Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

ale to dalej jest Dragić, right? nie wiem, wydawało mi się, że Sota nie może liczyć na nic wielkiego, a ten deal dla Thibsa i spólki jest jak spełnienie marzeń

Ile Dragic ma lat i ile została mu gry na jakimś sensownym poziomie? 2?

 

Heat moim zdaniem nie będą jakoś bardzo płakać po Dragicu, jednak wtedy zostaje im trochę dziura na rozegraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragic ma 32 lata i robił 17-4-5 na 54%TS przy przeciętnej obronie, nie jest zły, ale nie ten poziom co w drugiej połowie sezonu 16/17 - sporo graczy spokojnie go może zastąpić.

 

Butler da bardzo duży upgrade Heat nawet w miejsce Richardsona i Dragicia, tutaj problemem jest, że oni mają po prostu zawalone to salary i nijak nie mają assetów i pieniędzy do obudowania tego Butlera jak z nimi przedłuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj problemem jest, że oni mają po prostu zawalone to salary i nijak nie mają assetów i pieniędzy do obudowania tego Butlera jak z nimi przedłuży.

no właśnie o to chodzi, prawie 50 baniek na kontrakty Warrena Waitersa i Johnsona maxior dla Butlera + Whiteside ??

 

do tego finalnie masz piątkę Johnson Waiters Butler JJ Hassan

 

to jest ten last dance Rileya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie last dance Rileya to Dragic-Waiters-Richardson-JJ-Hassan za ile, 135 mln? :] 
 

To, że skończy się na 5-letnim maksie dla 30-letniego Butlera po kilkuletnim oraniu u Thibodeau, ogromnym payrollem i (zapewne) w dalszym ciągu z Tylerami Johnsonami w rosterze - tylko pokazuje jaką kaszanę tam zrobił Riley, że to wciąż duży upgrade względem tego co obecnie mają. :] Lepszej okazji na uratowanie najbliższych lat dzięki Butlerowi, to Heat już nie dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dalej jest roster na max 2 rundę, więc jakiegoś znacznego upgrejdu tu nie ma

 

Sota jest pod ścianą a tutaj ewidentnie to ona dyktuje warunki, co mi się strasznie gryzie jakoś

 

na razie o JRichu napisał tylko ely, wszędzie pojawia się Dragić, zobaczymy, niech to się już skończy bo ile można

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to chodzi, prawie 50 baniek na kontrakty Warrena Waitersa i Johnsona maxior dla Butlera + Whiteside ??

 

do tego finalnie masz piątkę Johnson Waiters Butler JJ Hassan

 

to jest ten last dance Rileya?

Nie

Butler/Richardson/Winslow/Bam i do tego jakiś strzelec, może być ze słabszą obroną przy tej czwórce.

Taki jest plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te plotki z Dragicem są o tyle bez sensu że rozgrywający to najpłytsza pozycja w Heat. Tam bez Dragica nie ma kto rozgrywać .. Oddanie go sprawi ,że Heat nie będzie mieć żadnego rozegrania

 

Widziałem tam czasem próby grania Tylerem na 1 ale Heat chyba nie ma obecnie żadnego 3 rozgrywającego..A Sota z kolei nie potrzebuje rozegrania tylko kogoś na skrzydło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Butler/Richardson/Winslow/Bam i do tego jakiś strzelec, może być ze słabszą obroną przy tej czwórce.

Taki jest plan.

to kto tutaj leci, bo nie podałeś pg, sam Dragić?

 

ten lineup to bardzo optymistyczna wersja, myślę, że Sota chce JRicha lub ewentualnie Winslowa, sam Dragić z jakimś Waitersem niewiele im daje bo oni muszą zrzucić Dienga by to miało większy sens, a jeśli Suns chce Teagua za połknięcie tego kontraktu, choć to byłoby mega głupie, to Heat muszą albo coś przyjąć albo coś dorzucić

 

dlatego nie dziwi mnie, że się nie potrafią dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak pisałem w temacie o Heat - wszystko ponoć rozbija się o Richardsona, gdyby Heat się na jego oddanie zgodzili, to deal był by juz załatwiony. Heat ponoć koniecznie chcą Waitersa w wymianie umieścić. Cały czas jest sporo wariantów. Wydaje mi się, że czekamy która strona pierwsza zmięknie, albo po Butlera włączy się inny team.

 

Tu niezły art. o aktualnej sytuacji i opcje tradeów:

https://www.sbnation.com/2018/9/26/17905708/jimmy-butler-trade-request-miami-heat-options-three-team-kings-suns-gorgui-dieng-josh-richardson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym artykule (który skupia się mocno na Sac, a które wcale nie jest potrzebne) Alonzo nie ma kilku smaczków:

- że TT wcale nie chce go przehandlować i za dużo chce

- że MIA chce Waitersa się pozbyć, który spokojnie przyda się jako 6th man w PHO

- Sota nie chce T.Johnsona bo mają Jonesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 

Thibs: “Yes, I’m definitely willing and motivated to trade Jimmy Butler. If my owner asks, tell him I said that, okay?”

other GM: “Cool. Sounds good. What do want in a deal?”

Thibs: “um, five future first-round picks, three All-Stars and Khalil Mack... and a few former Bulls.”

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pora zarty odstawic na bok. Pierwsza osoba do wyjebania jest TT. Gracz strzela fochy i nie chce geac a on pupila nie jest w stanie sie kompletnie pozbyc przez co splawia wszystkich i temat stoi w miejscu.

 

Tu sie taki mleko rozlalo ze Butler musi odejsc. On chce juz teraz do Heat i chyba o tego Richardsona musi sie rozbijac caly transfer. Mimo ze nie jestem zwolennikiem takichh akcji to Taylor powinien pokazac kto tam rzadzi bo inaczej to szczerze watpie by ta sprawa w miare normalnie sie rozstrzygnela.

 

Oby TT nie przegial paly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pora zarty odstawic na bok. Pierwsza osoba do wyjebania jest TT. Gracz strzela fochy i nie chce geac a on pupila nie jest w stanie sie kompletnie pozbyc przez co splawia wszystkich i temat stoi w miejscu.

 

Tu sie taki mleko rozlalo ze Butler musi odejsc. On chce juz teraz do Heat i chyba o tego Richardsona musi sie rozbijac caly transfer. Mimo ze nie jestem zwolennikiem takichh akcji to Taylor powinien pokazac kto tam rzadzi bo inaczej to szczerze watpie by ta sprawa w miare normalnie sie rozstrzygnela.

 

Oby TT nie przegial paly...

Rozumiem ze jak Lebron zechce odejść to Magic bedzie do odstrzału jako pierwszy jesli zarząda czegoś wiecej niż 2 rolesów i pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek nie ma co generalizować, bo jak zawsze będziesz rzucał nierealną propozycją to tym bardziej będzie ciężko.

Co nie zmienia, że mam bekę z Wolves. Uwielbiam ich identyfikację, dla mnie mają mega kolory i cały theme na zajebiste stroje, ale wszystko potrafią przesrać. Już abstrahuję od Minneapolis, zimy, etc. Jednak tam naprawdę wydaje się nie być pomysłu. Szkoda bo pod koniec śp. Saundersa, gdy przy klubie kręcił się KG były mega perspektywy przed Wilkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.