Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2018/19


Tasma

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

jak dla mnie,zamachniecie sie hardena wygladalo na przypadkowe [co nie wyklucza intencjonalnosci!],a cios w jadra duranta jest czysta insynuacja [zadna z powtorek nie pokazuje,ze takie zdarzenie mialo miejsce]. i tu lezy istota problemu. pomimo obecnosci kamer,nie jest mozliwe ocenic z cala pewnoscia,gdzie lezy prawda. niestety...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zacytujesz wypowiedzi do których się odnosiłem bo to wiele zmienia czy będziesz drwił dla poklasku :smile: ? Też zadam pytanie. Słyszałeś kiedyś, że nie warto ślepo podążać za głosem ludu jeśli masz inne spojrzenie na jakiś temat ? Wystarczyło dodać lekko prowokacyjne pytanie i już część osób czuje się atakowana bo ktoś się wymądrza. Klasyka w polskim internecie :smile:

 

Nie kumasz follow-up'u to masz ziomeczku problem. A podobno czytasz forum i klasyka nie znasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w sumie kto w tej lidze jest w stanie na swoich barkach zaprowadzić do mistrza?

 

Idźmy prowizorycznym topem od góry - LeBron wiadomo, Curry noo nie wieem, Kawhia jakoś sobie nie wyobrażam, a reszta nie gwarantuje w obecnych czasach zbieranin all-starów niczego poza może fajnym seedem na koniec regulara. 

 

Rzucę to bez dłuższego zastanowienia i może ktoś za chwilę sprzeda mi jakiś trafny argument, ale czasy drużyn  gwiazda + robin + grindujący rolesi + 6th man mijają w zawrotnym tempie i taki LBJ nie będzie pewnie nadwyrężał się w tym sezonie czekając na obiecaną mu drugą gwiazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy Duranta jest w poważnych tarapatach na moje oko. Źle to wygląda dla niego. W zasadzie o tym była mowa parę lat temu, gdy spora część kibiców uważała, że o wiele więcej dla legacy dałoby mu 1 mistrzostwo w roli opcji nr 1 z jakimkolwiek innym teamem, niż kilka z 73Warriors.

 

Szkoda mi trochę, że tak słabą psychikę ma i że tak ogromny wpływ na jego decyzje mają ludzie, krzykacze z internetu. Talent na piarę zdecydowanego top10 w historii...

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy Duranta jest w poważnych tarapatach na moje oko. Źle to wygląda dla niego. W zasadzie o tym była mowa parę lat temu, gdy spora część kibiców uważała, że o wiele więcej dla legacy dałoby mu 1 mistrzostwo w roli opcji nr 1 z jakimkolwiek innym teamem, niż kilka z 73Warriors.

 

Szkoda mi trochę, że tak słabą psychikę ma i że tak ogromny wpływ na jego decyzje mają ludzie, krzykacze z internetu. Talent na piarę zdecydowanego top10 w historii...

Andrew Gołota tez "prawie wielkim" pięściarzem był. 

 

A mnie cieszy postawa tego cioła który chciał się przewieźć i przewiózł na wózku Warriors 73 wins

 

Pokaż Bezjajeczny Kevinie na co cię stać w sytuacji gdy zespół naprawdę cie potrzebuje. 

 

Z drugiej strony GS i tak pewnie rozjedzie wszystkich w maju i czerwcu. Mam tylko nadzieję  że w tym samym roku ten projekt destrukcyjny dla całej ligi się rozleci. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legacy, legacy...

 

nie wiem ocb z tym jego legacy

zdobyl 2 tytuly z gsw, 2 krotnie byl mvp finalow, 2 krotnie stawiajac kropke nad i. w miedzyczasie w playoffs czy finalach widzielismy, ze curry znikal...

 

mysle, ze gosc ma wysrane na to jak bedzie postrzegane jego legacy. chce zrobic 3peat z warriors, jesli to zrobi i znowu siegnie po mvp naprawde nie powinno byc nawet dyskusji o kwestii tego kto co w warriors. natomiast jesli odejdzie gdziekolwiek i zdobedzie tytul bez warriors bedzie to nie kropka nad i lecz wykrzyknik na koncu zdania. tak to postrzegam

 

obecny sezon maja ciezki. najdluzsza seria porazek ever ale ciezko winic za to samego kd. to doswiadczony zespol, ktory 4 ostatnie lata gral w czerwcu. byliby idiotami gdyby szczytowali w listopadzie. oni maja czas i duzo wazniejsze dla nich jest przejscie przez sezon bez kontuzji, by w playoffs byc zdrowym niz cisnac o hca. hca im do niczego nie jest potrzebne, udowodnili to juz przed rokiem.

 

w tej serii porazek graja bez curry, greena, wciaz do druzyny \

nie wiem czemu ludzie panikuja, mamy listopad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

hca im do niczego nie jest potrzebne, udowodnili to juz przed rokiem.

nom faktycznie, bo wcale nie musieli grać 2 elimination games w tym raz away

 

 

 

zdobyl 2 tytuly z gsw

Takie opinie tylko utwierdzają że ta decyzja dobrze dla niego wyszła. Każdy niby wie ze źle a wszyscy wciskają te tytuły i robią z niego niepodważalnego top2 gracza ligi tylko dlatego że tam dołączył i ''wygrywa''

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legacy, legacy...

 

nie wiem ocb z tym jego legacy

 

O ocenę kariery gracza pod wieloma względami, porównując go do całej reszty graczy w historii sportu/ligi.

 

 

zdobyl 2 tytuly z gsw, 2 krotnie byl mvp finalow, 2 krotnie stawiajac kropke nad i.

 

Tego nikt nie neguje. Przecież to oczywiste, że Durant to niesamowicie dobry koszykarz.

 

 

w miedzyczasie w playoffs czy finalach widzielismy, ze curry znikal...

 

Co masz konkretnie na myśli? Może jeszcze nie do wszystkich dotarło, że to wokół Currego kręci się cały atak i system Warriors, więc to oczywiste, że trenerzy skupiali się na zatrzymaniu właśnie Stepha - pierwszej opcji w ataku GSW. 

 

Przecież dokładnie o to tutaj chodzi, że Durant poszedł do drużyny, która miała już jeden z najlepszych trzonów w historii. Miała genialny system. Miała splash brothers i rewolucyjnego w swojej roli w tym teamie Greena. 

 

Tak, Kevin Durant jest genialnym koszykarzem. Tak, zasłużył na MVP finałów w formule, w jakiej ta nagroda jest przyznawana w ostatnich latach. Pytanie ode mnie do Ciebie - czy coś konkretnego Ci udowodnił tymi latami w Warriors? Czy udowodnił, że - tak, faktycznie Thunder go ograniczali i w Warriors stał się graczem na kompletnie innym poziomie? Czy Thunder po stracie Duranta nagle spadli w hierarchii drużyn NBA do tego, co stało się z Cavs i Heat po odejściach LeBrona? 

 

Po prostu ja, jako fan talentu Duranta od kilkunastu lat, nie dowiedziałem się niczego nowego o nim, a przynajmniej niczego nowego pozytywnego, po tym, jak zmienił klub na Warriors. 

 

Na początku miałem żal, że odszedł z Thunder, ale to akurat szybko mi przeszło - rozumiem wypalenie i frustrację niepowodzeniami - czy to ze względu na temperament Westbrooka, czy to kontuzje w drużynie w paru kluczowych PO-runach itd. To była dobra decyzja, że chciał zmienić team. Ale zmiana na 73Warriors kompletnie nikogo nie rusza w całej bazie ludzi interesujących się NBA.

robią z niego niepodważalnego top2 gracza ligi tylko dlatego że tam dołączył i ''wygrywa''

 

Serio? KD jest uważany za lepszego, niż któryś z dwójki Curry-LeBron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że rusza bo taki badboys czy inne  90proc fanow zobaczy ze ten KD zdobył 2 pierscienie i nawet 2 razy finals MVP czyli automatycznie robią z niego lepszego niż jest naprawdę


 

Serio? KD jest uważany za lepszego, niż któryś z dwójki Curry-LeBron?

 

Od Finals 2017 nie widziałem jeszcze rankingu fanów który ma inne top2 niż 1. LJ 2. Durex ;]

 

Przed dołaczenem do GS w takich rankingach KD nawet do top3 się nie łapał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.