Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2018/19 - w przyczajeniu


jack

Rekomendowane odpowiedzi

O ile 18.000.000 jest bardzo wątpliwe to wrzucenie Aminu do top 150-250 czyli druga połowa graczy nba czyli rotacyjne 7/9 przeciętnego zespołu tuż pod PO patrząc na ti ze Aminu to porządny starter mocnego zachodniego teamu nie wchodzi w twój szablon.

 

Strasznie go nie lubisz

10.000.000 x 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile 18.000.000 jest bardzo wątpliwe to wrzucenie Aminu do top 150-250 czyli druga połowa graczy nba czyli rotacyjne 7/9 przeciętnego zespołu tuż pod PO patrząc na ti ze Aminu to porządny starter mocnego zachodniego teamu nie wchodzi w twój szablon.

 

Strasznie go nie lubisz

10.000.000 x 3

 

za 10 x 3 to nawet Olynyka nie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogolnie cicha satysfkacje jak jechano po PG w tamtym sezonie, ze to przereklamowany allstar etc. Nie chce szukac postow i cytatow by tutaj nie kompromitowac wielkich znafcow tego forum, ale mam nadzieje, ze posypią sami  sobie głowy popiołem.

 

Ale skoro rok temu grał i był przereklamowanym all starem, to czemu ktokolwiek miałby posypać głowę popiołem? :)

 

Poza tym, to czy to nie Ty jesteś tym userem, którego przewidywania trzeba było brać na opak? Czy o kogoś innego chodziło wtedy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie minęły już prawie 3 lata, ale wpakowanie się w kontrakty za sumę 291 mln dolarów w czwórkę Crabbe, Harkles, Turner, i McCollum dalej śmieszy  :grin:


Byli wtedy jeszcze geniusze w LA i na Florydzie, więc się aż tak nie wyróżnili, ale naprawdę ładnie i chwalebnie to wyglądało  :smile:


Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie minęły już prawie 3 lata, ale wpakowanie się w w kontrakty za sumę 291 mln dolarów w czwórkę Crabbe, Harkles, Turner, i McCollum dalej śmieszy :grin:

Byli wtedy jeszcze geniusze w LA i na Florydzie, więc się aż tak nie wyróżnili, ale naprawdę ładnie i chwalebnie to wyglądało :smile:

Donośny śmiech roznosi się od Sacremento to Nowego Yorku. Niby śmieszy a jednak Blazers rokrocznie meldują się w PO a przyszłość i nic nie wskazuje by miało się to w najbliższych latach zmienić. Niejeden GM chciałby by karą za jego największe błędy było odpadniecie w 1 rundzie PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donośny śmiech roznosi się od Sacremento to Nowego Yorku. Niby śmieszy a jednak Blazers rokrocznie meldują się w PO a przyszłość i nic nie wskazuje by miało się to w najbliższych latach zmienić. Niejeden GM chciałby by karą za jego największe błędy było odpadniecie w 1 rundzie PO.

 

Okey. Czyli Portland jest jak rozumiem top3 najgorzej zarządzanych franczyz po Sacramento i Nowym Yorku?

Czy też może ten donośni śmiech roznosi się także w Oakland, Bostonie, Denver czy Milwakue?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey. Czyli Portland jest jak rozumiem top3 najgorzej zarządzanych franczyz po Sacramento i Nowym Yorku?

Czy też może ten donośni śmiech roznosi się także w Oakland, Bostonie, Denver czy Milwakue?

Nawet zacząłem ci odpowiadać ale jednak wolę ten czas spożytkować na dłubanie w nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LBS

 

Czyż  nie Ty broniłeś kontraktu Crabbe? Że sensowne pieniądze?

 

Covington i Ingles to gracze ocierający się o TOP50 a minimum są w TOP60 a dostali umowy typu 53/4 i obecnie zarabiają ok 12-14 mln

Obaj są lepsi w każdym ale to w każdym aspekcie od Aminu

 

Inni zadaniowcy jak Ariza czy Reddikc zarabiają ok 15 a oni są elitarni w pewnych aspektach

 

W czym Aminu jest elitarny, że chcesz mu płacić więcej niż jakikolwiek zadaniowiec otrzymuje w tej lidze?

 

A bajka o tym ,że wzrasta zasób pieniędzy w NBA sprawiła ,że w 2016 Turner otrzymał 70/4... Nie daj się złapać na tę samą bajkę drugi raz

 

Obronę w Blazers trzyma Nurkić. Jak on schodzi to się robi dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, mówiłem, że procenty Crabbe za trzy są bardzo dobre, co Ty próbowałeś niewiadomo czemu negować

 

było też coś o jego obronie, która w Blazers nie była aż tak żałosna, dlatego jak już, to mogłem mówić, że ten kontrakt ma szansę nie być aż tak tragiczny - ale jednak jest tragiczny

 

co do Aminu - kwota, która zaproponowałem jest aż taka duża, bo można założyć, że po latach brania ochłapów teraz jest ostatni moment aby Twaróg dostał większy pieniądz, zwłaszcza, że graczy o jego charakterystyce jest na rynku bardzo niewielu. Granta z Thunder przepłaciłbym tak samo byleby tylko go mieć, zresztą c'mon - dajemy 30 baniek 34 letniemu Sapowi, a ma mi być szkoda sypnąć Aminu? Zwłaszcza, że te 18 to jest raczej sufit, a może się skończyć na 14-15, a taki kontrakt traktowałbym już w kategorii okazji.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, mówiłem, że procenty Crabbe za trzy są bardzo dobre, co Ty próbowałeś niewiadomo czemu negować

 

było też coś o jego obronie, która w Blazers nie była aż tak żałosna, dlatego jak już, to mogłem mówić, że ten kontrakt ma szansę nie być aż tak tragiczny - ale jednak jest tragiczny

 

co do Aminu - kwota, która zaproponowałem jest aż taka duża, bo można założyć, że po latach brania ochłapów teraz jest ostatni moment aby Twaróg dostał większy pieniądz, zwłaszcza, że graczy o jego charakterystyce jest na rynku bardzo niewielu. Granta z Thunder przepłaciłbym tak samo byleby tylko go mieć, zresztą c'mon - dajemy 30 baniek 34 letniemu Sapowi, a ma mi być szkoda sypnąć Aminu? Zwłaszcza, że te 18 to jest raczej sufit, a może się skończyć na 14-15, a taki kontrakt traktowałbym już w kategorii okazji.

Gość ma kontrakt 30/4, całkiem przyzwoity jak na niego. To, że niektóre kluby głupio poprzepłacały, nie oznacza wcale, że inne kluby powinny teraz je naśladować. Amimu nie zapewnia Ci ani ataku, ani obrony, po prostu roles. Który się starzeje i bierze ostatni kontrakt.

50/4 to byłby taki szczyt, jaki mu można dać, optymalnie raczej 30/3. Ktoś może mu dać więcej, ale to po prostu będzie głupi kontrakt, który się będzie ciągnął jak normalna cena za centra według Jendrasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, mówiłem, że procenty Crabbe za trzy są bardzo dobre, co Ty próbowałeś niewiadomo czemu negować

 

było też coś o jego obronie, która w Blazers nie była aż tak żałosna, dlatego jak już, to mogłem mówić, że ten kontrakt ma szansę nie być aż tak tragiczny - ale jednak jest tragiczny

 

co do Aminu - kwota, która zaproponowałem jest aż taka duża, bo można założyć, że po latach brania ochłapów teraz jest ostatni moment aby Twaróg dostał większy pieniądz, zwłaszcza, że graczy o jego charakterystyce jest na rynku bardzo niewielu. Granta z Thunder przepłaciłbym tak samo byleby tylko go mieć, zresztą c'mon - dajemy 30 baniek 34 letniemu Sapowi, a ma mi być szkoda sypnąć Aminu? Zwłaszcza, że te 18 to jest raczej sufit, a może się skończyć na 14-15, a taki kontrakt traktowałbym już w kategorii okazji.

 

Crabbe dobrze rokował na przyszłość, pracował i rozwijał się z sezonu na sezon po obu stronach parkietu. Gdyby nie Nets, nie dostałby tak dużego kontraktu i też byłby zadowolony z zarobków na poziomie Harklessa. Ale, że Nets sypnęli to Olshey zaryzykował i wtopił. Crabbe brakuje przede wszystkim regularności i pewności siebie by zarabiać blisko 20kk. Dalej ma przebłyski pokazujące potencjał ale lata lecą a stabilizacji wciąż brak. 

 

A jeśli chodzi o Aminu to trzeba mu przyznać, że w tym sezonie lepiej wygląda w ofensywie. Widać, że się pilnuje i stara jak najmniej kozłować i jak najszybciej pozbywać piłki. Poprawił selekcję, przestał seryjnie ceglić, gra rozważniej. W defensywie czasem potrafi wygrać mecz ale równie często znika. Faktycznie zdarza się, że wygląda jak bestia w obronie siekająca trójeczki jak z rękawa ale w większości meczów to jednak tło na poziomie Harklessa. No i te 28 lat to jakaś ściema aż sprawdziłem czy on na pewno urodził się w Stanach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to tylko szkoda minut Collinsa.

 Dokładnie. Stotts przypadkiem rozpoczął sezon dzieląc minuty na centrze miedzy Nurkicia i Collinsa. Collins super w tym układzie wyglądał więc Stotts przesunął go na PF a na środku zaczął grać Leonard. Pewnie zamysł był taki by łatać brak PF w składzie. Ale Collins na PF to cień tego rządzącego na C. Teraz doszedł Kanter, i super ale trzeba było zrobić dla niego miejsce i pozbyć się Leonarda, który wreszcie zaczął wyglądać jak koszykarz. A tak w Portland mamy 4 centrów i właściwie żadnego PF poza Aminu. Jeszcze Gortat jest do wzięcia, przydałby się ;-)

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.