Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

a co miał powiedzieć?

Dajcie byle jaki szrot?

 

Jeśli nie rozumiesz że rozpoczynając negocjacje czy targując się z kimś zaczynasz z wysokiego C to będzie ci ciężko w życiu ;)

Rozumiem, ale jeżeli przeginasz, to narażasz się na śmieszność i zaraz deal zrobi Taylor z byle kim i za byle co, byleby tylko zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota jest w dziwnej sytuacji bo Buttler już jest poza zespołem a jednocześnie mają wysokie wymagania.

Oni za chwilę mogą  być w sytuacji, że będą brali cokolwiek i sami będą dzwonić do Heat

 

Nota bene ciekawe czy związek zawodników by interweniował gdyby trzymali Butlera poza grą mimo ,że byłby zdolny do gry

 

Dziwna strategia negocjacyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota jest w dziwnej sytuacji bo Buttler już jest poza zespołem a jednocześnie mają wysokie wymagania.

Na RealGM parę osób pisało, że od Nets chcieli LeVerta, Russella i pick (nie podano czy Brooklynu czy Nuggets). To co czytam o Rockets to też przesada. Facet jest poza grą, leci mu ostatni rok kontraktu, ma prawie 30 lat i jednak nie jest w ścisłym topie graczy w lidze. Wilki szaleją, ale coś czuję, że zdesperowani Rox go wezmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota jest w dziwnej sytuacji bo Buttler już jest poza zespołem a jednocześnie mają wysokie wymagania.

Oni za chwilę mogą być w sytuacji, że będą brali cokolwiek i sami będą dzwonić do Heat

 

Nota bene ciekawe czy związek zawodników by interweniował gdyby trzymali Butlera poza grą mimo ,że byłby zdolny do gry

 

Dziwna strategia negocjacyjna

Myślę że tacy Clippers spokojnie mogą rzucić paczkę w stylu Lou Williams + Johnson + J.Robinson za Butlera żeby mieć pewność że u nich zostanie a dla nich to żadna wygórowana cena.

 

Wątpię by brali cokolwiek bo lepiej nie brać nic niż jakieś słabe kontrakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RealGM parę osób pisało, że od Nets chcieli LeVerta, Russella i pick (nie podano czy Brooklynu czy Nuggets). To co czytam o Rockets to też przesada. Facet jest poza grą, leci mu ostatni rok kontraktu, ma prawie 30 lat i jednak nie jest w ścisłym topie graczy w lidze. Wilki szaleją, ale coś czuję, że zdesperowani Rox go wezmą.

 

czyli,ze butler nie jest wart leverta,russella i picka?! - to w ktorym z w/w widzisz przyszlego all stara,ze spytam?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wartość Butlera jest bardzo niska. Dla Wolves on już nie istnieje, muszą go sprzedać jak najszybciej. Handlują chimerycznym gościem, który wchodzi w trzydziestkę i jest na schodzącym kontrakcie, a ponadto ma maksymalne oczekiwania dotyczące nowego. To wciąż bardzo dobry zawodnik, ale cała ta otoczka znacząco jego wartość obniża.

 

Można oddać jednego z cenionych graczy i kogoś dla równowagi (bo taki deal w ogóle się nie bilansuje tak btw), ale dwóch i pick? Jak dla mnie to beznadziejna oferta, bo Nets z Butlerem i tak nie będą żadną nową siłą nawet na Wschodzie, a oddając pick i biorąc tak niepewnego gościa (w sensie team spirit, w sensie dalszej formy, o ile by w ogóle został) utrudnią sobie bycie nią w przyszłości.

 

To się w ogóle nie kalkuluje. Rockets już prędzej, bo oni budują na tu i teraz, więc nawet ten 1 rok Butlera coś im daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wrażenie ,że Brooklyn odpuścił Butlera.,Trudno powiedzieć czy z powodu zbyt wygórowanych oczekiwań T-Wolvwes, czy dlatego ,że trzydziestolatek na supermaxie nie pasuje do Marksistowsko-Atkinsonowskiej filozofii budowania zespołu.,Trzymam kciuki za Rockets to najlepszy kierunek zarówno dla samego Butlera, kibiców koszykówki i całej Ligi.,Butler miałby szanse zgrać o najwyższe cele w jednej z najsilniejszych organizacji.,Kibice koszykówki (poza tymi z Bay Area) mają już dość oglądania co roku w finałach tego samego syfu z Oakland tym bardziej kiedy LeBron odpuścił walkę o mistrzostwo.,Liga traci finansowo, oglądalność co roku spada na łeb na szyje, w tym roku kolejne minus 11%- Game 4 finałów przegrała z Celebrity Dancing With The Stars.,W pewnym momencie stacje TV mogą zakręcić kurek i rzeka pieniędzy płynąca do NBA wyschnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayor akurat przejście JB do HOU w oglądalności ligi nic by nie zmieniło, bo oglądanie 4 sweepow, ciekawych WCF i sweep w Finałach to chyba najgorszy scenariusz dla ligi.

 

Tylko zwiększenie konkurencyjności wschodu poprawi sytuację, a GSW na sezon lub dwa i tak są nie do ruszenia, robienie drugiego monstrum tylko pogorszy obecny stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pogorszy, bo Rockets to byłby projekt na max dwa sezony, a byłoby miło zobaczyć coś innego w finałach.
Twoje "miłoby" nie jest jednoznaczne z jakąkolwiek poprawa sytuacji w popularności ligi. Gdyby rok temu HOU ze zdrowym CP3 weszlo do finałów oglądalność całej NBA raczej by się nie zmieniła (ot jeden Goliat z drugim by wygrał), a to że Ty byś wolał w finałach sweep wschodu z HOU... Sam nie wiem, to już chyba 3 peat byłby dla oglądalności ciekawszy (patrz Bulls w latach 90tych). Co więcej po czymś takim to wg mnie byłaby większa szansa na nową drogę Duranta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayor akurat przejście JB do HOU w oglądalności ligi nic by nie zmieniło, bo oglądanie 4 sweepow, ciekawych WCF i sweep w Finałach to chyba najgorszy scenariusz dla ligi.

 

Tylko zwiększenie konkurencyjności wschodu poprawi sytuację, a GSW na sezon lub dwa i tak są nie do ruszenia, robienie drugiego monstrum tylko pogorszy obecny stan.

Nie chodziło mi o oglądalność ligi tylko o oglądalność finałów.,ABC płaci więcej za wyłączność na transmisje finałów+ 9 meczy w pierwszym tygodniu Play Offs niż TNT i ESPN razem  za mecze w regularnym sezonie plus finały konferencji i pozostałe mecze PO.,A w zeszłym sezonie nie dość ,że byly tylko 4 mecze w finałach to widownia była na bardzo niskim poziomie.,W tym sezonie może być jeszcze gorzej gdyż zanosi się na finały bez LeBrona.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.