Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2018/19 - Purgatorium


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

Dyletantem nie jestem, ale już nie przesadzaj, że obecny roster wokół LBJ to są jakieś parchate zapchajdziury w tankujących ekipach :] 

 

To takie otocznie na 5/6 miejsce w konferencji wokół gościa co robi wszystko żeby skończyli na 4 lokacie na koniec. 

 

 

Teza ely3 - LJ w tym sezonie nie jest w top5 to było proste, a zaczęło się pisanie o tym fatalnym supporcie. Zdradzę sekret - w tym sezonie 1 raz Cavs są tak samo (no nawet gorzej, ale kwestia lineupów) słabi z LJ lub bez.

 

Dyskusja zaczęła się od tego czy w tym RS LJ jest w top5 ligi. Meh i tak delikatnie to ely3 napisał. LJ to bardzo łagodnie dla niego patrząc bordeline ALL 2nd NBA w tym sezonie, jest grupa +- 7-8 zawodników do których nie ma podjazdu, dopiero potem można dyskutować, gdzie jest. Pisałem o tym już dawno - ovr jak na poziom LJ to jest słabiutki zasadniczy sezon, nie wiem czy naprawdę w 3xALLNBAteams zmieścić się w ogóle powinien. On jest w tym sezonie fatalnym obrońcą. W dyskusji tu pomijam dwa ważne aspekty - LJ GM i LJ coach.

 

 

LJ lata całe robił kosmiczne on/off co się skonczyło, a ludzie to delikatnie chcą pomijać. Wymień LJ na czołowego F i z tym rosterem widzę spokojnie opcje na lepszy bilans

 

 

Interesujaca teoria przy fakcie, że ten dużo lepszy skład Butlera robi be niego -6.0/100, lepszy jakoby skład Indy bez Oladipo robi -8.3/100. a ten fatalny roster LJ bez niego jest dodatni +1.7/100

 

(suchy on/off jest dość głupi, ale sam bilans stokroć głupszy).

 

 

Na jakiej podstawie twierdzisz, że:

Turner jest lepszy od Lova

Young jest lepszy od Crowdera

Big Al/Sabonis jest lepszy od Nanca/Thompsona/Frya

Collison/Lance jest lepszy od IT2/G.Hilla/Wade

Joseph jest lepszy od Clarksona/Calderona

a Bojan rozwala Korvera/JR Smitha/Hooda?

Bo ja tu nie widzę żadnego lepszego składu, a nawet sporo gorszy patrząc na umiejętności i doświadczenie (pomijam już sam fakt na ile lepszym graczem powinien być sam LBJ nad Dipo), no chyba że przewagę wg Ciebie robią takie asy jak Poythress, Moore, Wilkinson, Leaf i Robinson nad Osmanem, Greenem, Shumpertem, Zizicem i Rosem...

 

Jak dobrze, że Lebron pozwolił reszcie składu rozwijać i teraz pokazują jaki to dobry skład w zeszłym sezonie miał Lebron i jak to walczą o PO bez niego, bo takie głosy i nastroje były wśród hejterów Lebrona w zeszłym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialbym robic z JRa kozla ofiarnego, ale on jest takin smierdzacym cancerem jak nie idzie. Highs are high and k**** lows are damn low, szczegolnie jak gra jak totalny minus po obu stronach a sapie jak 3 and lock D. Znamienna jest tez reakcja szatni, tj jak nic, a gosc jest klubie kokosa.

Cavs juz od paru spotkan wygladali, ze. Ida w gore, przeplatane jakimis klopsami. Teraz dwa dobre mecze.

Sexton zaczyna wygladac coraz lepiej, nie jest jakims chuckerem i raczej dobrze mysli na boisku.

TT chce byc liderem i zaczyna na to pracowac,

W watku sixers pisza ze aptyczni a ja widzialem walke i mecz na styku przez ponad 3 kwarty, i nawet jak sie zrobil rozjazd na koniec ro nie chcieli darmo oddac CLE W.

Dwa L ktore cavs byli na styku i narracja bylaby inna, tylko czy to ma sens w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps

JC naprawde wyglada legitnie z lawki, wczoraj jakies chore pts w 4q.

Chcialemcz blotem mieszac tego harrisona a wczoraj gral fantastycznie, Osman po tym urazie tez wygladal meh a wczoraj drugi z rzedu kozacki mecz.

 

Jako gość oglądający 3 sezony JC muszę z przykrością poinformować, że te legitne występy nie potrwają długo i będą przeplatane zagraniami typu YOLO-WTF-GLEAGUE STYLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korver do Utah za Burksa i jakies 2nd roundery, niech mi to ktos wytlumaczy ?

WTF

Ale czego się spodziewałeś?

 

Korver ma 37 lat i większosć ligi czekała aż Cavs wykupi jego kontrakt. Jazz zrobiło ruch wyprzedzający

 

Cavs płaci 4 miliony więcej w tym roku ale i tak są poniżej podatku od luksusu więc dla nich to ok

Za rok Burks spada a na dodatek dostali 2 wybory drugorundowe z czego ten Wizars z 2021 moze być atrakcyjny. Jazzowy z 2020 może być średniawy ale i tak jak dla mnie to win -win wymiana

 

Cavs dostaje 10 lat młodszego gracza, który ma większy sens dla nich niż dla Utah... I jakieś tak składniki na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.