Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne twarze w sztabie szkoleniowym. Tym razem mniej spektakularnie:

 https://www.nba.com/timberwolves/news/minnesota-timberwolves-add-coaching-staff?fbclid=IwAR3oSefYgGtCgeYbR73S3M9FggNlVu3hBUcSCQEDMVEIs4cYoLBadFF-bVE

Rozrasta się sztab szkoleniowy i dobrze.

Propozycji wymiany Wigginsa, typu:

Cytat

Sota powinna dzwonić do Charlotte i użyć wszelkich tricków marketingowych, aby popchnęli wymianę Batuma za Wigginsa. 

oraz

Cytat

jeszcze zapomnieliście o możliwości podbijania po wspaniałego Chandlera Parsonsa w tych pomysłach

lepiej nie komentować. Parsonsa samego uznaliście, że nie warto czyścić salary na przyszły sezon, bo można zdrowo przepłacić nowo pozyskanego gracza i później mieć kilkuletni problem w salary. Czytaj znów zmarnowane kolejne lata kariery KATA. Rozumiem też, że  w większość osób zwyczajnie jest żal Charlotte, wizja odejścia z Szerszeni, Kemby dociera do wszystkich coraz mocniej i chcą osłodzić im ten dramat zabierając Batuma. Jednak przypominam co on sobie w tym momencie reprezentuje jako koszykarz. Nie jest tego za dużo.

Cytat

Wiggins musi odejść, gdyż z nim nie da się absolutnie nic zbudować. Można próbować oszukiwać system i przez pierwsze dwa miesiące dać mu być pierwszą opcją w ataku. Może uda się złapać jakiegoś jelenia, który uwierzy w Andrew..

To zawsze może być plan B, chodź Wiggins u mnie nie stracił resztek nadziei. Będę ostatnim, który ostatecznie zwątpi. Denerwuje mnie jego uśmiech. Ma naganną etykę pracy, jednak ten potencjał jaki w nim drzemie, a do tego wiek w jakim jest....on ma nadal 24-25lat. Oddać kogoś takiego za rozkładające się zwłoki Batuma na dwuletnim kontrakcie czy Parsonsa? Jak dla mnie plan B, wygląda lepiej.

On trafił do patologicznej Minnesoty, która latami marnowała graczy i nie pomagała im w rozwoju. Czy to dobór personelu, czy metod treningowych, ale kim się mogą pochwalić w ostatnich 10latach, kto zrobił u nich skok jakościowy? Pierwszy to Kevin Love i .... kto dalej? Może przebudowa organizacji, która ma obecnie miejsce wpłynie pozytywnie na ten aspekt. Chociaż Tihbodeau i Rosas od razu nie widzą w nim tego potencjał, więc.... coś jest nie tak z tym gościem. Sława, kasa, etyka pracy i ten "uśmiech Brewera".

Malik Allen jednak dołączył do sztabu Heat?  Byłem prawie pewien, że go zostawili za robotę jaką wykonał w zeszłym sezonie z Towns'em. Szkoda.

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Yyy.

 

2 minuty temu, BMF napisał:

Aż musiałem sprawdzić na wiki, gdzie Zion w końcu trafił.

Kurde alez z tego upału się walnalem

4 minuty temu, julekstep napisał:

W sumie nie dziwne, że w "świecie fana Soty" Wiggins jest trejdowalny :)

Zobaczysz że Rosas go sprzeda :)

6 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Ach te emocje :] 

Najlepsze jest to, że jak to tu wkleiłem to siedziałem na spotracu i patrzyłem na... Pels to coś mi nie pasuje - masakra, ale forum reaguje ultra szybko - nawet Ci co mają mnie na ignorze! 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei doszedłem do wniosku, że to przemyślany ruch Minnetki z tego względu, że go nie podpisali i odpuścili Pelikanom... 

1 godzinę temu, dannygd napisał:

forum reaguje ultra szybko - nawet Ci co mają mnie na ignorze! 😂:)

To i tak nic w porównaniu z e-basketem. Pewien miłośnik zdjęcia najwyższego i najniższego człowieka świata mógłby potwierdzić. Pozdro dla kumatych 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Jordan Bell. Niby żaden kocur (ostatni FA z górnej półki, którzy podpisali w Minny to chyba Cassell i Sprewell), ale skoro Bobby Portis dostaje 33/2,to 1,5/1 Bella brzmi bardzo rozsądnie. Żadne ryzyko, żadne pieniądze, a jeśli odpali, to ból głowy pojawi się za rok przy ewentualnym przedłużaniu. 

Jeśli Rosas sprzeda Wigginsa, to w miesiąc zrobi więcej niż Kahn przez cały pobyt w Wolves i trzeba rozważyć postawienie mu pomnika przed Target Center (z drugiej strony by być lepszym od Kahna wystarczy nic nie spi*****ić, więc nawet mój pies byłby lepszym GMem)...

choć jak sobie patrzę na te nowe kontrakty podpisane wczoraj, to Wiggins chyba wymiksował się z worst 5.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.