Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Wolves by to zrobili z miejsca skreślają się w oczach wszystkich fa na dekadę

 

0 * -1000 = 0 szansa na topowego FA w Minnesocie.

 

 

nie porównujmy tych dwóch sytuacji

Leo prawie do końca sezonu nie wspominał o transferze, a kiedy go zażądał, Spurs to wymienili

 

Hmm, wg doniesień Woja to wymiany Leonarda i PG o wiele dłużej się docierały, niż póki co ta ew. wymiana Butlera. To, że Kawhi odejdzie Spurs wiedzieli dużo przed wymianą. 

 

Wszystkim się wydaje, że ta drama z Butlerem długo trwa, ale historycznie patrząc na podobne sytuacje, to wcale nie trwa ona tak długo - po prostu tym razem trafiło na bardzo cichy okres w NBA, więc automatycznie sytuacja przykuła sporą uwagę.

 

Ja bym Butlera chyba jednak wymienił, ale na pewno bym się nie spieszył, skoro jeszcze 2 tygodnie do startu sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest właśnie pies pogrzebany

Nie docierały

Nie było kwasów w mediach, nie było obniżania wartości gracza, nie było ogólnego szoku

 

Tu jest! Więc czasu nie ma, tym bardziej, że Butler nie gra już teraz i dokładnie wiadomo czemu

 

I nie zgodzę się że to jest tak głośne bo mamy martwy okres

W przypadku tak głośnego nazwiska zawsze jest głośno

Wymień choć jeden trade gracza tej klasy który przeszedł bez echa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale co wg ciebi ma wiekszą wartość

gracz który ma ostatni rok umowy, gra swoje i ty sądujesz rynek w poszukawaniu tradeu

gracz który ma ostatni rok umowy, nie gra, oficjalnie w mediach poprosił o trade

 

w pierwszym przypadku wg mnie masz szansę pozyskac dobre picki bo to niejako ty startujesz z pozycji uprzywilejowanej, w końcu masz all-stara na sprzedaż, w drugim każdy gm wie ze masz nóż na gardle i w zasadzie zadnej mozliwości negocjacji. Albo bierzesz co dadzą albo za rok i tak zostajesz z niczym... no nie z niczym, zostajesz z łatką skurwiela w oczach graczy którzy ma Bulls Wolves nie chcą nawet spojrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 * -1000 = 0 szansa na topowego FA w Minnesocie.

Potencjał sportowy może mieć większy wpływ niż miasto. Clippers, Nets i Knicks szorują dno i mimo plotek nie podpisali nikogo znaczącego od wieków. Chicago kolejny spory market i dno od 1998. W Oakland i Sacramento cieplutko, a nikt tam nie chciał iść do niedawna(do Sacto nadal nikt nie chce). Przede wszystkim trzeba naprawić organizację. Jakby Wiggins z KATem stworzyli contendera to na bank jakiś allstar by się chciał wbić na trzecią opcję, a że gówno grają to i nikt nie przyjdzie. Garnett odszedł, bo nie miał z kim grać, ale przecież wysiedział tam 8(?) lat.

Wiadomo, że to ma znaczenie, bo lepiej grzać pupsko w LA niż zginąć na ulicy w wojnie narkotykowej w Detroit albo od tornada w jakiejś Oklahomie czy New Orleans, ale na topowego FA na pewno nie mają 0%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio uważasz że butler by grał tak żeby Wolves robili po?

Uważasz że kat z wigginsem by się przy jimmim jakkolwiek starsli?

Ten zespół by eksplodował od wewnątrz i szorował dno aż miło

 

Opcja podana przez ignaza ma sens w teorii choć wg mnie Butler by na to nie poszedł

 

Nie jestem wróżbitą Maciejem i nie wiem co by się wydarzyło. Mam jednak świadomość, iż przedstawiony przeze mnie scenariusz, w którym Jimmy gra po 42 minuty na mecz i wypruwa sobie żyły aby Wolves osiągnęli możliwie najwyższy seed w PO jest, delikatnie mówiąc, mało prawdopodobny (choć nie niemożliwy, gdy przeanalizujemy całokształt sytuacji Wolves i Butlera).

 

Wszechstronnie analizując temat "co dalej z Butlerem", każdy wariant ma swoje plusy i minusy. Mógłbym przedstawić co przemawia "za" oddaniem Jimmy'ego, a co "przeciw", ale wydaje mi się, że nie ma to większego sensu i warto skupić się na jakimś rozwiązaniu. Jako GM Wolves miałbym świadomość, że w ostatnich 15 latach w PO Wolves byli jeden raz. Miałbym na uwadze to, że za Jimmy'ego oddaliśmy niemało assetów: Dunn, LaVine i 7 pick (tj. Fin). Jeśli miałbym iść w kolejny rebuild, biorąc za Butlera (nawet w optymistycznym scenariuszu) Bama i Richardsona, to wiem, że w żaden sposób mój team nie poszedłby "do góry". A PO bardzo, bardzo chciałbym znów osiągnąć.

 

Na dziś, nie ma też takiej możliwości żeby za Jimmy'ego dostać gracza lepszego lub choćby na porównywalnym poziomie. Dlatego grałbym nim w opór - mimo wszystko też w interesie Jimmy'ego jest zagrać dobry sezon; a jeśli Jimmy zagra dobry sezon, to zawsze Wolves będą w stanie wyciągnąć kogoś solidnego w s'nt... No i jeśli Wolves zdecydują się na kolejny rebuild, to łatwiej będzie puścić za rok fatalne kontrakty Dienga, a nawet i Wigginsa, niż dziś. Konkludując - zostań Jimmy, choć zbytnio nikt Cię tu nie chce.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

nie porównujmy tych dwóch sytuacji

Leo prawie do końca sezonu nie wspominał o transferze

Chyba nie śledziłeś zbyt dokładnie tej dramy... nawet tutaj na e-nba. Wszystko tak naprawdę zaczęło się tuż przed sezonem, a w styczniu już konflikt był jasny - tylko profesjonalizmowi organizacji i samemu Popowi można "dziękować" że medialnie szerzej wcześniej nie wypłynęła afera. Potem to już była kwestia czasu, choć pewnie niektórzy łudzili się do czerwca, że to "kontuzja"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiego obniżania wartości? Wartość raczej nie spadła aż tak drastycznie wg mnie. Butler tak czy siak ma ostatni rok kontraktu, więc nikt by się na niego z All Starami nie rzucał nawet, gdyby nie było tej dramy.

Gdyby nie to że całkiem niedawno Spurs otrzymało All Stara za rok Leonarda to może bym i nawet przyjął Twoją optykę

 

Sota cały czas prosi o poprawienie ofert i ja im się nie dziwię bo oferty Heat czy Rockets są średnio opłacalne

 

Sota ma zły timing wypłynięcia tej dramy bo tuż przed sezonem

Odcięli Butlera od szatni i zespołu ale to jest idiotyzm

Powinni nim grać i czekać . Butler debilem nie jest wie, że w Minnesocie to jego ostatni sezon ale nie ostatni w NBA.. Minnesota też powinna nim grać nawet jeśli to ostatni rok bo nadal będzie mieć szanse na PO a głupia wymiana nie dość ,że im nie da PO to jeszcze zabije im przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woj: All-Star Jimmy Butler participated in Minnesota's practice, a session that included him verbally challenging teammates, coaches and front office, league sources told ESPN. Butler was vociferous and emotional at times, targeting Thibodeau/Layden/Towns/Wiggins. Story soon on ESPN.

https://twitter.com/wojespn/status/1050102251262480386?s=19

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

From @DarthAmin on @ESPN's The Jump: "@JimmyButler took the third-string and beat the starters in a scrimmage."

Ładny cyrk, nie wiem czemu w ogóle pozwolili mu trenować, co ten Thibs :grin:.

 

 

 

At one point in a scrimmage, sources said butler turned to GM Scott Layden and screamed, 'Your lipstick, his collar, don't bother angel, I know exactly what goes on.' Butler left teammates and coaches largely speechless.

Coraz grubiej :D.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostro mu odjebało :)  przy okazji przekonał ich żeby go sprzedać,  w sumie jak ktoś tu pisał to chyba znacznie lepsza stylówa niż to co robił Leonard

@Reikai albo ktokolwiek bardziej lotny niż ja po pracy, możecie wytłumaczyć o co chodzi z tym your lipstick his collar? nie mam problemów z przetłumaczeniem, tylko z wyłapaniem sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, że wie, że Layden z nim leci w ch**a? Bo podobno coś wcześniej warczał, że management robi wszystko, żeby nie zrobić trejdu. Dunno.

 

Anyway, wszyscy fani Ligi Prawdziwych Mężczyzn, którzy dostają gęsiej skórki czytając opowieści jak to Anthony Mason miedzy seriami na bica kazał timmejtsom jeść własne buty muszą być zachwyceni.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostro mu odjebało :) przy okazji przekonał ich żeby go sprzedać, w sumie jak ktoś tu pisał to chyba znacznie lepsza stylówa niż to co robił Leonard

@Reikai albo ktokolwiek bardziej lotny niż ja po pracy, możecie wytłumaczyć o co chodzi z tym your lipstick his collar? nie mam problemów z przetłumaczeniem, tylko z wyłapaniem sensu

Yo. To piosenka taka. Odpal sobie na yt Cute without the E.

 

A zaczyna się tak:

 

Your lipstick, his collar don't bother Angel

I know exactly what goes on

When everything you'll get is

Everything that you've wanted, princess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.