Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2018/2019


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba czepianie się na siłę, bo IMO jego decyzja o zostaniu przy Gobercie słuszna (inaczej byłby ogromny mismatch). Carlise za tą akcję to DSJ ochrzani.

Nie wiem, o ktora akcje chodzi (nie laduja mi sie wszystkie), ta z Rubio to czepialstwo, ale ten pick z jumperem Mitchella to legit porazka.

 

Ale nie sadze, zeby diagnoza "he doesnt care" byla poprawna - DAJ broni po prostu jak DAJ, tzn. czasem w miare, czasem slabo. Nie jego wina, ze jest dlugi i atletyczny i niektorzy z jakiegos powodu mysleli, ze z niego defensive anchor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o ktora akcje chodzi (nie laduja mi sie wszystkie), ta z Rubio to czepialstwo, ale ten pick z jumperem Mitchella to legit porazka.

 

Ale nie sadze, zeby diagnoza "he doesnt care" byla poprawna - DAJ broni po prostu jak DAJ, tzn. czasem w miare, czasem slabo. Nie jego wina, ze jest dlugi i atletyczny i niektorzy z jakiegos powodu mysleli, ze z niego defensive anchor.

o tą z Rubio właśnie mi chodziło. co do reszty zgoda.

 

Tam nie jest  przecież jedna akcja pokazana (mój faworyt to ta OREB Goberta),

teraz dooglądałem, faktycznie ta z ORB to bezkonkurencyjny nr 1. ale jak napisał Chytry - DeAndre taki po prostu jest od zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Memphis to najgorszy do ogladania zespół w NBA. Brzydze sie soba ze wytrzymałem do konca. 45 minut błota, dobitek, wybijania piłek, strat. Mecz mega wyrównany, nie wiem czy któryś zespół wyszedł na wyższe prowadzenie niż 4-5 punktów. 

 

Nagle pare punktów z dupy, robi sie plus 10, znowu błoto, dobra obrona i panika po stronie Mavs. I tak sie konczy mecz. W sumie nie ma kogo pochwalić, nie ma na co ponarzekać, moze poza nieskutecznością Barnesa i Doncica. DFS najgorszy plus minus, a dla mnie zagrał dobre spotkanie. Podobnie jak rywale grał taką pokraczną, ale w sumie skuteczną obrone. Z drugiej strony tak coś czułem ze bedzie wtopa. Mavs jednak wolą iść na wymiane ciosów a nie grać takiej gry, choć było to do wygrania. Wystarczyło trafić pare rzutów z czystych pozycji bo takie tez sie zdarzały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam kogo masz na mysli. Kto jest najlepszym graczem Mavs i gra 15 minut?

Najlepszy to nie, ale fakt ze Kleber i Powell dostają odpowiednio 18 i 16 minut to jest żart tym bardziej że takie paździerze jak Barnes i Finney-Smith grają odpowiednio 31 i 26 

 

JJ równiez powinien dostawać zdecydowanie więcej minut kosztem DSJ bo po prostu pasuje znacznie lepiej do Luki

 

DSJ-Barnes to jest obecnie tak rakotwórczy duet że hamują Mavs niemiłosiernie

 

Smitha jeszcze można zrozumieć bo niby prospekt ale Barnes to powinien dostać jakieś chorobowe najlepiej

 

Jordan też w sumie tylu minut dostawać nie powinien

 

No nie podoba mi się mocno co tam Carlise wymyślił w tym sezonie

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko 1 połowe. Troche to wyglądało jak kontrolowany mecz gwiazd. Mimo ze coś tam bronią to nie bronią. Jedni i drudzy. Tyle ze Houston nie wpadało. ALE ALE

 

Zwycięstwo z Houston

Bilans powyżej .500

Ostatnie 10 meczy to 8-2

Luka Mistrz

 

Jak mi szkoda porażek z Atlantą(!), Cavs(!), Suns(!!!!). Bilans by wygladał jak marzenie. Teraz wyjazd do LA, czas skopać tyłki Lebronowi i i jego wesołej kompanii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Doncicu widać, że grał o coś w poważnej dorosłejak koszykówce .. podoba mi się jak w krytycznych momentach meczu lub w zaciętej końcówce bierze ciężar gry na siebie. Z zimną krwią trafia rozgrywa. Lider pełną gębą. Hawks to idioci. Ba nja nie kumam Igora dlaczego nie zmusił szefostwo Phoenix do brania Luki. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Doncicu widać, że grał o coś w poważnej dorosłejak koszykówce .. podoba mi się jak w krytycznych momentach meczu lub w zaciętej końcówce bierze ciężar gry na siebie. Z zimną krwią trafia rozgrywa. Lider pełną gębą. Hawks to idioci. Ba nja nie kumam Igora dlaczego nie zmusił szefostwo Phoenix do brania Luki. ..

Czasami jak go ogladam to mi przypomina rookie season Birda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był pojedynek gigantów - z szeroko pojętej czołówki od Rox gorsi u siebie są tylko Jazz, a Mavs nie mają sobie równych w lipie wyjazdowej. Ktoś wygrać musiał i dobrze że Mavs wykorzystali w 100% osłabienia Rox.

 

Dobrze też że oddali ten pick w wymianie pod Luke, bo kolejnego sezonu biedy z nędzą bym nie zdzierżył, a tak grają o coś i nie próbują oduczyć Luki wygrywania, a do tego jest przyzwyczajony od początku kariery.

 

W sumie jak tak sobie pomyślę, to jako kibic z Europy, Dallas trudno nie lubić, bo przez to że ich franchsie playerem był Dirk, a teraz jest Luka, mają europejski sznyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka Doncić, Pan Koszykarz. Kapitalnie pograł w ostatnich 3 minutach. Jego 11 punktów pozwoliło zniwelować 8-punktowy deficyt i ostatecznie wynieść Dallas ponad Houston. :smile:

w clutch jest super, ale cały mecz to tak średnio mu wyszedł

 

no, ma 19 lat i zagrał na 20 punktów, moze nie ma sie czym przejmować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.