jazz dostałem dwa upomnienia ;)

 

Wracając do gsw.

 

Coś na razie tacy posypani grają ale Jordan kiedyś tez miał pare razy gorsze sezony aby w PO

Ktoś widział wszystkie mecze gsw?

Mam drobna różnice zdań co do gry niektórych graczy Warriors.

 

No i czy Klay Thompson zostanie?

Ile on może orzytulic?

 

188/5?

 

Klay powinien dostać max 120-140 na pięć lat, ale dostanie więcej bo gra w idealnym dla siebie układzie i wygląda przez to momentami super chociaż częściej gra wielką kupę pokazuje grę na poziomie przeciętnym- mam nadzieję, że ktoś mu rzuci gruby kontrakt - dla przykładu NYK uwielbiają przepłacać - a GSW nie podejmie rękawicy. No chyba, że On sam zdaje sobie sprawę ze swojej realnej wartości i weźmie te 120/5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klay powinien dostać max 120-140 na pięć lat, ale dostanie więcej bo gra w idealnym dla siebie układzie i wygląda przez to momentami super chociaż częściej gra wielką kupę pokazuje grę na poziomie przeciętnym- mam nadzieję, że ktoś mu rzuci gruby kontrakt - dla przykładu NYK uwielbiają przepłacać - a GSW nie podejmie rękawicy. No chyba, że On sam zdaje sobie sprawę ze swojej realnej wartości i weźmie te 120/5. 

To może nie rozgrywający i sam mniej kreuje innym chociaż sobie całkiem dobrze (lepiej niż się tu większości specjalistów wydaje) i  potrafi rzucić 60 pkt w 3 kwarty. Podaj mi takich 4-ch w lidze jeszcze. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie rozgrywający i sam mniej kreuje innym chociaż sobie całkiem dobrze (lepiej niż się tu większości specjalistów wydaje) i potrafi rzucić 60 pkt w 3 kwarty. Podaj mi takich 4-ch w lidze jeszcze.

Nie kazdy ma okazje zagrac w takim ukladzie jak on, zeby sie sprawdzic. Nawet taki pionek jak booker rzucil 70, wiec pewnie wiecej jak jeden klay sie znajdzie, hot&hof-zaloga raz na kilka lat.60/3q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy ma okazje zagrac w takim ukladzie jak on, zeby sie sprawdzic. Nawet taki pionek jak booker rzucil 70, wiec pewnie wiecej jak jeden klay sie znajdzie, hot&hof-zaloga raz na kilka lat.60/3q

Ty Klaya nie porównuj do Bookera bo to kilka pólek wyżej. Naprawdę kiepsko się znasz na koszu jak tak oceniasz Thompsona. 

Klay oprócz tych już dobrych kilku wystepów 50+ jest tez świetnym obrońca czyli two-way playerem. 

To może wymień graczy two-way  którzy są wyżej lub na tej samej półce. 

Moze zacznę. 

Lebron Jemes, Kevin Durant, Jimmy Butler, Anthony Davis, Kawahi Leonard, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Klaya nie porównuj do Bookera bo to kilka pólek wyżej. Naprawdę kiepsko się znasz na koszu jak tak oceniasz Thompsona.

Klay oprócz tych już dobrych kilku wystepów 50+ jest tez świetnym obrońca czyli two-way playerem.

To może wymień graczy two-way którzy są wyżej lub na tej samej półce.

Moze zacznę.

Lebron Jemes, Kevin Durant, Jimmy Butler, Anthony Davis, Kawahi Leonard,

Klay, Jemes i Kawahi to juz od jakiegos czasu niespecjalnie sa two-way playerami, wiec oglaszam falstart. (no dobra Jemes zaczal cos bronic jak Tyson mu stanal za plecami).

 

Ofc porownanie Bookera do sprawdzonych, b.dobrych grajkow (jak Klay) to troche przypal, ale memento oszalal po LeDecision 2, wiec nalezy przymykac oko :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.