Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2018/2019 Czy Tom wykorzysta potencjał i zrobi z KAT-a lidera?


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

KAT łaskawie podpisał 190/5

 

https://twitter.com/wojespn/status/1043663170924097536?s=19

 

dziwne, miał czekać przecież na wyjebkę Butlera

No przecież sytuacja jest dość oczywista, Butlera nie będzie ani na Media Day, ani na początku campu, nawet jak go nie przehandlują w ciągu 48h (choć myślę, że jest bliżej niż dalej) to i tak już nie jest częścią drużyny. Czekał 2 m-ce na podpisanie, to mało? 

Nie mówię ani że to chwalebne, ani że to mądre, no ale twierdzić, że Towns zobaczył PIENIĄDZE i zapomniał co mówił to nie za bardzo prawda, bo te same PIENIĄDZE leżały na stole od lipca. 

Zresztą myślisz, że jakby nie podpisał to ktoś by mu nie zaproponował maxa? Te pieniądze to były dla niego pewniak. 

Edytowane przez Sachs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciciel sie wmieszal w wymiane Butlera to bedzie moment gdy Wolves sromotnie ja przegrali?

Przeciez jak on zmusza front office do klepniecia tego teraz to musi wyjsc pierwsza lepsza oferta...

 

Obstawiamy jak długo Thibs zostanie na stanowisku?

Tzn co obstawiasz?

Chyba mu za duzo zostalo w kontrakcie by nie przetrwal tego sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież sytuacja jest dość oczywista, Butlera nie będzie ani na Media Day, ani na początku campu, nawet jak go nie przehandlują w ciągu 48h (choć myślę, że jest bliżej niż dalej) to i tak już nie jest częścią drużyny. Czekał 2 m-ce na podpisanie, to mało?

Nie mówię ani że to chwalebne, ani że to mądre, no ale twierdzić, że Towns zobaczył PIENIĄDZE i zapomniał co mówił to nie za bardzo prawda, bo te same PIENIĄDZE leżały na stole od lipca.

Zresztą myślisz, że jakby nie podpisał to ktoś by mu nie zaproponował maxa? Te pieniądze to były dla niego pewniak.

nie, to było napisane z przekąsem, zresztą w następnym jakby dobitnej swój pogląd na sprawę nakreśliłem

 

nie bardzo w ogóle rozumiem dlaczego takiego znaczenia nabrało to, że "Towns coś mówił", szanujmy się i nie popadajmy w jakąś paranoje - cokolwiek by się nie stało czy Butler by został pół roku dłużej czy też nie, KAT zostaje w Socie na tym samym kontrakcie i wszystko w temacie

 

przerażające jest natomiast to na jak dużo mu pozwalają, zwłaszcza, że wyłączając JB z zeszłorocznego rosteru, taka Minny plasuje się gdzieś pomiędzy LAC a Mavs

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAT łaskawie podpisał 190/5

 

https://twitter.com/wojespn/status/1043663170924097536?s=19

 

dziwne, miał czekać przecież na wyjebkę Butlera

 

Butlera i tak już nie ma, szczególnie po tym jak zwolnili go z media day.

 

190/5 ale musi spełnić jeden z trzech warunków. DPOTY ( nope ), MVP ( nope ), all nba-team ( zobaczymy...). Jeśli tego nie spełni, dostanie to co Booker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max dla townsa to był pewniak

Facet ma sufit bardzo wysoko

Potrzebuje tylko odpowiedniego trenera, Tom nim nie jest

 

 

To max Wigginsa ich skreśla jako przyszłego ewentualnego contendera

W ciągu najbliższych trzech lat na pewno. Później schodzi Wiggins. Chyba że odwali drugiego Oladipo ale to na pewno nie po TT.

 

Chyba, że stary pójdzie po rozum do głowy srając pod siebie ze strachu że go wylotka z NBA czeka i się czegoś nauczy po dramie z Butlerem.

 

Tyle że jeszcze ten nieszczęsny Teague jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190/5 ale musi spełnić jeden z trzech warunków. DPOTY ( nope ), MVP ( nope ), all nba-team ( zobaczymy...). Jeśli tego nie spełni, dostanie to co Booker.

 

no all-nba zrobił tylko dzięki Butlerowi, teraz bez PO, co jest chyba na 90% pewne przy tym zachodzie, musiałby walnąć jakieś 30/12 na co go pewnie stać, ale czy będzie mu się chciało? po tej całej akcji mam wątpliwości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no all-nba zrobił tylko dzięki Butlerowi, teraz bez PO, co jest chyba na 90% pewne przy tym zachodzie, musiałby walnąć jakieś 30/12 na co go pewnie stać, ale czy będzie mu się chciało? po tej całej akcji mam wątpliwości 

 

Jeśli jest rzeczywiście tak leniwy jak rzecze Butler, to nie ma szans. Ale z drugiej strony może się zawziąć w sobie i będzie "watch me" season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towns się ładnie rozwijał wcześniej, dopiero przyjście Toma i jego jednowymiarowy styl gry ten proces zatrzymało

KAT będzie raczej regularnie w ASG i all-nba, samym talentem i przewagą nad innymi wysokimi może robić 20-10 rok w rok

 

Jemu potrzeba trenera który pokaże jak niewielkim kosztem może być co najmniej dobry w D. A to już będzie milowy krok do all-nba co sezon

 

Tu ktoś winę na regres Townsa rzucał na Butlera. Ja bym zdecydowanie winił Thibsa, bo u niego zawsze gracz z piłką niejako ma nakaz gry pod siebie. Tom nie potrafił wykorzystać obecności dwóch produktywnych graczy w ataku jakimi są Butler i Karl.

U niego to niski ma pierwszeństwo i niestety Towns padł tego ofiarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu ktoś winę na regres Townsa rzucał na Butlera. Ja bym zdecydowanie winił Thibsa, bo u niego zawsze gracz z piłką niejako ma nakaz gry pod siebie. Tom nie potrafił wykorzystać obecności dwóch produktywnych graczy w ataku jakimi są Butler i Karl.

U niego to niski ma pierwszeństwo i niestety Towns padł tego ofiarą.

 

Ale to raczej taki trend w lidze, że niski ma pierwszeństwo. Big man ma służyć teraz głównie do zbiórek, pnr i idealnie jak by grę rozciągał. Ile jest pierwszych opcji w lidze z pozycji 4 i 5? Wyjątkiem tutaj jest chyba tylko Davis, no i może Embiid. Ale patrząc na teamy które wjechały to PO tam niski ma prio. Nie zaliczam takiego LBJ czy Duranta do wysokich ( choć ten drugi to 7'0 ale gra na PF ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towns bez Butlera robił w tym sezonie 24-12 na 67%TS w słabym ofensywnie systemie, więc odejście Butlera właściwie gwarantuje mu rokrocznie All-NBA teams wzorem Cousinsa, zwłaszcza, że jednak kogoś niezłego za tego Jimmy'ego Sota dostanie zapewne.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tu ktoś winę na regres Townsa rzucał na Butlera. Ja bym zdecydowanie winił Thibsa, bo u niego zawsze gracz z piłką niejako ma nakaz gry pod siebie. Tom nie potrafił wykorzystać obecności dwóch produktywnych graczy w ataku jakimi są Butler i Karl.

 

 

potrafił bardzo dobrze wykorzystać, bo oni razem wykręcali prawie 120 ortg. to wynik jakiego nie osiągnął LJ z Irvingiem, czy Curry z Durantem rok temu (jedynie w '17 to przebili). tak więc o ile Townsowi spadły numerki indywidualne (co przecież było do przewidzenia, bo tak zwykle się dzieje po dużej zmianie jak dodanie kogoś kalibru Butlera), to na poziomie drużynowym efekt był znakomity jeśli chodzi o atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Butlera z Townsem ofensywa Soty też wyglądała znakomicie w RS...

 

była dobra, ale nie znakomita, bo aż o 6 pts gorsza!. poza tym i przede wszystkim chodzi o pokazanie, że gdy byli razem na parkiecie to ten system funkcjonował super, więc trudno się tutaj czepiać Thibsa czy narzekać na ograniczenie roli Townsa.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, raczej odnosiłem się do regresu Townsa czy tez o tym, że nie wiadomo, czy będzie mu się chciało. Towns jest wśród wysokich wybitnym scorerem, i to nie tylko w skali obecnej ligi. Sota miała chyba 114 ORTG z Townsem bez Butlera, pomimo tego, że obok nawet nie miał drugiego, dobrego w ofensywie gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę zapomniałem, że akurat do all-nba nie potrzeba jakiś niewyobrażalnych bilansów

 

jednak obecność Butlera spowodowała, że Sota była w pewnym momencie na poziomie HCA, nie lekceważyłbym tego, trochę inaczej może być gdy pozbawione gracza takiego kalibru Wilki zaczną sezon dużo gorzej, bo mimo wszystko łatwiej iść za ciosem niż gonić  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.