Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2018/19 czyli vanitas vanitatum et omnia vanitas


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Potworny atleta bez większych umiejętności  koszykarskich.

Rok w NCAA nic mu nie dał. Coś tam bronić potrafi w miarę, ale poza tym meh.

 

 

Taki drugi Ferguson, ale z mid 2nd można takich typków już brać, bo może wypalą.

Ale nie jak Fergusona z 21 pickiem.

Ja bym go tak prędko nie skreślał, mam przeczucie że Diallo jest 2 półki wyżej od Fergusona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Heh, właśnie zauważyłem (nie śledzę na bieżąco OKC...), że Thunder ma w składzie 5 4 spady po Hinkiem :-)

  • TLC
  • Noel
  • Grant
  • Stauskas
  • McDaniels.

Do kompletu brakuje jeno Hollisa Thompsona, JaKarra Sampsona i wielkiego Jahlila Okafora...

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie zauważyłem (nie śledzę na bieżąco OKC...), że Thunder ma w składzie 5 spadów po Hinkiem :-)

  • TLC
  • Noel
  • Grant
  • Stauskas
  • McDaniels.

Do kompletu brakuje jeno Hollisa Thompsona, JaKarra Sampsona i wielkiego Jahlila Okafora...

 

Jaki Stauskas?

 

Ten?

 

https://eu.usatoday.com/story/sports/nba/2018/07/05/the-latest-trail-blazers-sign-stauskas-to-1-year-contract/36664513/

 

To dobry jest grając w dwóch teamach.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sorry, nie mam pojęcia skąd mi się wziął tam Stauskas...? Poprawiłem :-)

#chcialemblysnacalezjebalem

Edytowane przez Jeff Hanneman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już takie bad newsy leco o OKC, to dorzuce jeszcze jednego:

 

mianowicie nie kumam calego hype'u że OKC ma w tym roku wypaść lepiej niz rok temu, zupełnie tego nie kumam. I zeby nie było, nie kumałem też tego wcale zanim przyszło info o kontuzji Russela czy teraz o Robersonie.

 

ponoć samo odejście Melo ma ich niesamowcie wzmocnić, no, może, nie wiem, ale inne newsy są takie:

*Westbrook wg doniesień serwisu AirBall peEl ma ponoć już 30 lat. Młodszy nie będzie, zdrowszy i skoczniejszy nie będzie, zmądrzeć - skoro nie zdążył zmądrzeć do 30 to już pewnie też nie zmądrzeje

*spacingu, jak nie było od odejścia Duranta, tak ciągle nie ma

*skoro już nie ma ogólnie szeroko pojętego spacingu, to warto by choćby mieć wysokiego z jakimś rzutem z półdystansu / dystansu, żeby center przeciwnika nie mógł kampować pod koszem - no to Okla podpisała Nerlensa Noela.

*Polowi Dżordżowi ponoć bardzo się w OKC podoba, co nie zmienia faktu że w PO w contract year niejaki Joe Ingles zjadł go i wysrał, i nie bardzo wiem czemu PG13 mialby nagle w drugim sezonie w OKC zacząć grać dużo lepiej

 

no, nie wiem, chciałbym się mylić bo w jakimś delikatnym stopniu im kibicuję, lubię tego pojebanego Westbrooka, PG13 i Robersona, ale naprawdę nie kumam czemu w tym roku ma być lepiej niż w tamtym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie no oczywiście bo Roberson był jedynym który w OKC potrafi bronić.

 

Teza z dupy.

Jest gościem który jest najlepszym obwodowym obrońca w lidze

 

Okc z nim a bez niego w sezonie wyglądała jak inna drużyna.

 

Generalnie moim zdaniem gdyby Robertson był zdrowy od początku sezonu to Oklahoma mogłaby wykręcić w tym sezonie być może nawet najlepsza obronę w lidze bo mają taki potencjał ludzki który to umożliwia.

 

Moim zdaniem jeśli późno wróci OKC może wylądować nawet na 6-7 miejscu i w pierwszej rundzie szybkie baty od Houston albo Golden :P

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie no oczywiście bo Roberson był jedynym który w OKC potrafi bronić.

 

Teza z dupy.

Eld chyba przesadziłeś... post chciałeś sobie nabić czy ciężka noc miałeś? Może zanim następnym razem napiszesz coś takiego to zobaczysz dokładnie jak wygląda OKC z nim i bez niego w defensywie i merytorycznie przedstawisz swój pogląd.

 

 

 

Generalnie moim zdaniem gdyby Robertson był zdrowy od początku sezonu to Oklahoma mogłaby wykręcić w tym sezonie być może nawet najlepsza obronę w lidze bo mają taki potencjał ludzki który to umożliwia.

Potencjał jest, ale z tą najlepszą obroną (mimo braku Melo) to trochę odważna teza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld chyba przesadziłeś... post chciałeś sobie nabić czy ciężka noc miałeś? Może zanim następnym razem napiszesz coś takiego to zobaczysz dokładnie jak wygląda OKC z nim i bez niego w defensywie i merytorycznie przedstawisz swój pogląd.

 

 

Chory jestem ale z tym, że w OKC nie będzie miał kto bronić to przesada. W zeszłym roku wychodził Brewer i Melo. Dwie tyczki defensywne. Teraz obu nie ma. Wiadomo, że Roberson jest nie do zastąpienia, ale nie popadajmy od razu w jakieś defetystyczne nastroje. Trzeba będzie bronić obwód to George zejdzie na 2 i będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.