Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2018/19 czyli vanitas vanitatum et omnia vanitas


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Russell to jest idiota, ohhhhhhhhhhh

 

Że niby Irvingowi się steal udał i już RW to idiota?

 

Czy może chodzi o to jak chciał celowo drugi FT spudłować na Oreb?

 

3 mecz pod rząd na wyjeździe. C'mon. Wrzuccie luz. Pisałem, że chciał bym 2:1, jest 2:1.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skill>atletyzm u point guardów ;) ?

 

Kreowanie innych>skill u point guardów?

Nom, Westbrook jest dalej solidny w ataku (w skali ligi), ale w skali allstara to niereformowalny typek, który nie ma pojazdu do takiego Kyriego, a to coś, czego nikt nie pisałby dwa lata temu. Inna sprawa, że Irving jest zajebisty.

 

BMF może nie oglądałem ze dwóch meczów OKC w tym sezonie, gdzie grali o dzikiej porze ale RW naprawdę zmienił styl gry co szczególnie widać w ostatnich meczach. Suwak bardziej poszedł na D, co było widać choć by dzisiaj gdzie ładnie w tempo gonił za Irvingiem. Do tego mocno promuje swoją grą już nawet nie tyle samego PG bo to oczywiste ale zajebisty skok jakościowy zaliczył Grant dzięki niemu. Przecież ostatnia trójka OKC dzisiaj padła po takiej właśnie akcji, gdzie RW wpadł do środka, poszedł w powietrze, na niego 3 obrońców a piła poszła do rogu do wolnego Granta.

 

I takich akcji w skali meczu jest kilkanaście. Nie trafia, ale już nie wali na pałę tylko naprawdę spoko rozrzuca.

 

A to, że mu się coś zdarza zepsuć to przypomnę że i LBJ pudłował dunki sam na sam z koszem a to co piszecie o idiocie i tak dalej to to co powtarzam od dłuższego czasu:

 

Stereotypy.

 

Irving wsadził łapy w odpowiednim momencie, gdzie praktycznie nie istniał w obronie przez większość meczu, gubił krycie, zostawał na zasłonach i już HURR DURR DURR RUSS IDIOTA. I ślepej kurze się ziarno trafi.

 

Spuście z brzytwy i popatrzcie bardziej obiektywnym okiem a nie że ktoś obejrzy ostatnią kwartę OKC raz na jakiś czas i już Russ idiota.

 

Dostali w dupe. Ok. 2:1 chciałem, 2:1 jest z wyjazdówki. Chyba tylko kibice GSW nie byli by zadowoleni. Tyle że to co dzisiaj Irving zagrał w O + Smart i Morris to była poezja.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook gra najgorszy sezon w karierze praktycznie i jest to kolejny sezon, w którym obniżył poziom gry. Biorąc pod uwagę jego wiek, możliwe jest, że się kończy. Sam byłem obrońcą Westbrooka, ale w tym sezonie gra po prostu słabo i gdyby nie to, że George gra najlepszy basket w karierze, pewnie byliby poza PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook gra najgorszy sezon w karierze praktycznie i jest to kolejny sezon, w którym obniżył poziom gry. Biorąc pod uwagę jego wiek, możliwe jest, że się kończy. Sam byłem obrońcą Westbrooka, ale w tym sezonie gra po prostu słabo i gdyby nie to, że George gra najlepszy basket w karierze, pewnie byliby poza PO. 

 

Aha.

 

Wpadnę.

 

Napiszę.

 

Wyjdę.

 

W defence - lepszy. W rozgrywaniu - lepszy. Drużyna tylko zyskuje ( 3 seed na przejebanym zachodzie ) na jego rozegraniu, rzutowo - ok, gorszy, wolumen rzutów-mniejszy, czyli chyba lepiej?

 

Ale nie no po co. Popatrzę na boxscore, rzucę opinię z dupy i nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grant bez Westbrooka ma prawie identyczne statsy jak z nim, a to już prawie 400 min.

 

Westbrook nie gra w ogólnej skali złego sezonu, bo dobrze broni i ma dodatni wpływ w ataku. Oceniając go jako superstara/allstara, to wygląda to słabo, on oddaje tyle rzutów ile oddawał grając obok Duranta w ostatnim sezonie, tylko -7.2%TS, a to przepaść. :] Może poziom borderline allstara jakby przyjąć pozytywną interpretację dla niego.

 

Bardziej ciekawe czy to początek zjazdu czy po prostu zgubił rzut, LeBron też miał taki sezon w Cleveland, ale potem w playoffach miał 65%TS. :] Obrona, obroną, drugi, jeszcze słabszy sezon Westbrooka w ataku po MVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W defence - lepszy. W rozgrywaniu - lepszy. Drużyna tylko zyskuje ( 3 seed na przejebanym zachodzie ) na jego rozegraniu, rzutowo - ok, gorszy, wolumen rzutów-mniejszy, czyli chyba lepiej?

 

Ale nie no po co. Popatrzę na boxscore, rzucę opinię z dupy i nara.

Nie napisałem, że jest cancerem, napisałem, że jest słabszy niż w poprzednich latach. I obniżanie volumenu rzutów samo w sobie nie jest dobre - kiedy Westbrook napierdalał 2 lata temu rzuty jak głupi, miał dobry TS i angażował całą obronę przeciwnej drużyny. Kiedy superstar i pierwsza opcja obniża swój usg, ktoś musi przejąć. A generalnie fajniej jest jak zamiast dawać rzucać jakiemuś rolesowi od D, rzuca superstar, bo w teorii ma być w tym lepszy.

Westbrook 2 lata temu był gdzieś w okolicahc top5, rok temu top10, teraz wypada poza top15. Dalej to gracz, na którego obecności drużyna tylko zyskuje, ale po prostu jest gorszy niżbył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu z Was jeszcze bierze pod uwagę fakt, że Russ po przyjściu Schrodera musi biegać na pozycji na której praktycznie nigdy nie grał dużych minut.

 

Jak są razem na boisku to Russ biega na SG i często ma na sobie po prostu większego obrońcę i często lepszego a to Schroedrowi robi się wtedy miejsce. West póki co w tym sezonie spędził aż 44% czasu na SG! I co się dziwić, że obniżył skuteczność? 

 

Przyznać się, kto naprawdę zwrócił na to uwagę nim zaczął jechać po Russellu?


Nie napisałem, że jest cancerem, napisałem, że jest słabszy niż w poprzednich latach. I obniżanie volumenu rzutów samo w sobie nie jest dobre - kiedy Westbrook napierdalał 2 lata temu rzuty jak głupi, miał dobry TS i angażował całą obronę przeciwnej drużyny. Kiedy superstar i pierwsza opcja obniża swój usg, ktoś musi przejąć. A generalnie fajniej jest jak zamiast dawać rzucać jakiemuś rolesowi od D, rzuca superstar, bo w teorii ma być w tym lepszy.

Westbrook 2 lata temu był gdzieś w okolicahc top5, rok temu top10, teraz wypada poza top15. Dalej to gracz, na którego obecności drużyna tylko zyskuje, ale po prostu jest gorszy niżbył. 

 

Up.

 

Patrz wyżej. Bo to moim zdaniem główny powód słabej skuteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia dla Twojej tezy. Np. Westbrook gdy S5 jest na parkiecie (526 minut) robi 43.6%TS (!), gdy Fergussona zastępuje Schroder ma 48.3%TS, porównanie innych lineupów wyglądałoby pewnie tak samo, więc tak, Westbrook wygląda lepiej jeżeli chodzi o scoring grając obok Niemca. Takie rzeczy można naprawdę bardzo łatwo sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia dla Twojej tezy. Np. Westbrook gdy S5 jest na parkiecie (526 minut) robi 43.6%TS (!), gdy Fergussona zastępuje Schroder ma 48.3%TS, porównanie innych lineupów wyglądałoby pewnie tak samo, więc tak, Westbrook wygląda lepiej jeżeli chodzi o scoring grając obok Niemca. Takie rzeczy można naprawdę bardzo łatwo sprawdzić.

 

Myślę, że jak by TS z tego co podałeś rozłożyć na części pierwsze, część mojej teorii pewnie znalazła by uzasadnienie. Nie mniej Russ zdecydowanie gra inaczej i jak innych wku**ia że ktoś się wypowiada o jego drużynie nie oglądając meczy, czytaj: nie ma eye-testu, tak mnie wkur**a jak ktoś równa Russa do stereotypów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że Westbrook ma łudząco podobne statsy pod względem usage, liczby rzutów, asyst, strat, przechwytów do tych z ostatniego sezonu z Durantem ("Westbrook gra inaczej niż kiedyś"), u tego samego trenera, nawet pełni podobną rolę obok George'a - a gra koszmarny sezon pod względem efektywności, dużo gorszy niż wtedy, pomimo tego, ze jego drużyna gra bardzo dobrze.

 

Twoje wytłumaczenie ("bo gra obok Schrodera") to w całości nieprawda, bo jest odwrotnie (patrz efektywność RW w podstawowym lineupie), nie chce mi się sprawdzać, ale typuję, że Westbrook trochę więcej gra off ball ze Schroderem niż bez niego, a poza skrajnymi przypadkami a'la Ingram to z reguły daje boosta do efektywności. Albo po prostu lepiej atak OKC funkcjonuje ze Schroderem, sam George mówił o tym, że różnicę zrobiło dołożenie kolejnego ballhandlera.

 

Zresztą, sam zacząłeś od "patrzcie na mecz z Bostonem, Westbrook gra inaczej niż kiedyś", a skończyło się na 22 pkt na 49%TS i fatalnej stracie w końcówce po bezmyślnym zagraniu RW, więc ''another day at the office'' w tym sezonie (Westbrook ma słabiutkie statsy w clutch, 22pts na 48%ts to jego średnia z tego sezonu). :] 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by z tym może i żyć gdyby równocześnie dawał doskonale prowadzenie zespołu na parkiecie , elitarna D zamykająca wszystkich i potężne rozgrywanie kreujące partnerów.

 

Tymczasem ...

Świetny gracz do porannej kawy aby coś tam w ogólniku usłyszeć o TD dla kogoś co nie chce znac szczegółów.

Headlines Maker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by z tym może i żyć gdyby równocześnie dawał doskonale prowadzenie zespołu na parkiecie , elitarna D zamykająca wszystkich i potężne rozgrywanie kreujące partnerów.

 

Tymczasem ...

Świetny gracz do porannej kawy aby coś tam w ogólniku usłyszeć o TD dla kogoś co nie chce znac szczegółów.

Tymczasem  w tym sezonie Russ to bardzo dobry obrońca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza jego wada jest egoizm.

 

Te procenty to dalszy problem.

 

 

Choć istotny.

Tymczasem w tym sezonie Russ to bardzo dobry obrońca

Dobry. Lepszy. Ale nie bardzo dobry.

Chyba ze na tle starego RW.

Nie na tyle dobry aby zapomnieć o tych procentach

Bo taki był sens wypowiedzi

Już plusowy 0,47 DRPM ale do bardzo dobry chyba daleki?

Plusowy mogę zostawić tu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.