Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2018/19 czyli vanitas vanitatum et omnia vanitas


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tu trzeba jak najszybciej spakować duet wzajemnej adoracji Westbrook-PG13, brać młodych, picki i budować od nowa tę drużynę. Nie poszło z Durantem, Ibaką, Westbrookiem i Hardenem, to tym bardziej nie pójdzie z dostojną gazelą i rozgrywającym bez pomyślunku.

 

 

poszukaj może postu ely3 o finansach OKC[powinien być na poprzedniej podstronie] i przemyśl jeszcze raz komu nie poszło: organizacji OKC czy Tobie.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zachwytów nad przedłużeniem Granta.

 

Po pierwsze nie umie rzucać. Poniżej 30% za 3 w zeszłym sezonie, zresztą on w ogóle niemal nie rzuca - w wieku 24 lat nigdy nie oddawał więcej niż 1.5 3PTa per game/ 3 PTa per36. Skuteczności fatalne, rzuty wolne słabe (więc technika do bani).

 

Jeśli nie umie rzucać to w s5 z Robersonem, Westbrookiem i Adamsem wygląda to bardzo, bardzo słabo.

 

Więc raczej wymiennie z Robersonem.

 

Czy na gracza, którego minuty nie powinny być wysokie opłacało się wydawać 27/3.

W sytuacji OKC, gdzie to jest kilkadziesiąt dodatkowych mln w tym sezonie?

 

Nie dostrzegam czegoś w tym Grancie?

 

Już pomijam fakt, że nikt by mu inny raczej tyle nie dał.

nie dostrzegasz :P patrząc że jednak sporo było o nim mówione w fa i że sporo ekip wyrażało zainteresowanie to jednak coś w chłopaku musi być, dla mnie świetny two way prospect, plus nie mów że by mu nikt tyle niedał bo jakby niedał to Presti też by nie dał :P:) czym usprawiedliwiam Lindseya w kwestii Exuma poniekąd, choć za podobny hajs to szczerze wolałbym Granta :)

 

PS z PG cięzka sprawa ale bardzo możliwe że autor tematu ma rację, że to leser, inteligentny ale jednak :) dziwiła mnie bardzo jego decyzja o pozostaniu, tutaj niby zaprocentował że nie opuścił smal marketu i ekipy w średnim położeniu, ale jeśli czuje się jakoś tam związany z OKC, jest mu tam dobrze to szczerze mówiąc w play off nie było widać tego. W Lakers faktycznie może i perspektywy na wynik byłby lepsze z czasem, choć pieron to wiem, ale w OKC głowy mu nikt tak bardzo czyścić nie będzie jak nawali. Nie wiem, nie orientuję się, jaki miał wpływ na jego decyzję podpisanie Lebrona, z tego co pamiętam Lakers stać było na jeszcze jeden taki kontrakt, jak nie to wyprowadźcie z błędu. Ale fakt faktem nie ma chyba bardziej niewdzięcznej roli niż bycie sidekickiem dla Jamesa, coś takiego to tylko gracze pokroju Wadea mogą znieść, z dwojga złego George pewnie woli dostawać od rywali grając z brickiem niż dostawać od wszystkich za grę z Lebronem :P

 

PSS to wykupienie melola to jest nobrainer jak popatrzyłem ile OKC na tym zaoszczędzi, dziwi mnie tylko że są ekipy zainteresowane dalej jego usługami, przecież to jest szrot ciężkiego kalibru, jego nawet trudno porównać do tych wszystkich ring chaserów których kiedyś pamiętam jak Payton czy Eddie Jones, bo on nawet jako rols będzie miał negatywny wpływ na wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RW0 był 4 numerem draftu. Przed nim poszły takie tuzy jak Beasley ( oczywiście należy pamiętać hype na niego wtedy ) i O.J Mayo ( ten za zielsko wyleciał ). Harden poszedł z trójką. Przed nim Memphis dali mocno ciała. Generalie 2009 to był draft guardów, więc o pomyłkę nie było ciężko.

Presti jest git co do tego nie ma wątpliwości, szczególnie jeśli patrzy się ilu półgłówków okupuje stanowiska GM, w sumie to co mu ludzie zarzucają najbardziej to postawienie na bricka kosztem brody, ale tak patrząc przez pryzmat czasu to jeden drugiego warty. Z tego wszystkiego tylko Durant był nie do zastąpienia, ale jakoś wątpię żeby obecność hardena skłoniła go bardziej do pozostania w OKC po wszeczasy :) Gdyby Prestiego z Lindseyem w jednego gma połączyć to wtedy byłby fachura bezbłedny :) a i mayo chyba za sterydy poleciał z tego co się nie mylę

 

Fani lakers pół roku temu nie oddali by pary Randle Bryant za Love.

 

Takie to prospekty.

 

Szydzę bo każdy klub ma takich samych fanów.

 

Fan chce wzmocnień swojego zespołu za bezcen.

 

Z mojego ogródka np.

 

Spurstalk.

 

Leonard za Fultz Saric Co i 3 piwrwszorundowce.

A najlepiej Tatum Brown i Pick.

 

Każdy tak ma.

 

akurat dzisiaj jak zobaczyłem ze Sixers są zainteresowani Leonardem, to pomyślałem że taki deal byłby win win dla obu ekip, przy czym Spurs musieli by się obejść bez picków 

każdy kto go zastąpi bo Melo w koszulce OKC już nie wybiegnie. Zwłokami też nazywam Pattersona, bo to jak się "pokazał" w zeszłym sezonie nie zasługuje na inny epitet. 

 

 

z tym Patersonem to ciekawa sprawa bo sezon wcześniej w Raps był całkiem przydatnym grajkiem, te przenosiny mu niebyt dobrze zrobiły, myślę że sporo w tym ręki Donovana jak kolesiem gra, oczywiście znając miarę że to rols na 20 minut na parkiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wygląda to tak, że Thunder dogadali się z kimś w sprawie tradeu Melo (Sacto za Shampa lub Randolpha + pick, czy Ferguson) i ten klub go zwolni lub zestrec***ą  emoji525.png.

 

Presti zgodził się, żeby Melon porozmawiał z Rockets i Heat w sprawie podpisania z którym z tych klubów po zwolnieniu. 

 

 

DhyPv7fVAAEm2xJ.jpg


Heat mają ponoć 50% szans na podpisanie emoji525.png

 

DhyPv7iUcAELCR5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wygląda to tak, że Thunder dogadali się z kimś w sprawie tradeu Melo (Sacto za Shampa lub Randolpha + pick, czy Ferguson) i ten klub go zwolni lub zestrec***ą  emoji525.png.

 

Presti zgodził się, żeby Melon porozmawiał z Rockets i Heat w sprawie podpisania z którym z tych klubów po zwolnieniu. 

 

 

Ktoś mi wytłumaczy jak możliwe jest "lub" o którym pisał Alzonzo? Jak zamienić kontrakt za 28 mln na taki za 11,5 z pickiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo to niezbyt gramotnie napisał, ale chyba ten pick ma iść od OKC do Sacto

Tak, Thunder musieliby dopłacić tak jak napisałem pickiem lub Fergusonem.

Możliwe też, że trójstronnie, czyli np: Okla, Sacto i Heat i wtedy Heat tez coś dorzucają Sacto, ale tu wchodzą wyższe kombinacje i nawet nie będe próbował zgadywać, jak by to mogło wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki widzicie sens pozyskiwania Shroedera?

 

Pamietam jak gral zmiennika Teague'a i byly ciagle narzekania ze chce byc starterem.

Do tego dochodzi kwestia rozprawy o pobicie i ogolnie widac ze kolesiowi hajs uderzyl do glowy jak sie patrzy na jego lans z custom made lambo i tym podobne.

 

Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 rzut oka nie widzę sensu dla OKC. Pewnie trochę zaoszczędza na podatku, ale czy powinni pakować się w 3 lata Schrodera? Obok RW raczej średnio będzie wyglądał, wątpliwy charakter, a backup za 15 mln to niezłe bogactwo. Spacingu tez nie poprawi. Myślałem, ze jak z Hawks to Bazemora wyciągną, który przydałby się OKC, a fajnie byłoby go zobaczyć w czymś innym niż tank, wartościowy gracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muscala fajny grajek, ale OKC mają już Pattersona, więc dobrze że do Sixers poleciał.

 

 

Muscala ponoć idzie do Philly. Luwawu-Cabarrot do OKC a Justin Anderson do Atlanty

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.