Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2018/19 - w przyczajeniu


jack

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mecz z Bostonsami.

Gdzie będę mógł oglądnąć powtórkę meczu, najlepiej już z rana ok 7. Jest w ogóle taka możliwość?

 

Sprawdź tutaj: https://www.nbahdreplay.com/ choć tak jak wspominał iglo13 nie wiem czy wcześnie rano będzie już wrzucone.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojne zwycięstwo nad Celtics na zakończenie 6-meczowej serii domowej. Lillard z Nurkiciem postanowili obnażyć braki Bostończyków pod koszem i katowali akcje dwójkowe do bólu. Blazers w końcu mają podkoszowych. Nurkić - 7 zbiórek ofensywnych, Collins - 6. Leonard całkiem solidna zmiana z 2 celnymi trójkami. Wreszcie przełamał się Curry. Layman na 100% skuteczności. Aminu w życiowej formie. Teraz pora na 6 meczów w 10 dni na wyjeździe a po nich zaczniemy się zastanawiać, czy Blazers załapią się na PO :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland grało b2b, a poza tym Bucks grali u siebie gdzie mają obecnie bilans 9-1. Dodatkowo nie mieliście odpowiedzi na Giannisa, który w ostatnich dniach dominuje pod koszem jak Shaq w najlepszych czasach. Aminu to trochę za mało na niego w takiej formie. To co prawda wciąż nie tłumaczy tego 40+ punktowego deficytu, jednak Portland chyba wliczało porażkę w rachubę. Na pocieszenie powiem że ten 1 mecz w Oregonie był najtrudniejszym jak dotąd spotkaniem w sezonie dla Bucks. To był w zasadzie jedyny mecz gdzie Kozły niemiały żadnych szans na wygraną.

 

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

myślę, że w lato Portland nie powinni mieć skrupułów i zrobić trade z udziałem CJa McColluma, gość ma najwyższy kontrakt w zespole a poza ruchem bez piłki nic nie daje, taki Nurkić za połowę ceny to złoto czy chociaż Aminu, ciekawy zespół ale SG do poprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że w lato Portland nie powinni mieć skrupułów i zrobić trade z udziałem CJa McColluma, gość ma najwyższy kontrakt w zespole a poza ruchem bez piłki nic nie daje, taki Nurkić za połowę ceny to złoto czy chociaż Aminu, ciekawy zespół ale SG do poprawy

Nurek to akurat zrobił b2b fouled outa grając średnio 25 minut, dziwne, bo wydawało się, że już ogarnął głowę

 

Aminu jeśli chce o coś jeszcze pograć, to powinien stamtąd uciekać, swoje już zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurek to akurat zrobił b2b fouled outa grając średnio 25 minut, dziwne, bo wydawało się, że już ogarnął głowę

 

mowa o gościu co zarabia 12 baniek, dla zespołu opcja idealna, gość fajnie poprawił grę w post ale mało to wykorzystują 

 

Aminu jeśli chce o coś jeszcze pograć, to powinien stamtąd uciekać, swoje już zrobił

 

ja wiem, że wy go w Denver chcecie, ale w lato mu ktoś zabuli, bo zasługuje i gra generuje wartośc ok 18-20 baniek, ale to taki Ottop Porter case imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.