Skocz do zawartości

Liga letnia 2018


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Po dwóch dniach ligi letniej moge jasno stwierdzić

 

Trae Young będzie mieć duże problemy z wjazdami. Jest za wolny, za niski, zbyt wątły... Ja wiem ,że Carter jest pewnie najlepszym obrońcą tego draftu niemniej on w październiku /listopadzie będzie miał jeszcze trudniej

 

Co do rzutu to myślę ,że mimo wszystko jest lepszy niż 2/16 za 3 ale to co wygląda dobrze u niego to podania. Tu jest dobrze a nawet bardzo dobrze...Ale obrona jest bardzo słaba a jego ciało i ogólna szybkość jak na razie nie pozwala mu kreować sobie pozycji do rzutu

 

Jackson Jr - gdyby nie Luca to pewnie on powinien iść z nr 1... Jest niesamowity w obronie i ten rzut za 3 , jego ruchy w low post

 

Wspomniany już Carter-- to co wyrabiał na Trae czy dzisiaj.... sprawia ,że facet będzie ulubieńcem kibiców.. Twardy obrońca no ale nad rzutem to on musi popracować bo w dzisiejszej lidze jest mało przestrzeni dla obwodowych bez rzutu... Ale tak dobrej obrony w lidze letniej to już dawno nie widziałem

 

Kobi Simmons i Derrick White moga mieć zaskakująco dobre sezony

 

Mitrou-Long też może w pewnym momencie przeskoczyć do składu Jazz  bo jak na razie wygląda najlepiej z całego rosteru Jazz

 

Co do ligi letniej w Sacramento

 

To po dzisiejszym meczu Bagley i Giles nie wyglądali dziś dobrze... No ale noc wcześniej było lepiej. Może to brak Foxa o tym zadecydował niemniej ogólnie młodzież Kings ( MAson ,Jackson i wspomniani wyżej) może zaliczyć udany sezon. Mają dobrego trenera i może być z tej mąki chleb

 

Co do reszty trudno się wypowiadać bo wprawdzie widzę ,że Bell rzuca mid range... Michalczuk wygląda jest legitny strzelec za 3 ,a Mo Wagner wręcz przeciwnie... ale to jest za wcześnie do oceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackson Jr - gdyby nie Luca to pewnie on powinien iść z nr 1... Jest niesamowity w obronie i ten rzut za 3 , jego ruchy w low post

Za dwa lata może okazać się, że powinien iść bez względu na wszystko z nr 1. Wczoraj dobrze mniej więcej było widać, gdzie jest jeżeli chodzi o skillset w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw mozna gdzie obejrzeć te mecze w necie? Albo chociaż 10 minut skrótu? Bo wstawać w nocy to mi sie nie chce, ale coś rano to bym już obejrzał 

 

Na yt masz wiele skrótów (np. sprawdź MLG Highlights), a jak nie, to na stronce nba 1,5-minutowy ;)

 

Pierwsze mecze zaczynają się o 21, więc nie tak w nocy ;) uwaga - zaczynają się punktualnie, a nie jak w rl NBA 10 minut później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się patrzy na Cartera to tym bardziej smutno, że Bulls ładują się w coś takiego jak Zach

 Komu mieli rzucić kapustę? KCP?

 

 szalejo:

 Tak zwyczajnie, z ciekawości, bez przypierdalania się, ale, że niby jest to zabawne?

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powracajac do tematu

moze nie bede plakal, ze lakers nie wyciagneli ani divincenzo ani graysona allena

svi robi robote! trojka w kontrze w pelnym biegu, rezygnacja z wjazdu, wycofanie na obdow i trojka! do tego fajny DEF i zbiorka, beda ludzie z tego dzieciaka!

 

I pomyśleć, że poszedł tak nisko głównie przez mały wingspan :I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayton bedzie siał postrach w pomalowanym.

Dawno nie bylo takiego fizola na C.

1. Shaq

2. D.Robinson

3. Ayton

4. Howard

4. Mourning

 

Tak to widzę. Ma chłopak nadwyzke testosteronu a 20tki nie ma na karku.

Strach sie bać. Shaq w jego wieku wygladał jak patyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najlepsze teraz w NBA, że idzie zmiana pokoleniowa.

Taka sama jak była po Jordanie jak wchodził Kobe i LeBron z Wadami i Nashami.

Chłopaki juz pokonczyli kariery lub końca wiec do 2020 bedzie po ich graniu a młodzi atakują z buta.

Idzie nowe w NBA na kolejne 10 lat, Embidy, Simmonsy, Mitchele, Tatumy, Ingramy itd.

Dlatego nikt nie da dobrych pickow za Paula Georga i Leonarda.

Jaram się tą zmiana. Bedzie moc.

Ciekawe tylko kto przejmie pałeczke samca alpha po Lebronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa reinkarnacja Davida Robinsona + flat-top. Fani przełomu 80/90 szalejo:

 

https://www.youtube.com/watch?v=R_ZPCQ0zUbA

heh, wczoraj jakoś wyskoczył mi na fb skrót z jego udziałem i sobie pomyślałem: „cholera, w tych latach 80’s to mieli jednak dobre kamery”

 

Nie no, tak na serio to tak nie pomyślałem, ale koleś wyglada jakby został stamtąd wyciągnięty. Az młody listonosz sie przypomniał. Adonis w pełnej krasie.

 

rw30, jedziemy w tym samym wagonie widzę , wiec wpadaj do mnie. Siedze w pierwszym rzędzie od przodu przy okienku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, wczoraj jakoś wyskoczył mi na fb skrót z jego udziałem i sobie pomyślałem: „cholera, w tych latach 80’s to mieli jednak dobre kamery”

 

Nie no, tak na serio to tak nie pomyślałem, ale koleś wyglada jakby został stamtąd wyciągnięty. Az młody listonosz sie przypomniał. Adonis w pełnej krasie.

 

rw30, jedziemy w tym samym wagonie widzę , wiec wpadaj do mnie. Siedze w pierwszym rzędzie od przodu przy okienku.

pamietaj, najlepsze miejscowki to fakt, te z przodu, ale blizej drzwi po prawej stronie, nie przy oknie! Timberwilki18/19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.