Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2018/19 - w przyczajeniu


jack

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego urywka najbardziej dziwi mnie tylko 84% Kantera na C. Oni próbują grać nim na PF??

 

 

nie jestem pewien, ale on gra czasem z Collinsem i wtedy Zach jest traktowany jako C 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze piszę, żeby nie przeceniać graczy jak Adams czy Jordan, i wiem, że Jugol jest mocno chimeryczny, ale na dosyć zajebisty poziom wskoczył Nurkić po średnim starcie sezonu, od końcówki grudnia robi te 17-10-4-2 na 61%ts przez 28 minut, i to dając obronę na poziomie ~top5 wśród centrów. 

 

Ale to Nurkić, więc pewnie za rok przez 1/3 sezonu znowu będziemy się zastanawiać, czy czasem Zach Collins nie powinien być starterem Blazers, ale kolo jest drugim najlepszym graczem ~50W teamu, więc daję mu trochę miłości. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze piszę, żeby nie przeceniać graczy jak Adams czy Jordan, i wiem, że Jugol jest mocno chimeryczny, ale na dosyć zajebisty poziom wskoczył Nurkić po średnim starcie sezonu, od końcówki grudnia robi te 17-10-4-2 na 61%ts przez 28 minut, i to dając obronę na poziomie ~top5 wśród centrów. 

 

Ale to Nurkić, więc pewnie za rok przez 1/3 sezonu znowu będziemy się zastanawiać, czy czasem Zach Collins nie powinien być starterem Blazers, ale kolo jest drugim najlepszym graczem ~50W teamu, więc daję mu trochę miłości. ;] 

 

I gra za śmieszny pieniądz. Bośniacki Dzik :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieje ,że ta kontuzja McColluma to nic poważnego. Upadek jak upadek a tu podobno czuje mocny ból i dyskomfort.

 

Byłem zaskoczony, że on się nie pdonosi

 

Bez niego Portland mogą się zsunać bo znowu walka o pozycje będzie do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że ta kontuzja McColluma to nic poważnego. Upadek jak upadek a tu podobno czuje mocny ból i dyskomfort.

 

Byłem zaskoczony, że on się nie pdonosi

 

Bez niego Portland mogą się zsunać bo znowu walka o pozycje będzie do samego końca.

Spokojnie, pogra wreszcie Curry, może w końcu jakieś minuty dostanie Simons. CJ nie jest niezastąpiony, to nie Lillard. Z resztą osunięcie się na 7 pozycję może być całkiem korzystne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko obroną. Sterroryzował Nets pod tablicami.

 

Ogólnie teraz reszta zachodu będzie polować na matchup z Blazers w 1st round, chyba Jazz faworytami do tego.

 

Straszna kontuzja, jak fluber napisał - nie tylko w kontekście tego sezonu, Blazers tracą ogromnie, bo Nurkić był ich 2 najważniejszym graczem i bez niego to muszą liczyć na przyspieszony rozwój Collinsa + mpg Kantera i Meyersa...

W tym Oregonie nie ma szczęścia.

Kto wie czy to nie koniec tej ekipy dziś właśnie.

Hassan jest do wyjęcia latem.

Chcieli go jak podpisywał maxa z Heat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to wyglądało. Dobrze chociaż, że jest na kontrakcie więc może się w spokoju rehabilitować. Nie ma potrzeby by się spieszyć. 

 

Blazers jeszcze w przyszłym sezonie są w dupie z zapchanym salary więc zastępcy trzeba szukać przede wszystkim w Collinsie. Nie spodziewam się, żadnej rewolucji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.