Skocz do zawartości
iglo13

Dallas Mavericks 2018/2019

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć słabo (dużo strat) grał w ataku jak na siebie, za to w obronie miał kilka naprawdę świetnych zagrań.

Edytowane przez BMF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i drugi mecz, pierwszy co widziałem

Pare spostrzeżeń

Luka jest słabym obrońcą na nogach i co najmniej dobrym w rękach. Wiecie o co mi chodzi mam nadzieje. :D Wiec nie jest tak najgorzej. Rzut jeszcze nie siedzi, ale podania ma miodne. No i łatwość do bloków z pomocy

DSJ ma ten swag, którego brakuje takiemu Luce i Fultzowi szczegolnie. Dobrze mu robi ze Doncić ma duzo piłki w rękach. A Fultz to generalnie dziś baaaaardzo słabo w pewnym momencie miał 2 punkty i 5 fauli.

Zabrakło Jordana do bronienia Embiida, Powell czy Kleber to fajne chłopaki, ale brakło im masy. W ataku natomiast lepiej niz poprawnie, Kleber to znowu bedzie człowiek co zrobi 20 punktów z dupy jak wejdzie w mecz, a nastepne 5 przesiedzi na ławce.

Natomiast Barnesa zupełnie nie brakowało. Piłka lepiej krąży, nie ma izolacji i rzutów ala Melo. Dziś zupełnie dobrze zastąpił go Finney-Smith. Typowy szaraczek, 5 w kolejności do rzutów, obroni, trafi za 3 jak mu podadzą.

Matthews jest tej druzynie zbędny. Ulga ze za rok najdalej juz go nie bedzie. On powinien grac w jakimś contenderze za minimum i robić dobrą obrone przez 15 minut. Na wiecej juz go nie stać

Dirk po operacji sobie odpoczywa, pograł troche na gitarze, publika poklaskała. Generalnie śmiechy i zadowolnie

Ktoś mi powie czemu publika buczała na Redicka? Co miał piłe to poł hali na niego. A drugie pół klaskało po kolejnym trafionym rzucie... Nie ma co mówić, utrzymał ich w pierwszej połowie w grze, potem juz coraz wiecej zmienników było, to i przestałem zwracac uwage na wynik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matthews jest tej druzynie zbędny. Ulga ze za rok najdalej juz go nie bedzie. On powinien grac w jakimś contenderze za minimum i robić dobrą obrone przez 15 minut. Na wiecej juz go nie stać

Toś podbudował...czyli nic się nie zmieniło od zeszłego RS.

A Carlisle zapowiadał, że nie wyobraża go sobie po za pierwszą piątką, bo ktoś musi bronić na obwodzie, a u Nas wiadomo jakie tuzy.

Przed poprzednim sezonem ludzie mówili, że Mavs mogą namieszać, teraz znowu hype straszny po wyborze Doncica, a ja tu widzę szalenie przeciętny zespół.

Jedyne co cieszy to Smith Jr, poprzedni sezon był rozczarowaniem, ale ten sezon zapowiada sporą poprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś mi powie czemu publika buczała na Redicka? Co miał piłe to poł hali na niego. A drugie pół klaskało po kolejnym trafionym rzucie... Nie ma co mówić, utrzymał ich w pierwszej połowie w grze, potem juz coraz wiecej zmienników było, to i przestałem zwracac uwage na wynik

https://www.cbssports.com/nba/news/jj-redick-apologizes-for-racial-slur-in-video-to-chinese-fans-says-he-was-tongue-tied/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś może retransmisje meczu Dallas Mavericks - Philadelphia 76ers?

Na moich kanałach nie ma, a mecz był ponoć świetny do oglądania. Może ktoś widział gdzieś wrzuconego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moich kanałach nie ma, a mecz był ponoć świetny do oglądania. Może ktoś widział gdzieś wrzuconego?

Tu chociażby: http://nbahd.net/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu chociażby: http://nbahd.net/

Dzięki. Tak po prawdzie to po sprawdzeniu raz jeszcze okazało się, że jest wszędzie już dzisiaj. Zmyliło mnie, że wisi Warriors - Kings i myślałem, że od czasu Lakers - Kings nic nie dodali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

był świetny przez 3 kwarty, ostatnia to juz przedsezonowe wiadomo co

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 kwarta dobiegła konca, wiec można powiedzieć ze nic wiecej ciekawego sie nie wydarzy. Od samego początku Mavs strata za stratą. Carlisle cały czerwony ze złości. Bo jego druzyny to elita jesli chodzi o ilość strat. A tutaj albo piłka odbija sie gdzies o kolana, a to za wysoko, a to za szybkie podanie i strata... No nic

Doncic widać dobry grajek, ale fantazja go ponosi... Do poprawy, nie zawsze wszystko ma wygladać tak ze bierze piłe i próbuje dryblować trzech

Kurde, załuje strasznie ze nie ma Jordana. Embiid nie ma przeciwnika i właściwie robi co chce. Na szczescie rzuca tez za 3, ostatnie pare prób to nawet nikt do niego nie biegł z obrońców- i tak nie trafiał

Reszta podobnie jak w poprzednim meczu, Redick nie trafia jak zły to i wynik bliższy

Barea biega w jakiś śmiesznych różowych butach, co jest? Czas na małe śledztwo. Mavs mają jakąś różową wstążke w avatarze na TT. Kolejny krok to wiki, różowa wstążka- symbol walki z rakiem piersi. Wybaczam ci JJ, ale wyglada to okropnie  :nevreness:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DSJ to moje odkrycie tego sezonu a raczej pre-season hehe. Nie śmiejcie się ale jakoś nie zwróciłem na niego uwagi w poprzednim sezonie tym bardziej, że nie oglądałem Mavs. Koleś ma niewiarygodną dynamikę, skoczność, drybling. Jego wjazdy pod kosz są zabójcze. W tym sezonie doszedł Doncic i muszę przyznać, że nagle Mavs bardzo mnie zainteresowali. W tym sezonie na pewno będę śledził ich poczynania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Doncic widać dobry grajek, ale fantazja go ponosi... Do poprawy, nie zawsze wszystko ma wygladać tak ze bierze piłe i próbuje dryblować trzech

Chłopak ma przebłyski, ale musi się przestawić. NBA to nie europa ;)

Edytowane przez delfin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopak ma przebłyski, ale musi się przestawić. NBA to nie europa ;)

A jak tam chłopak wygląda w obronie przeciwko teoche bardziej atletycznym rywalom?

Bo z tego co widzę rzut mu siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak tam chłopak wygląda w obronie przeciwko teoche bardziej atletycznym rywalom?

W highlightach bedzie często bo ma jednak swój wzrost i jakieś bloki z pomocy ma. Stosunkowo szybkie ręce. Ale wolny na nogach i raczej da sie przepchnąc każdemu wiekszemu murzynowi pod koszem. Prace jeszcze do wykonania jak widzisz ma. Z drugiej strony, który rookie jej nie ma? 

I tak sie jaram nadchodzącym sezonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mavericks rozpędzają się na jednym torze razem z Suns. Obie ekipy powinny w nowym sezonie wyjść z szuflady z napisem leszcze i zameldować się w gronie ekip obiecujących.

Jak będzie - okaże się już niedługo, ale drugi sezon Smitha, debiut Doncicia plus twardy center(Jordan) dają nadzieję.

Edytowane przez shadowy86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam słowa kolegi Iglo, demonem obrony nie jest, ale nadrabia sprytem. Z co bardziej atletycznymi graczami póki co będzie miał problemy, ale w ofensywie już kot. Generalnie po sposobie jego gry, to nie zdziwię się jak będzie czasem na PG grał. Widać że chłopak już mocno ograny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sobie właśnie myślałem ostatnio o Donciciu.

Jak wiadomo strasznie mu kibicuję w NBA i uważałem go za zajebistego prospecta (pozdrowienia dla Kings i Hawks).

Słowenia fatalnie gra w eliminacjach do MŚ, więc za rok Luka powinien mieć wolne. Bo teraz sobie odpoczął trochę, ale wcześniej miał chore 2 lata.

I to jest wg mnie świetna wiadomość dla niego i przede wszystkim dla Dallas.

Jasne, że chłopak dalej musi pracować nad skillem (chociaż jak na nastolatka ma po prostu chory - pisałem, że on w Madrycie wyglądał jak Hay w 4-5 sezonie w NBA!), ale przede wszystkim na kilka miesięcy w obroty będą mogli wziąć go trenerzy od czysto fizycznych aspektów. Wg mnie on tu ma bardzo duże rezerwy i ostry program NBA (najlepszy na świecie oczywiście) w offseason '19 spowodować może, że Luka będzie jeszcze bardziej zajebisty. Także Słowenio po zdobytym eurobaskecie -  obecnie ssij!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet w preseasonie większość rzutów Doncicia to trójki, więc przede wszystkim zobaczymy na ile poprawił rzut, bo rok temu w Realu miał chyba 31%. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet w preseasonie większość rzutów Doncicia to trójki, więc przede wszystkim zobaczymy na ile poprawił rzut, bo rok temu w Realu miał chyba 31%. 

w 4 meczach preseason ma 43,5% (10/23) za 3. I fakt, atletyzm to jest coś co go zmieni z dobrego w bardzo dobrego gracza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tym ateltyzmem to niech Was nie ponosi, on  ma budowę taka ulaną i ciężko mu będzie napić czyste mięso,

Luca musi mieć przede wszystkich dobry nadgarstek i nie dac się mijać w obronie na 1 kroku,

więc popracowałbym nad szybkoscią i praca nóg i będzie git

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi